Тема: Украйна

27 Октомври, 2022 15:15 4 610 31

Силни взривове в Одеса

  • украйна-
  • русия-
  • одеса-
  • взривове-
  • война

В Одеса съобщиха за поредица от взривове от морето

Силни взривове в Одеса - 1
Снимка: БГНЕС

В Одеса откъм морето се чуват звуци от експлозии, съобщава в четвъртък, 27 октомври, ТАСС, позовавайки се на местния вестник Думская.

"Изясняваме информацията, няма за сега тревога", се казва в съобщението.

Други подробности не се дават.

По-рано в четвъртък беше обявена въздушна тревога във всички региони на Украйна.

Преди това, на 26 октомври, стана известно за експлозии в Одеса и Николаев. Освен това жители на Одеса публикуваха снимки, показващи улиците на града, останали без осветление.

Силни взривове в Одеса
Снимка: БГНЕС


Поставете оценка:
Оценка 3.4 от 25 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Амиии

    45 7 Отговор
    Нали укрите го минираха. Сега руснаците ги онезвредяват
  • 2 Че то се знае!!!

    38 6 Отговор
    Идааааааааат!!!!!!!!! Освободителите!!!
  • 3 накъде върви светът

    12 31 Отговор
    славяни убиват славяни, прабългари се радват

    Коментиран от #14, #25

  • 4 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 5 Хахаха

    22 1 Отговор
    А на снимката виждаме един от героите на Украйна, стиснал в ръка последните капки вода:)
  • 6 Мда

    12 29 Отговор
    А бе копейкин нали беше много загрижен за българите там. Сега като ги бомбят руснаците, що изведнъж спря да го е грижа за тях?

    Коментиран от #9, #26

  • 7 Иванушка  🇷🇺

    32 5 Отговор
    Горките украинци сами започнаха да се тероризират и обстрелват 😆😆😆
  • 8 Путин е велик

    41 8 Отговор
    Русия мачка укро нацистите!
  • 9 копанарин

    5 10 Отговор

    До коментар #6 от "Мда":

    Сега в предизборната кампания пак ще се загрижа ,но в момента съм зает,прехвърлям субсидията в офшорки
  • 10 Реалност

    46 8 Отговор
    Само за седмица велика Русия върна Осрайна в каменната ера. Зеленски нервно обикаля из бункера и се вайка: Защо трябваше на слушам деменцията и да взривявам Кримския мост.

    Коментиран от #23

  • 11 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 12 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 13 Любопитен

    34 1 Отговор
    Дали Путин ще издава визи на украинците, които искат да ходят на море???
  • 14 Въпрос

    37 4 Отговор

    До коментар #3 от "накъде върви светът":

    Американците като убиваха сърби ти защо се радваше?
  • 15 Мдааааа

    36 4 Отговор
    Разминират морето за да могат да стигнат десантните кораби до Одеса. На Зеления му остават броени седмици до срещата с Бандера.

    Коментиран от #18, #19

  • 16 Може би Вероятно предполагам

    28 3 Отговор
    Докато укрите трупат войски в Харков и Херсон то може да изгубят Одеса.

    Коментиран от #20

  • 17 Бегите из России !

    6 19 Отговор
    Дорде е време !
  • 18 тц тц

    40 3 Отговор

    До коментар #15 от "Мдааааа":

    Бай Натю каза у фейса, че е потопил целия руски флот, армията била избита, а ракетите свършили, остава само да изяснят защо Украйна е без ток и вода, а съвсем скоро и без излаз на море:)
  • 19 Не позна

    4 30 Отговор

    До коментар #15 от "Мдааааа":

    Зеленски ще бъде президент на Русия.

    Коментиран от #27

  • 20 Краят е близо

    33 1 Отговор

    До коментар #16 от "Може би Вероятно предполагам":

    Арестович съобщи за много руски войски в Херсон
    Това е огромна армия, срещу която ще бъде много трудно да се противопоставим, каза съветникът на Зеленски
  • 21 Севастополски партизани

    6 23 Отговор
    Дадохме сигарети на ушанките
    Много им се пуши...
  • 22 Ксаниба

    35 3 Отговор
    иде освобождението на Одесса от нацицтите!! 1943-2023!!!
  • 23 Доктор

    4 5 Отговор

    До коментар #10 от "Реалност":

    Ела утре - ще ти изпиша други лекарства.

    Коментиран от #28, #31

  • 24 Долни

    1 12 Отговор
    Рашняци !
  • 25 Поскоро

    8 0 Отговор

    До коментар #3 от "накъде върви светът":

    Славяни убиват Славяни , англосаксонци им продават оръжие и им забраняват да спрат .
  • 26 Ласто

    10 1 Отговор

    До коментар #6 от "Мда":

    Май въобще нямаш на идея за кво говориш. Точно обратното е. Украинците стрелят по българи от 2014 г. Нещеш ли руснаците ги защитават, а ристо с носът си иска да праща оръжие там. Хубав човек и хубави хора сме българите

    Коментиран от #30

  • 27 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 28 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 29 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 30 К.К.

    2 3 Отговор

    До коментар #26 от "Ласто":

    Затова веднага след окупацията забраниха българските училища в Запорожието.
  • 31 Россия Z V

    1 0 Отговор

    До коментар #23 от "Доктор":

    Докторе ,измери си температура, ти бълнуваш
Новини по държави: