Гълъб Донев за осигуровките на държавните служители: Работим по вариант за равнопоставеност, без отнемане на права
Работим по вариант, с който да постигнем равнопоставеност, без да отнемаме права и без да намаляваме доходи. Това е социална справедливост в действ ...
вчера в 13:08 ч.
5 995
62
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Relax
17:47 06.03.2018
2 гмг
Коментиран от #4, #14
17:55 06.03.2018
3 Joni
18:53 06.03.2018
4 Никой
До коментар #2 от "гмг":
Не знам защо някои хора оценяват кола по годините. Това дали е 20 или 2 годишна не я прави по-малко велика. Човек който притежава такава кола днес, сигурно има и чисто ново БМВ, когато иска да му е комфортно. Но стара М5ца като тази може да предостави различни усещания. И аз не бих дал толкова пари за нея, бих взел по-евтина и износена която да използвам и да се радвам. Най-ужастното нещо което може да се случи на коли като тази е да станат твърде скъпи за да смее някой да ги изкара извън гаража.18:54 06.03.2018
5 амг вечна мощ
Коментиран от #9
19:00 06.03.2018
6 BMW
20:57 06.03.2018
7 M5 Комби
Коментиран от #8
21:05 06.03.2018
8 Awa
До коментар #7 от "M5 Комби":
Ти да не си от Шумен ?23:00 06.03.2018
9 ГОСТ
До коментар #5 от "амг вечна мощ":
и как ги наказва?изглежда ми като старец с пари дето много знае
но бъдещето е за младите:)
да по умен е по богат е по разбира
но е морално остарял
Коментиран от #10, #13
00:02 07.03.2018
10 хае
До коментар #9 от "ГОСТ":
Кое му е морално остарялото бре!! Всички деца тук реват за морал и остаряло, айде давай как и защо е морааално остарял! По-добре е да се намалят драстично цените на авточастите и да си стягаме старите возила, отколкото заводите да бълват милиони нови! Колко морално иноваторско е да сменяш колата, като долни гащи за щяло и нещяло!09:26 07.03.2018
11 Гост
10:15 07.03.2018
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 амг вечна мощ
До коментар #9 от "ГОСТ":
Това си е класика в жанра и в в пъти по-здрава ..Аз предпочитам да ми дадат тази стара класика отколкото нова .11:52 07.03.2018
14 Майор Костов
До коментар #2 от "гмг":
Това звучи като изказване на жена ;) Както има един лаф - не купуваш календар,а кола... Като искаш евтина на малко години - Лади,Дачии и т.н. те чакат в магазина!16:06 07.03.2018
15 Здр
09:14 08.03.2018
16 Този коментар е премахнат от модератор.