Електроснабдяването в Украйна значително ще се подобри, ако страната официално признае новите райони на Русия, написа заместник-председателят на руския Съвет за сигурност Дмитрий Медведев в Телеграм, цитиран от израелския в. "Джерусалем пост".
"Пътят към стабилност на енергийните доставки е различен. Необходимо е да се признае легитимността на исканията на Русия в рамките на специалната военна операция и нейните резултати, отразени в нашата конституция", написа той и допълни. "Тогава енергията ще се върне...".
Медведев, който беше руски президент, твърди също, че закупуването на електроенергия от Словакия ще доведе до още по-голямо повишаване на цените на енергията за украинците.
Украйна и ООН осъдиха опитите на Русия за анексиране на украински области, като заявиха, че анексирането не е нито законно, нито валидно., припомни американската телевизия Си Ен Ен.
Пред Си Ен Ен украинският министър на енергетиката Герман Галушченко определи коментарите на Медведев като "обичайния руски подход".
Галушченко също така призова за международна помощ по отношение на системите за въздушна защита.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 с това признваш
Коментиран от #20
09:57 29.10.2022
2 ъъъ
и прочетен от глашатай на площада.
Коментиран от #27
09:57 29.10.2022
3 Наблюдател
09:57 29.10.2022
4 Хахахаха
09:57 29.10.2022
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 свършекът
09:58 29.10.2022
8 Дмитрий Медведев: Електроснабдяването в
А на теб черния ти дроб ще се подобри ако признаеш реалността, че си един малък алкохолик и потърсиш помощ !!!
А в килийте на Хага раздават ли водка 🤔🤔🤔
09:59 29.10.2022
9 Наблюдател
Коментиран от #13
09:59 29.10.2022
10 Хахахаха
Коментиран от #42, #43
10:00 29.10.2022
11 Държиш пистолет
Коментиран от #19
10:00 29.10.2022
12 Сигура
Коментиран от #31, #51
10:00 29.10.2022
13 Ъъъъ
До коментар #9 от "Наблюдател":
По-скоро изглежда, че Путин ще се бие и до последния цивилен! Украинците се бият за отечество, другар!10:02 29.10.2022
14 На тоя
10:02 29.10.2022
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 Солей
Коментиран от #25
10:04 29.10.2022
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Нагъл терорист
10:06 29.10.2022
19 Розликата
До коментар #11 от "Държиш пистолет":
е там,че на украйна не са комшиите а бандеровци-марионетки на запада.Няма какво да умуваш-Русия си има работа с фашистски мекеретата.Коментиран от #22, #63
10:06 29.10.2022
20 Хахаха..
До коментар #1 от "с това признваш":
Е,и?Коментиран от #23, #64
10:07 29.10.2022
21 Ленин
10:07 29.10.2022
22 Тихо бре
До коментар #19 от "Розликата":
Разсмърдя се на русофилски овчи мисли.Пази си брътвежите за пред огледалото.10:09 29.10.2022
23 казвам ти
До коментар #20 от "Хахаха..":
ами световна изолация и хага и плащане на реапрации , а да и още военна помощ срещу тероризма10:10 29.10.2022
24 Медведен е за смъртна присъда
Коментиран от #30
10:10 29.10.2022
25 !!!
До коментар #16 от "Солей":
Решения на Хага нямат сила в Лесия.До когаа ще го усвоиш това положение?Хага обслужва запаса-затова Русия не го признава.Това не е сръбски случай.Цирк!
Коментиран от #67
10:10 29.10.2022
26 Българка
Русия е заплаха за свтовния мир и цивилизация. И трябва да заплати с репарации за разрухата, която продължава да причинява
Коментиран от #49
10:10 29.10.2022
27 Нашето Енерго няма нужда от ракети
До коментар #2 от "ъъъ":
Предвидливо ни го разпродадоха на чужди компании.Само шалтера и . .тишина !10:11 29.10.2022
28 дфгхйкл
10:14 29.10.2022
29 Макс
10:15 29.10.2022
30 ВБ ЙМН,.
До коментар #24 от "Медведен е за смъртна присъда":
Те всичките в кремъл са за смъртна присъдам бе само булонката на ПуТЛЕР.10:17 29.10.2022
31 Този коментар е премахнат от модератор.
