ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Мисля че вече има произведени. Има една руса мацка в тубата показа доставката на тази кола и я тестваше не съм сигурен дали беше 5000 hp. Supercar blondie се казва канала и.
Глупости, Ферари редовно го прави при специални версии, други също, дори Форд при Форд ГТ...
Не знам само какво ще им продават, до ден днешен кола с 5000 коня въобще нямат, всички са с v8 уж тестови екземпляри... Въобще не вярвам да доставят каквото и да било...
Тц, и нейния беше с V8. Колата беше пълен сбиротак, сякаш сглабяна от кьорави цигани в Столипиново... Гледай баш нейния клип и забележи кривите фуги и ненапаснатите врати и капаци... Звучи си баш като V8 със състезателна генерация. Това нещо с 300 ще се разлетят парчетии, за нагоре да не говорим. Така и не показаха мотора въпреки дрънканиците. Мотор с 5000 коня си има, има и с 10000, но едно е да работи 20 секунди, от които 5 на максимум, и друго да е реален автомобил за пътя. Дори волана му беше пълна простотия... Камиларски масали...
Тия с плетените обувки не оставиха супер кола неос... на! Тази кола не е за вас! Няма място нито за газово нито за щайгите с домати. Нито пък някой от вас ще снима клип как дрифтира на мегдана!
Тази кола има ли нитро? Къде е нашото производство? Къде ни е яката кола Alieno Arcanum ? И тя е яка. Но за тази кола и тези конски сили гледай къв данък ще имаш 5000лв данък.
Значи колата може да се поръча и с много по-малък двигател, а в16 е върховата версия. Реално имат прототип, който не е минавал практични тестове, камо ли да го дадат на някой журналист, който да го сравни с наличните коли например. И какво означват 5х.кс. когато нямаш сцепление за всичко над 1500кс.? Някой може ли да кара драгстер по улиците и вярно ли е, че драгстер се рециклира на всеки час? Май ще си остане само скъпо бижу.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 Анти седераст
17:21 15.02.2019
4 Рено Каптур
17:23 15.02.2019
5 Tervel bitcoin
17:23 15.02.2019
6 Alpha_Lone_Wolf
Коментиран от #26
17:24 15.02.2019
7 Tervel bitcoin
17:27 15.02.2019
8 Перър
Коментиран от #11, #12
17:27 15.02.2019
9 демократични чаршафи
Коментиран от #17
17:31 15.02.2019
10 батко ти
Коментиран от #20
17:31 15.02.2019
11 Човек
До коментар #8 от "Перър":
Ти как искаш да изглежда кола вдигаща 515км/ч , като Опел Зафира ли?Коментиран от #13
17:46 15.02.2019
12 Заплатабатко
До коментар #8 от "Перър":
Заплата в час.. поне 80 на 10017:49 15.02.2019
13 Антон
До коментар #11 от "Човек":
Ахахаха, твоя коментар ме израдва на макс.17:50 15.02.2019
14 хихихихи
Коментиран от #16
17:52 15.02.2019
15 Сатаната
17:58 15.02.2019
16 Нико
До коментар #14 от "хихихихи":
Мисля че вече има произведени. Има една руса мацка в тубата показа доставката на тази кола и я тестваше не съм сигурен дали беше 5000 hp. Supercar blondie се казва канала и.Коментиран от #18
18:12 15.02.2019
17 Бачо Киро
До коментар #9 от "демократични чаршафи":
Глупости, Ферари редовно го прави при специални версии, други също, дори Форд при Форд ГТ...Не знам само какво ще им продават, до ден днешен кола с 5000 коня въобще нямат, всички са с v8 уж тестови екземпляри... Въобще не вярвам да доставят каквото и да било...
18:41 15.02.2019
18 Бачо Киро
До коментар #16 от "Нико":
Тц, и нейния беше с V8. Колата беше пълен сбиротак, сякаш сглабяна от кьорави цигани в Столипиново... Гледай баш нейния клип и забележи кривите фуги и ненапаснатите врати и капаци... Звучи си баш като V8 със състезателна генерация. Това нещо с 300 ще се разлетят парчетии, за нагоре да не говорим. Така и не показаха мотора въпреки дрънканиците. Мотор с 5000 коня си има, има и с 10000, но едно е да работи 20 секунди, от които 5 на максимум, и друго да е реален автомобил за пътя. Дори волана му беше пълна простотия... Камиларски масали...Коментиран от #25
18:45 15.02.2019
19 Наси
Коментиран от #21
19:14 15.02.2019
20 Джиджи
До коментар #10 от "батко ти":
Става ама иска към 10 .12 испаритела19:37 15.02.2019
21 Джиджи
До коментар #19 от "Наси":
Ти си късметлия.19:39 15.02.2019
22 Въпроса е
20:53 15.02.2019
23 ХИ ХИ ХИ
02:33 16.02.2019
24 Има бъдеш вид
09:05 16.02.2019
25 Реалист
До коментар #18 от "Бачо Киро":
Ще я карат на отсечки по 400 метра и после ще я чака да се охлажда хахахахаха23:33 16.02.2019
26 гост
До коментар #6 от "Alpha_Lone_Wolf":
Значи колата може да се поръча и с много по-малък двигател, а в16 е върховата версия. Реално имат прототип, който не е минавал практични тестове, камо ли да го дадат на някой журналист, който да го сравни с наличните коли например. И какво означват 5х.кс. когато нямаш сцепление за всичко над 1500кс.? Някой може ли да кара драгстер по улиците и вярно ли е, че драгстер се рециклира на всеки час? Май ще си остане само скъпо бижу.08:54 18.02.2019
27 Jack Bauer
12:27 18.02.2019