Глупавите хора отменят руската култура в чужбина, а Русия насърчава чуждата култура в собствената си страна. Това заяви президентът Владимир Путин, предаде ТАСС.
„Глупавите хора отменят нашата култура, но ние не само не отменяме нищо от най-добрите образци на другите страни, но вървим напред“, подчерта държавният глава.
По-рано руският президент Владимир Путин отбеляза, че в разгара на Студената война „на никого не му е хрумвало“ да отменя културата и изкуството на вражеските страни. „Дори в разгара на Студената война, на върха на конфронтацията между системи, идеологии и военно съперничество, на никого дори не му е хрумвало да отрича самото съществуване на култура, изкуство, наука на други народи и техните противници“, каза държавният глава на Русия.
Президентът Владимир Путин също каза, че всички опити на западните страни да "отменят" Русия са глупави и необещаващи. Той подчерта, че историята се прави от хората. Според руския лидер опитите да се премахне руската култура в целия свят са безполезни, така че те могат да бъдат забравени.
Източник: ТАСС
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 ГРАД КОЗЛОДУЙ
Коментиран от #9
13:32 30.11.2022
2 Кoпейката Коцка
13:33 30.11.2022
3 ГРАД КОЗЛОДУЙ
Коментиран от #11
13:33 30.11.2022
4 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
13:33 30.11.2022
5 Ивелин МИхайлов
13:33 30.11.2022
6 Руска "култура"
13:34 30.11.2022
7 обичам перални
13:34 30.11.2022
8 Солей
13:34 30.11.2022
9 стоян георгиев
До коментар #1 от "ГРАД КОЗЛОДУЙ":
А от алкохолните джендъри кой, мацква ври от тях, втарая в мире тоже!13:35 30.11.2022
10 Безполезен ид-т е Вовата
13:36 30.11.2022
11 ОТ ХУМАТА
До коментар #3 от "ГРАД КОЗЛОДУЙ":
Раздвояване на личността , а ? По ми аресваш като вечерната козлодуйка .13:37 30.11.2022
12 да бе
Коментиран от #15
13:37 30.11.2022
13 ГРАД КОЗЛОДУЙ
13:39 30.11.2022
14 Хихихи..
Коментиран от #17
13:39 30.11.2022
15 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️
До коментар #12 от "да бе":
И самагон и девачки ‼️13:40 30.11.2022
16 Само питам
Коментиран от #19
13:42 30.11.2022
17 ГРАД КОЗЛОДУЙ
До коментар #14 от "Хихихи..":
Надувам всичко за копейки, после се уригвам на кюспе от бело семе, но си струва, козяк ако дава долари ще го правим и семейно, децата вече са на 17 и 18!13:44 30.11.2022
18 Станю
Коментиран от #20
13:44 30.11.2022
19 ГРАД КОЗЛОДУЙ
До коментар #16 от "Само питам":
Но пък ви даваме децата си и жените си да правине какво искате с тях по вертепите в замяна, малко ли е!13:46 30.11.2022
20 стоян георгиев
До коментар #18 от "Станю":
Но има яко самагон, лубрикант и гумени тояги!13:47 30.11.2022
21 Ирония до простотията
13:48 30.11.2022
22 Леле мале! Путин и култура!
Ограничена натура!
Граф Лев Толстой.
13:49 30.11.2022
23 Истината
морални y poди, при които понятията за Добро и Зло са обърнати наопъки. През цялата си история тази нация се е въргаляла в лa йната, в които иска да потопи целия свят.
13:51 30.11.2022
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 Има огромна разлика между различни
13:52 30.11.2022
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Обявител
13:52 30.11.2022
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Истината
13:54 30.11.2022
30 Наблюдател
13:56 30.11.2022
31 Керът
13:56 30.11.2022
32 Само дето руската култура
Коментиран от #36
13:58 30.11.2022
33 Този коментар е премахнат от модератор.
34 Котка ученият
14:03 30.11.2022
35 Мобилислав
14:03 30.11.2022
36 Ева Лореда
До коментар #32 от "Само дето руската култура":
И е няма от векове, изпита е на самагон в калта!14:04 30.11.2022
37 аха
Коментиран от #38
14:05 30.11.2022
38 Котка ученият
До коментар #37 от "аха":
Ислямските лидери отхвърлиха санкционния натиск и без да искат се оказаха съюзници на Русия.Коментиран от #39
14:09 30.11.2022
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 Този коментар е премахнат от модератор.
41 Този коментар е премахнат от модератор.
42 !!!?
14:53 30.11.2022
43 !!!?
14:56 30.11.2022
44 Ухилени нови
14:56 30.11.2022
45 Великото лицемерие на педя човек
Кой ви е забранил "културата" бе лицемер малък? Имахте един читав световно прузнат съвременен писател и го обявихте за чужд агент, щото ви критикува. Няколко читави хеви метъл групи имахте и те избягаха, защото се обявиха против безумната ви война.
14:59 30.11.2022
46 Никой
15:08 30.11.2022
47 Пеци
Защо не разрешава на крепостните свободно да гледат зап.ТВ, Интернет???В България имам 4 руски ТВ.
Смех чужда култура на Беларус,Иран,Сирия,С.Корея, останалото запрещено
Коментиран от #48
15:15 30.11.2022
48 Този коментар е премахнат от модератор.