Руският президент Владимир Путин коментира, че потенциалът за конфликт в света и региона остава много висок.
"Днес вашата работа е особено значима. Потенциалът за конфликти в света като цяло и на регионално ниво остава много висок", каза Путин на среща с представители на Общността на независимите държави (ОНД).
По време на събитието Путин се възползва от възможността да обясни, че Кремъл знаел за плановете на Украйна да използва "мръсна бомба".
Относно Укрйана, Путин добави, че светът става многополюсен и твърди, че общоевропейската енергийна мрежа е била унищожена след саботаж на газопровода "Северен поток".
Поставете оценка:
Оценка 3.4 от 36 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Ххх
Коментиран от #5, #16, #18
21:16 26.10.2022
2 Гого
21:18 26.10.2022
3 Кажи кажи
21:19 26.10.2022
4 Ленин
Коментиран от #7
21:19 26.10.2022
5 Някой Отнякъде
До коментар #1 от "Ххх":
Само дето никой не е прескачал оградата на Ръшистите.21:20 26.10.2022
6 Зверински
21:22 26.10.2022
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Примати
Коментиран от #33
21:23 26.10.2022
9 Време е НАТО
Искам да газя ватници с Леопард !!! От немците танкове, а аз ще го управлявам. Чак до МоZква. Няма прошка за ватниците. Всички в НАТО да заличим пашляка техните агенти в Европа. Долу талибаните-терористи 😊
Коментиран от #17, #19, #30
21:25 26.10.2022
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Гюнтер
21:27 26.10.2022
12 Тошо
21:28 26.10.2022
13 ха сега де!
21:28 26.10.2022
14 Рико
Коментиран от #21
21:29 26.10.2022
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 Рико
До коментар #9 от "Време е НАТО":
В Москва - само на бронята на танка. Иначе българите там работа нямаме.21:32 26.10.2022
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 Ти си
До коментар #9 от "Време е НАТО":
Браво , кога тръгваш ? Изпращане ще правиш ли ? Обади се като стигнеш там . И да незабравиш после едни селфи да си направиш и да го пуснеш във фейса че да се радваме и вашите да се гордеят с теб ....21:33 26.10.2022
20 БОЛШЕВИК
Коментиран от #22
21:33 26.10.2022
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 Ти си
До коментар #20 от "БОЛШЕВИК":
Пепел ти на езика ....21:37 26.10.2022
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 Иванушка 🇷🇺
21:45 26.10.2022
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Пак ли?
22:05 26.10.2022
30 Съвет!
До коментар #9 от "Време е НАТО":
Намали белото,или смени дилъра...!22:06 26.10.2022
31 Сатана Z
Германия помни, че свободата (точно така – свободата, а не окупацията – бел.ред.) е гарантирана от САЩ и затова те ще им помогнат да въоръжат Украйна.
Това заяви председателят на Бундестага Бербел Бас, съобщава.
Бербел нарече помощта за Украйна задълженията, които Германия има към САЩ и съюзниците.
„Смелите украинци няма да се уплашат от подобни атаки. Имат нашата пълна солидарност. Русия прави всичко възможно, за да вбие клин между нас, но ние няма да се поддадем на това, няма да се уплашим.
Мога да кажа, че ние непрекъснато полагаме всички усилия да помогнем и приемаме ангажимента си към нашите съюзници много сериозно.
Не сме забравили кой гарантираше свободата на Германия в продължение на десетилетия. Заедно с нашите съюзници ние подкрепяме Украйна във военно отношение, наскоро доставихме системата Iris-T и тези военни доставки ще продължат“, каза германският политик и завърши речта си с лозунга „Слава на Украйна“.
Няма грешка,нацистите от цял свят се подържат.
Z
22:28 26.10.2022
32 Хохо Бохо
За какъв световен конфликт говори?
22:33 26.10.2022
33 Този коментар е премахнат от модератор.
34 Този коментар е премахнат от модератор.
35 баце Ники
23:42 26.10.2022
36 Джендърите само
00:02 27.10.2022