30 Януари, 2021 12:41 13 776 16

Десетки загинали и ранени при зверска катастрофа (ВИДЕО)

  • русия-
  • самара-
  • катастрофа

11 души са в реанимация

В руския град Самара загинаха 12 души, а 11 са в тежко състояние в реанимация.При инцидента, станал вечерта на 29 януари на пътя М-5 „Урал“, са се сблъскали микробус, камион и лека кола. Десет пътници са загинали на място, двама са починали по-късно в болници.

Повечето жертви са жители на градове в Уляновска област. Губернаторът на областта Сергей Морозов обяви 31 януари за ден на траур.

Предприето е разследване на катастрофата.


Поставете оценка:
Оценка 3.7 от 9 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Бaро Вкаров

    15 33 Отговор
    Алкохол,ръзбийш ли.🐵
  • 2 Шекел

    44 11 Отговор
    То само в Рудия стават катастрофи и само в Рудия пият ша знайш.Питайте Иво Минджефф и Монката Паси.

    Коментиран от #3

  • 3 Клепоух китаец

    29 6 Отговор

    До коментар #2 от "Шекел":

    А бе Монката Паси кога каза идват наще Ф-16?
  • 4 РАДИО ЕЛТО

    52 1 Отговор
    БОГ да прости починалите ХОРА дано ранените оцелеят оздравеят
  • 5 Гацо Бацов

    6 29 Отговор
    Тиа са бързале за изтрезвителя....Е, стигнали са навреме.
  • 6 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 7 Въпрос

    8 0 Отговор
    Свърши квотата с паленето с короната, ваксините, продължавате за катастрофите по света. Много информирани, под всяка трънка цъка нещо фатално според вас, някой метеорит няма ли скоро да приближава?
  • 8 Тодор Димов

    16 1 Отговор
    Съчувствие и съболезнования на семействата и близките! Отрицателни (меко казано), а понякога и откровено злобни коментарии са напълно неуместни в случая. Загинали са хора! Хора като нас.
  • 9 Бат Мишо

    12 0 Отговор
    Джбре че сме в ЕС и НАТО щото откак влязахме тука не пием и не се блъскаме и караме само нови изправни нови коли откак не сме с раша ...Иво Инджев ми го каза че откак Паската е управлявал думата алкохол на пътя е изчезнала от българските земи ....и че ако го изберем той да ни управлява ще изчезнат и българите не само катастрофите....Пък милен цветков ми каза ч наркомана ТЕРБЕРАС дет го блъсна е фен на Путин и зрата Русия го е поръчала и лично Путин е пратил и напълнил шкафа на маркуча с кюлчета
  • 10 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 11 Бат Мишо

    7 3 Отговор

    До коментар #10 от "Бат Мишо":

    за вас не зная ама още първия руски танк кът топне верига в Дунава аз зная ко да прая с народните изедници дет заедно с запада изнасят злато с вагони на концесия за стинки при западните си приятелчета

    Коментиран от #12

  • 12 Бат Мишо

    4 0 Отговор

    До коментар #11 от "Бат Мишо":

    Много е важно тогава бързо да затворим граници и гари да не се измъкнат с награбеното .....тука останат ли - по изби по тавани ще се намерим и ще се разбере кой на кого колко народни пари е раздал , какви приватизацийки какви асансъорчета - и ще казват и ще пеят даже .вече на справедливия народен съд разбира се не в сегашния фарс
  • 13 Бат Мишо

    5 0 Отговор
    ПС ако ме оставите ще разпитвам в ефир да слушате ИСТИНСКИТЕ КОНЦИ КОЙ ДЪРПА на фарса в парламента .....щото и аз и вие се сещаме ,но на процеса ще го чуете от техните усти колко значите за управляващите БЪЛГАРИЯ - вие ,децата ви , здравето ви , сигурността ви , зъбите ви , бабите и дядовците ви зарязани на зелен произвол сами по селата виеши в кански мъки и геноцид В СОБСТВЕННАТА СИ ДЪРЖАВА без достъп до здраве , пари ,елементарни услуги и ПЪЛНО БЕЗЗАКОНИЕ и толериране на тласуващото за демокрация тъмнозелено НЕ МАЛЦИНСТВО- още кът вляза в килията ще почнат да пеят кът синигерчета в ефир да слушате - кът в 34000 усмивки в Плевен още кът извадя инструментите

