В района на Брянск неидентифицирани лица са взривили електропреносни кули и стълб на електропровод . Това съобщи губернаторът на граничния с Украйна Климовски регион Александър Богомаз в канала Telegram.
Не се съобщава за жертви и други щети освен посочените. Случайт се разследва от местните органи на реда, се казва в съобещието.

Снимка: БГНЕС
Поставете оценка:
Оценка 3.5 от 19 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Котка ученият
Коментиран от #3, #12
15:07 10.11.2022
2 Българин
15:09 10.11.2022
3 да питам
До коментар #1 от "Котка ученият":
Казваш , да бият право по електроцентралите ... Това би било по-"смислено" . 🤔Коментиран от #8
15:13 10.11.2022
4 Котка ученият
Коментиран от #5, #14
15:18 10.11.2022
5 ха ха хааа
До коментар #4 от "Котка ученият":
Абе , той и Херсон беше контролиран от Россия ... Ама - бягайте крачета..🤭Коментиран от #10, #16
15:25 10.11.2022
6 Антируснак
15:31 10.11.2022
7 ами
15:38 10.11.2022
8 ами
До коментар #3 от "да питам":
може и по аец-ите15:39 10.11.2022
9 Теле
15:41 10.11.2022
10 Теле
До коментар #5 от "ха ха хааа":
Наистина си глупав жендерКоментиран от #11
15:42 10.11.2022
11 ха ха хааа
До коментар #10 от "Теле":
Умник , бегай да бозаеш ... От бика ..15:59 10.11.2022
12 С една
До коментар #1 от "Котка ученият":
Дума си учен,ама по прост учен не сме виждали .16:02 10.11.2022
13 Груйчо
16:03 10.11.2022
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 ами
До коментар #5 от "ха ха хааа":
да те питам...ти колко кила си? само пред компютъра ли седиш и си играеш на велик воин с компа? да те открехна само, за да направиш наистина дълъг скок, трябва да се засилиш...а да се засилиш, значи да отстъпиш от трапа с пясъка...:))) ама де толкоз акъл у един хилещ се?19:13 10.11.2022