Стратегията на Путин за унищожаване на украинската енергийна система се оказа провал. В същото време преди 14-15 ноември все още се очакват нови удари - в близост до ядрените съоръжения.
Към днешна дата Русия разполага само с 13% от "Искандерите", около 45% от запасите от въздушни бомби като Х-101, Х-55 и 35% от "Калибрите", отбелязва съветникът на Министерството на отбраната Алексей Арестович в интервю за Юлия Латинина.
"На тях (руснаците - УНИАН) им остават десет залпа от такива ракети и това е всичко. Да, възможно е да бъдат изстреляни тези десет залпа, като украинците ще свалят от 60 до 90% от всеки залп.
Няма да е възможно да се сложи край на властта - подчерта Арестович. Според него дори войските на НАТО през 1999 г., които са имали ясно изразено предимство във въоръжението, не са могли да сринат индустрията в Югославия, където изобщо не е имало ПВО.
Арестович прогнозира къде Русия ще се опита да нанесе удар следващия път.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Българин
Коментиран от #4, #5, #25
09:41 04.11.2022
2 Българин
09:42 04.11.2022
3 Българин
Коментиран от #29
09:43 04.11.2022
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 Пръц ще загуби
До коментар #1 от "Българин":
Вече я загубхте Идват Републиканците .Вчера в Украйн плещеха само прикзаки от Шекеризада за ситуацията на фронта .09:45 04.11.2022
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 Шопо
Русия не може да загуби тази война, ако загуби ще загуби всичко.
За каво ни е свят без Русия, ще каже Путин и ще натисне копчето.
Коментиран от #12, #13
09:46 04.11.2022
8 Последния Софиянец
09:47 04.11.2022
9 Ами Зеленскк да треля
09:48 04.11.2022
10 АУУУУУ
Коментиран от #20
09:48 04.11.2022
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Мнее
До коментар #7 от "Шопо":
Не другар. Войната е за Украйна. А САЩ е съюзник, защото те също печелят при загуба на Русия! Ако Украйна падне, Украйна ще загуби а не Америка. Така че не извъртайте че войната е била Русия САЩ!Коментиран от #15, #16, #27
09:51 04.11.2022
13 Мизиецо
До коментар #7 от "Шопо":
Войната е между Русия - агресор - и Украйна - жертва.САЩ помагат на жертвата да се защити от агресора.
Няма как да изопачиш истината, другарю!
Коментиран от #26, #30
09:53 04.11.2022
14 С новия
09:56 04.11.2022
15 Шопо
До коментар #12 от "Мнее":
Политиката на България се диктува от Козяк, ние сме колония на САЩ.Същото важи и за Украйна, Зеленски е марионетка на САЩ .
Войната е между Русия и САЩ, целта на тази война е да се разруши ЕС.
09:58 04.11.2022
16 тц тц
До коментар #12 от "Мнее":
В момента САЩ са изолирани от целия свят, дори най верните им бивши съюзници Саудитска арабия и Израел показаха на Байдън среден пръст. Ако поставения от САЩ Зеленски загуби американците ще бъдат изолирани и от ЕС, което ще доведе до разпадането им, а то започва с референдума за независимост на Тексас през 2024г. Между другото и на малките деца е ясно, че Украйна вече е загубила.10:00 04.11.2022
17 Теле
10:01 04.11.2022
18 Хасковски каунь
10:03 04.11.2022
19 ДЪЛБОКО ВИЖДАЩ
10:13 04.11.2022
20 дъра бъра
До коментар #10 от "АУУУУУ":
дрън дрън10:14 04.11.2022
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 Вирус
10:35 04.11.2022
23 Чакат
ТОГАВА ЩЕ ИМ СВАЛЯТ ШАЛТЕРА.Макар че ракетите им уж сваршиха още през март.
10:55 04.11.2022
24 Айде
11:53 04.11.2022
25 Россия Z V
До коментар #1 от "Българин":
Мечти са безплатни12:30 04.11.2022
26 Россия Z V
До коментар #13 от "Мизиецо":
Нищо не разбираш12:31 04.11.2022
27 Россия Z V
До коментар #12 от "Мнее":
НАТО воюва с Русия на Украйна.Но слабоумни не го разбират.
12:36 04.11.2022
28 Джордже Балашевич
20:26 04.11.2022
29 Дренки
До коментар #3 от "Българин":
А ти кво ще спечелиш 😁11:03 05.11.2022
30 Нещата
До коментар #13 от "Мизиецо":
абсолютно никога не са просто бели и черни. Такива крайни изказвания като твоето няма как да имат нещо общо с реалността. Всички големи държави са вършели и вършат престъпления. Започне ли някой да ми обожествява руснаци или американци, или сее пропаганда, или е клъвнал на въдичката им. Пораствай по-скоро. И не ми пиши, че украинци били жертви, щото аз бях от първите, дето се юрнах да помагам и ги видях какви ненадминати актьори са. Като са зле, що не напуснат тази държава? А те даже се връщат. Мисли с главата си!11:11 05.11.2022