    Коментиран от #14

  • 14 Бат Мишо

    3 1 Отговор

    До коментар #13 от "Бат Мишо":

    Влизам отварям куфара , пускам шалтера да чуят трансформатора пускам националната телевизия - вие ще питате в ефир - те ще отговарят - аз ще съм само нещо кът водещ - може после да ми пратите и нарко зверове репи рапони тюфлеци биячи - имам опит не ме щадете . напишкват се само кът знаят че идва часа НА РАЗПИТА докът слушат от съседната килия з са написали и подписали СИЧКО кото знаят и изкиснали сичките си приятелчета.....Кажете ли ми пак ОБАЧЕ демокрация ще си ви ги оставя да ви мъчат ЩОТО ТЕ ГО ПРАВЯТ по добре от мен само инструвентите са по различни .....НЕ МИ ВЯРВАТЕ ЛИ - що не погреднете в очите 96 годишната баба изнасилена от зелени и убитата от секс 92 тод учителка в Враца И ДА ГИ ПИТАТЕ

    Коментиран от #15

  • 15 Бат Мишо

    2 0 Отговор

    До коментар #14 от "Бат Мишо":

    ПИТАЙТЕ ГИ БЕ - едете при 96 год баба дето я мандръсаха пред дядото и им зеха 20 те лв - При бат мишо ли искаш в мазето за разпит или тес работи дет преживя с зелените - нищо че в мазето ток жици и т н АЗ И ВИЕ ЗНАЕМ ТЯ КАКВО ЩЕ ВИ ОТГОВОРИ за вас и демокрацията ви И ЩЕ МИ КАЖЕ МИШЕ ПОЧВАЙ ГИ -като вляза в 34000 усмивки и самосе чуват славейчетата отвънка плевенските- наркопласъори лииииииии бандити лиииииии, малцинства лиииииии, ще краде и еве бабички лиииии ,адвокати лиииииии.....почва ЗЛАТНИЯ ОРФЕЙ надпяването -ще разкажат И ПРЕДИШНИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ за всичко ОТ ЛЮЛКАТА ДО СЕГА - те нъл затуй съкратиха военното разузнаване ,за да го реформират напълнят с калинки и възстановят УБЕДЕНИ ЧЕ Е ВЕЧЕ БЕЗОБИДНО - А оня със сарая на плажа изприпка и занесе списъка с агенти зад граница в турското посолство и един колега го погребаха в закрит ковчег....Него не ми го давайте че не гарантирам за себе си
  • 16 човек

    2 3 Отговор
    Да забранят руските коли, и няма да има толко катастрофи в кочината. Името на града им е показателно. А колата лада самара е невероятно мизерна трошка. Абсолютен гълъбарник. Пълна бричка. Завършена талига. Умопомрачителен кенеф. Мизерна бракма. Огромен боклук.
Новини по държави:
Новини САЩ, Новини Великобритания, Новини Германия, Новини Италия, Новини Франция, Новини Испания, Новини Гърция, Новини Украйна, Новини Белгия, Новини Китай, Новини Сирия, Новини Сърбия, Новини Бразилия, Новини Австралия, Новини Япония, Новини Швейцария, Новини Северна Македония, Новини Турция, Новини Полша, Новини Румъния, Новини Иран (Ислямска Република), Новини Австрия, Новини Нидерландия, Новини Северна Корея, Новини Всички държави, Новини Унгария, Новини Канада, Новини Литва, Новини Индия, Новини Мексико, Новини Южна Корея, Новини Хърватия, Новини Норвегия, Новини Дания, Новини Финландия, Новини Ирландия, Новини Аржентина, Новини Дубай, Новини Португалия, Новини Словакия, Новини Беларус, Новини Латвия, Новини Естония, Новини Словения, Новини Чехия, Новини Швеция, Новини Ирак, Новини Афганистан, Новини Албания