В руския град Самара загинаха 12 души, а 11 са в тежко състояние в реанимация.При инцидента, станал вечерта на 29 януари на пътя М-5 „Урал“, са се сблъскали микробус, камион и лека кола. Десет пътници са загинали на място, двама са починали по-късно в болници.
Повечето жертви са жители на градове в Уляновска област. Губернаторът на областта Сергей Морозов обяви 31 януари за ден на траур.
Предприето е разследване на катастрофата.
Поставете оценка:
Оценка 3.7 от 9 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Бaро Вкаров
12:45 30.01.2021
2 Шекел
Коментиран от #3
12:46 30.01.2021
3 Клепоух китаец
До коментар #2 от "Шекел":
А бе Монката Паси кога каза идват наще Ф-16?12:49 30.01.2021
4 РАДИО ЕЛТО
13:05 30.01.2021
5 Гацо Бацов
13:41 30.01.2021
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 Въпрос
14:57 30.01.2021
8 Тодор Димов
16:09 30.01.2021
9 Бат Мишо
16:37 30.01.2021
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Бат Мишо
До коментар #10 от "Бат Мишо":
за вас не зная ама още първия руски танк кът топне верига в Дунава аз зная ко да прая с народните изедници дет заедно с запада изнасят злато с вагони на концесия за стинки при западните си приятелчетаКоментиран от #12
16:48 30.01.2021
12 Бат Мишо
До коментар #11 от "Бат Мишо":
Много е важно тогава бързо да затворим граници и гари да не се измъкнат с награбеното .....тука останат ли - по изби по тавани ще се намерим и ще се разбере кой на кого колко народни пари е раздал , какви приватизацийки какви асансъорчета - и ще казват и ще пеят даже .вече на справедливия народен съд разбира се не в сегашния фарс16:52 30.01.2021
13 Бат Мишо
Коментиран от #14
16:58 30.01.2021
14 Бат Мишо
До коментар #13 от "Бат Мишо":
Влизам отварям куфара , пускам шалтера да чуят трансформатора пускам националната телевизия - вие ще питате в ефир - те ще отговарят - аз ще съм само нещо кът водещ - може после да ми пратите и нарко зверове репи рапони тюфлеци биячи - имам опит не ме щадете . напишкват се само кът знаят че идва часа НА РАЗПИТА докът слушат от съседната килия з са написали и подписали СИЧКО кото знаят и изкиснали сичките си приятелчета.....Кажете ли ми пак ОБАЧЕ демокрация ще си ви ги оставя да ви мъчат ЩОТО ТЕ ГО ПРАВЯТ по добре от мен само инструвентите са по различни .....НЕ МИ ВЯРВАТЕ ЛИ - що не погреднете в очите 96 годишната баба изнасилена от зелени и убитата от секс 92 тод учителка в Враца И ДА ГИ ПИТАТЕКоментиран от #15
17:07 30.01.2021
15 Бат Мишо
До коментар #14 от "Бат Мишо":
ПИТАЙТЕ ГИ БЕ - едете при 96 год баба дето я мандръсаха пред дядото и им зеха 20 те лв - При бат мишо ли искаш в мазето за разпит или тес работи дет преживя с зелените - нищо че в мазето ток жици и т н АЗ И ВИЕ ЗНАЕМ ТЯ КАКВО ЩЕ ВИ ОТГОВОРИ за вас и демокрацията ви И ЩЕ МИ КАЖЕ МИШЕ ПОЧВАЙ ГИ -като вляза в 34000 усмивки и самосе чуват славейчетата отвънка плевенските- наркопласъори лииииииии бандити лиииииии, малцинства лиииииии, ще краде и еве бабички лиииии ,адвокати лиииииии.....почва ЗЛАТНИЯ ОРФЕЙ надпяването -ще разкажат И ПРЕДИШНИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ за всичко ОТ ЛЮЛКАТА ДО СЕГА - те нъл затуй съкратиха военното разузнаване ,за да го реформират напълнят с калинки и възстановят УБЕДЕНИ ЧЕ Е ВЕЧЕ БЕЗОБИДНО - А оня със сарая на плажа изприпка и занесе списъка с агенти зад граница в турското посолство и един колега го погребаха в закрит ковчег....Него не ми го давайте че не гарантирам за себе си17:16 30.01.2021
16 човек
23:32 30.01.2021