Бойко Борисов
Премиерът на откриването на ремонтирания участък на бул. „Черни връх”:
“ Вече са забравили, че този булевард беше козя пътечка и пак ще забравят. И околовръстното шосе беше същото, само преди 3-4 години. Така ще остане и занапред. Ако е било лесно, да са го направили още от времето на Тодор Живков. След всеки пленум и след всеки конгрес да са правили по един такъв булевард, ако е било лесно „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 WAGfacked
Коментиран от #4
11:06 25.09.2017
2 СЪРП И ЧУКундур
11:10 25.09.2017
3 Ввв
11:39 25.09.2017
4 гост
До коментар #1 от "WAGfacked":
Ами ще го подминават разбира се, като нямат пари да си го купят !!!11:39 25.09.2017
5 вагг
14:37 25.09.2017
6 Кольо Камиона
21:51 25.09.2017