Въоръжените сили на Украйна (ВСУ) обстреляха още едно руско селище - село Суземка в граничната Брянска област. Това съобщи в канала си в Telegram ръководителят на региона Александър Богомаз.

Снимка: БГНЕС
По думите на областния управител заради обстрела в селото има доста щети по инфраструктурата и прекъсване на тока.
„В резултат на обстрела на територията на Суземски район от въоръжените сили на Украйна е прекъснато електрозахранването в село Суземка“, каза Богомаз.
Дали има ли жертви по време на обстрела, районният ръководител не уточни.

Снимка: БГНЕС
Източник: Лента.ру
Поставете оценка:
Оценка 2.3 от 12 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Станко
11:44 30.11.2022
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 провинциалист
Коментиран от #13
11:45 30.11.2022
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 Теле
11:46 30.11.2022
8 Анавв
11:47 30.11.2022
9 Сатана Z
Коментиран от #12, #16
11:47 30.11.2022
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 .....
11:53 30.11.2022
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 Мммммм
До коментар #5 от "провинциалист":
Зеленски война не е започвал! Този който започна войната, да отговори, какво стана!Коментиран от #22
12:01 30.11.2022
14 Лост
12:04 30.11.2022
15 Урюрвкос
12:17 30.11.2022
16 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #9 от "Сатана Z":
Дано да са български да се отсрамим поне малко пред света ‼️12:23 30.11.2022
17 Нека, нека мpът pycнаци
Русофили искат още
да ги чyкам като снощи.
Искат аз да ги теша
че русията умря.
12:27 30.11.2022
18 Ха ха ха
Коментиран от #21
12:29 30.11.2022
19 Нека сринат Кремъл!
Коментиран от #23
12:29 30.11.2022
20 Гоце
12:29 30.11.2022
21 Элфа
До коментар #18 от "Ха ха ха":
То всичко е Украйнско. р00сия е измислена държава12:31 30.11.2022
22 провинциалист
До коментар #13 от "Мммммм":
Не, той само поддържа огъня...12:52 30.11.2022
23 Гошев
До коментар #19 от "Нека сринат Кремъл!":
Лошото е, че един куршум да падне в Кремъл е края на Украйна, такава каквато я виждаме. Путин ще се озвери още повече и ще ги срине. Много невинни ще измрат, така че не го пожелавай това нещо13:54 30.11.2022
24 Този коментар е премахнат от модератор.