Преустановяването от Русия на участието ѝ в споразумението за износа на зърно през Черно море изисква категоричен международен отговор от страна на ООН и Групата на 20-те най-развити икономики в света (Г-20), заяви украинският президент Володимир Зеленски, цитиран от Ройтерс и БТА.
Във видеообръщение той обвини Москва, че се опитва по изкуствен начин да предизвика глад в Африка, Близкия изток и Южна Азия.
Поставете оценка:
Оценка 2.8 от 44 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 ТаУмВзе
07:43 30.10.2022
2 горски
Въпрос на избор.....
07:49 30.10.2022
3 пешо
07:49 30.10.2022
4 Русенец
07:49 30.10.2022
5 Рошко
07:50 30.10.2022
6 Касапинъ
Коментиран от #20
07:51 30.10.2022
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Българка
Коментиран от #11, #15, #35
07:53 30.10.2022
9 Теле
07:54 30.10.2022
10 Петър
Благодарим на Русия че поправи тази неправда и защити българския пазар.
Коментиран от #26
07:54 30.10.2022
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Ей браво
07:57 30.10.2022
13 соломон напасания
Коментиран от #25
07:58 30.10.2022
14 "Втората армия в Света"
07:58 30.10.2022
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 нннн
Коментиран от #44
08:00 30.10.2022
17 Вирус
08:00 30.10.2022
18 ало свери часовника
08:00 30.10.2022
19 ха ха
08:04 30.10.2022
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 Питам само
08:08 30.10.2022
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 Ццц
08:17 30.10.2022
24 Г20
08:21 30.10.2022
25 Госあ
До коментар #13 от "соломон напасания":
Големия въпрос е защо тези железопътни линии не са разрушени ?! Остави го зърното.Коментиран от #33
08:21 30.10.2022
26 Коментар
До коментар #10 от "Петър":
Нали е пазарна икономика, какво не Ви устройва ? А другите сектори, кой ще ги защити ? Китайски, Турски .... боклуци заливат пазара ...Коментиран от #29
08:22 30.10.2022
27 Данчо
Коментиран от #30
08:26 30.10.2022
28 Попов
08:29 30.10.2022
29 Теле
До коментар #26 от "Коментар":
Ами само те произвеждат вече сащ и ес само лежат и потребяват08:42 30.10.2022
30 рада дълбоката
До коментар #27 от "Данчо":
Има и още нещо интересно което няма от къде да научите в БГ. Преди да предложат на Зеленски , американците предлагат на Верка Сердючка (не му знам истинското име но Гугъл и Ютуб могат да помогнат ) аналог на АЗис но за голяма изненада отказва да се кандидатира за президент и тогава се спират съответно на човека дето свири с оная си работа на пиано .08:43 30.10.2022
31 А така
08:45 30.10.2022
32 Укропат
08:45 30.10.2022
33 мое мнение
До коментар #25 от "Госあ":
И ти си прав но на въпроса ще ти отговоря лаконично ,защото не партията на Генадий Зюганов е на власт (според мен просто умеят по добре да се договарят и се предполага че не са свързани с олигарсите ) и не Кадиров е президент който би решил нещата много по бързо и кардинално .08:50 30.10.2022
34 Зеленски всички знаеха, че ще използвате
08:57 30.10.2022
35 стария моряк
До коментар #8 от "Българка":
Моме , до края на този договор остават броени дни , защо им е на руснаците да се отказват при това положение. Товарил съм зърно в Украйна , помощи за Куба , това беше когато нямаше война , товариха ни в Иличевск , 25 000 тона ги товариха един месец. Така , че направи си сметката при положение на война и за 15 дни , колко зърно могат да натоварят и изнесат украинците.09:09 30.10.2022
36 питам
09:15 30.10.2022
37 крис
09:18 30.10.2022
38 Този коментар е премахнат от модератор.
39 .......
Руснаците направо си ни спасиха от геноцид с това решение...със замърсено зърно правеха българския хляб,а българските производители бяха застрашени от фалит.Не им искаме зърното!
Коментиран от #45
09:29 30.10.2022
40 Ком
"Когато усетиш, че някой ти диша във врата, по-добре е да не се върти много."
Зеленясалото човече явно си прости още.
09:30 30.10.2022
41 Просто Гошо
09:52 30.10.2022
42 ТЪПА УКРА
10:11 30.10.2022
43 Зеления наркоман пак реве от Русия
10:49 30.10.2022
44 Хахаха
До коментар #16 от "нннн":
Украинското зърно е малък дял в изхранването на света. 3 процента. Руското зърно е в пъти повече. Русия днес официално заяви, че може да продава своето зърно на всеки, който иска и в какви то количества иска. Да заповядат. А западните шмекери бълват своите лъжи, на които само полезните и д и о т и ретранслатори се хващат. Ей...малко повече уважение към самите себе си!13:12 30.10.2022
45 Хахаха
До коментар #39 от ".......":
Спасение утопающих дело тук самих утопающих.13:14 30.10.2022
46 Да не скимтят
14:04 30.10.2022
47 Перо
16:03 30.10.2022
48 Любо
Да издърпат ухото на-Путин,или да го накарат да напише-“ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ПРАВЯ ТАКА”!!!
ТОЯ НАРКОМАН,СЪВСЕМ Е-ИЗТРЕЩЯЛ!!!
16:10 30.10.2022
49 Маринов
Този НЕОНАЦИС
с ОРИТЕ си да се ИЗМЕТАТ от Украина
за да МИРНЕ Европа!
21:56 30.10.2022