32 Ъпкача на утьо
10:19 29.10.2022
33 Окраин4е
10:20 29.10.2022
34 Този коментар е премахнат от модератор.
35 Фиги
10:20 29.10.2022
36 Джамира Куай
10:21 29.10.2022
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 Навалний
10:24 29.10.2022
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 Този коментар е премахнат от модератор.
41 Зеленски
Коментиран от #66
10:25 29.10.2022
42 Чочо
До коментар #10 от "Хахахаха":
В началото си написал и си е останало написано, но не си разбрал защо си го написал.Така ги пишат нещата в детската градина.И още повече е , че си вярват.Вярвай си.10:25 29.10.2022
43 Нормално
До коментар #10 от "Хахахаха":
Войните винаги са за завладяване на земи, дори озвободителните. Ама кой да вдене?Коментиран от #48, #69
10:26 29.10.2022
44 Този коментар е премахнат от модератор.
45 Този коментар е премахнат от модератор.
46 Този коментар е премахнат от модератор.
47 Този коментар е премахнат от модератор.
48 Хахахаха
До коментар #43 от "Нормално":
На русофилчетата, руската пропаганда им беше казала, в началото, че Русия не е там за територия а за демилитаризация и денацификация! И те повтаряха ли повтаряха, че това било и Русия не и трябвало територия! Не ми се връщат теми от февруари и март, да търся коментарите, но ги помня много добре!10:30 29.10.2022
49 Този коментар е премахнат от модератор.
50 Този коментар е премахнат от модератор.
51 ХоХо
До коментар #12 от "Сигура":
Те няма да свършат щото правят по сто на ден, амафейкти пак демократично цензурира и трие, в ком 31 нямаше нищо нередно. Зеле демокрация10:39 29.10.2022
52 А бе
10:46 29.10.2022
53 Голем смех
10:46 29.10.2022
54 Илиев
10:48 29.10.2022
55 Рушляците
10:50 29.10.2022
56 Зеленски
10:51 29.10.2022
57 един
10:54 29.10.2022
58 оня с коня
Коментиран от #60
10:54 29.10.2022
59 Този коментар е премахнат от модератор.
60 Митница
До коментар #58 от "оня с коня":
пичагаенамайкативпутката10:57 29.10.2022
61 БСП...ЗЛО КОМУНДЕ
10:59 29.10.2022
62 Васил
11:01 29.10.2022
63 Мдааааа.........
До коментар #19 от "Розликата":
щом така ти казват.............11:05 29.10.2022
64 Е,и
До коментар #20 от "Хахаха..":
кво кат е терористична?ми тя пак си е най-добрата,най-демократичната и "вся власт..." Да се смее ли човек,да ви съжалява ли?11:07 29.10.2022
65 Другаря Началник на Руссия
11:11 29.10.2022
66 забрави
До коментар #41 от "Зеленски":
подводния крайцер :)))11:12 29.10.2022
67 Солей
До коментар #25 от "!!!":
"Решения на Хага нямат сила" Имат, имат, и ще го разберете по трудния начин. :)))))11:13 29.10.2022
68 Скоро
До коментар #34 от "украинче,противно":
ще се наложи да ги "сделат" и от камъни,сами се върнаха назад във времето,дано се спрат навреме преди да изчезнат11:15 29.10.2022
69 Та казваш за земи
До коментар #43 от "Нормално":
е,то и нашата земя два пъти я "освобождаваха" руснаците.,...и това е тайна-не било за контрол над земята ни.11:17 29.10.2022
70 Жоро
11:21 29.10.2022
71 Путинче
11:28 29.10.2022
72 Павел Николаев
11:36 29.10.2022
73 Този коментар е премахнат от модератор.
74 Този коментар е премахнат от модератор.
75 Само питам
12:44 29.10.2022
76 Сесе
12:52 29.10.2022
77 Истината
13:03 29.10.2022
78 съветските
13:34 29.10.2022
79 1944
13:46 29.10.2022
80 Анализатор
14:02 29.10.2022
81 да питам
14:27 29.10.2022
82 Трифон зарезан
16:18 29.10.2022
83 Райхсвер
17:20 29.10.2022