26 Октомври, 2022 21:15 3 479 36

Путин вижда висок потенциал за световен конфликт

  • русия-
  • украйна-
  • путин-
  • онд-
  • свят-
  • саботаж-
  • северен поток-
  • световен конфликт-
  • многополюсен-
  • енергийна мрежа

Руският президент Владимир Путин коментира, че потенциалът за конфликт в света и региона остава много висок

Путин вижда висок потенциал за световен конфликт  - 1
Снимка: ЕПА/БГНЕС

Руският президент Владимир Путин коментира, че потенциалът за конфликт в света и региона остава много висок.

"Днес вашата работа е особено значима. Потенциалът за конфликти в света като цяло и на регионално ниво остава много висок", каза Путин на среща с представители на Общността на независимите държави (ОНД).

По време на събитието Путин се възползва от възможността да обясни, че Кремъл знаел за плановете на Украйна да използва "мръсна бомба".

Относно Укрйана, Путин добави, че светът става многополюсен и твърди, че общоевропейската енергийна мрежа е била унищожена след саботаж на газопровода "Северен поток".


Поставете оценка:
Оценка 3.4 от 36 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Ххх

    24 20 Отговор
    Като един црн ром ти прескочи ограда и влезне във вашия дом, нямате ли право да защитите имуществото си? Те така и Русия , притисната отвсякъде , какво да прави…

    Коментиран от #5, #16, #18

  • 2 Гого

    6 14 Отговор
    Честит имен ден на Димитър Желязков (Митьо Очите)! Бъди жив и здрав братко мили !
  • 3 Кажи кажи

    15 16 Отговор
    полски наемници притискани да тръгват в самоубийствена атака са застрелял няколко укр фашиста.
  • 4 Ленин

    31 21 Отговор
    Нищо не вижда Путин освен трибунала в Хага и една примка намазана със свински сапун!!!!

    Коментиран от #7

  • 5 Някой Отнякъде

    25 16 Отговор

    До коментар #1 от "Ххх":

    Само дето никой не е прескачал оградата на Ръшистите.
  • 6 Зверински

    16 18 Отговор
    Абе Путине вие сте за "МРЪСНА" ВОДО-РОДНА бимба и да ви пращаме в ледената епоха и сладко да заспите докъто трае ядрената зима!
  • 7 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 8 Примати

    19 17 Отговор
    Какъв световен конфликт , една батарея ПВО обезличи ужким втората в света( след толкова загубена техника вече е поне шестата или седмата ужким)

    Коментиран от #33

  • 9 Време е НАТО

    16 19 Отговор
    да направи с Путлер това, което направи с Милошевич !!!
    Искам да газя ватници с Леопард !!! От немците танкове, а аз ще го управлявам. Чак до МоZква. Няма прошка за ватниците. Всички в НАТО да заличим пашляка техните агенти в Европа. Долу талибаните-терористи 😊

    Коментиран от #17, #19, #30

  • 10 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 11 Гюнтер

    13 10 Отговор
    Хич не ме интересува какво ща каже грозното кремлинско джудже... Той жив ли е още Вовата Куйло?!
  • 12 Тошо

    23 12 Отговор
    Да живее 100 години,нормалния свят разчита на него.
  • 13 ха сега де!

    3 5 Отговор
    Е как няма да вижда? То, остава почти година да работиш по един въпрос и да не виждаш резултата!
  • 14 Рико

    11 10 Отговор
    Путин, вие нито капацитет, нито потенциал имате за каквото и да е.

    Коментиран от #21

  • 15 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 16 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 17 Рико

    1 7 Отговор

    До коментар #9 от "Време е НАТО":

    В Москва - само на бронята на танка. Иначе българите там работа нямаме.
  • 18 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 19 Ти си

    9 2 Отговор

    До коментар #9 от "Време е НАТО":

    Браво , кога тръгваш ? Изпращане ще правиш ли ? Обади се като стигнеш там . И да незабравиш после едни селфи да си направиш и да го пуснеш във фейса че да се радваме и вашите да се гордеят с теб ....
  • 20 БОЛШЕВИК

    16 6 Отговор
    Скочи ли Китай да си върне Тайван, ще скочи и Великия Ким да си обедини Корея под собствено и лично управление, ще се разпадне ЕС и западните държавици ще почнат да воюват помежду си. САЩ остават сами на континента с вътрешни междуособици и масови убийства и така до пълния крах на неолибералната капиталистическа система!

    Коментиран от #22

  • 21 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 22 Ти си

    6 2 Отговор

    До коментар #20 от "БОЛШЕВИК":

    Пепел ти на езика ....
  • 23 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 24 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 25 Иванушка 🇷🇺

    5 7 Отговор
    Умира от страх ботокс жужака, бълнува и пълни гащите през час! У бункеро мирише на финети от входа още, има кал и по тавана!
  • 26 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 27 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 28 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 29 Пак ли?

    2 2 Отговор
    Кого плашат?
  • 30 Съвет!

    4 0 Отговор

    До коментар #9 от "Време е НАТО":

    Намали белото,или смени дилъра...!
  • 31 Сатана Z

    5 2 Отговор
    Ръководителят на Бундестага нарече въоръжаването на Украйна свой дълг

    Германия помни, че свободата (точно така – свободата, а не окупацията – бел.ред.) е гарантирана от САЩ и затова те ще им помогнат да въоръжат Украйна.

    Това заяви председателят на Бундестага Бербел Бас, съобщава.

    Бербел нарече помощта за Украйна задълженията, които Германия има към САЩ и съюзниците.

    „Смелите украинци няма да се уплашат от подобни атаки. Имат нашата пълна солидарност. Русия прави всичко възможно, за да вбие клин между нас, но ние няма да се поддадем на това, няма да се уплашим.

    Мога да кажа, че ние непрекъснато полагаме всички усилия да помогнем и приемаме ангажимента си към нашите съюзници много сериозно.

    Не сме забравили кой гарантираше свободата на Германия в продължение на десетилетия. Заедно с нашите съюзници ние подкрепяме Украйна във военно отношение, наскоро доставихме системата Iris-T и тези военни доставки ще продължат“, каза германският политик и завърши речта си с лозунга „Слава на Украйна“.

    Няма грешка,нацистите от цял свят се подържат.

    Z
  • 32 Хохо Бохо

    4 5 Отговор
    Тоя се провали в Украйна.
    За какъв световен конфликт говори?
  • 33 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 34 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 35 баце Ники

    2 2 Отговор
    Путине, Путине, дедак комунистически!
  • 36 Джендърите само

    2 1 Отговор
    само атоманите бомби ще ги вразумят,за жалост!!!
Новини по държави:
Новини САЩ, Новини Великобритания, Новини Германия, Новини Италия, Новини Франция, Новини Испания, Новини Гърция, Новини Украйна, Новини Белгия, Новини Китай, Новини Сирия, Новини Сърбия, Новини Бразилия, Новини Австралия, Новини Япония, Новини Швейцария, Новини Северна Македония, Новини Турция, Новини Полша, Новини Румъния, Новини Иран (Ислямска Република), Новини Австрия, Новини Нидерландия, Новини Северна Корея, Новини Всички държави, Новини Унгария, Новини Канада, Новини Литва, Новини Индия, Новини Мексико, Новини Южна Корея, Новини Хърватия, Новини Норвегия, Новини Дания, Новини Финландия, Новини Ирландия, Новини Аржентина, Новини Дубай, Новини Португалия, Новини Словакия, Новини Беларус, Новини Латвия, Новини Естония, Новини Словения, Новини Чехия, Новини Швеция, Новини Ирак, Новини Афганистан, Новини Албания