ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Защо се води концепт ? Актуалният пасат не изглежда ли по същия начин ? Даже и двигателя не впечатлява, по-скоро ще е еднодневка, като цялото производство на ВАГ. Ако го поразчупят малко и му бъде монтиран 3.6 литровият агрегат със сигурност ще се сдобие с доста последователи, но с тази консервативна визия и 1.8 двигател ...
Освен, че си болен песимист явно отдавна не си ходил на очен лекар, а четенето определено не ти се отдава. Аре бегай, че ми омръзна от комплексари - хейтъри като теб. Пасата е уникат, както казва царя :)
Направо ми падна долната челюст. По-красива кола не бях виждал, ненадминат, от всеки детаил струи спортния му характер. Определено най-добрата кола която сме виждали в близките 10 години и като дизайн и като показатели...
Да Патас - така е популярен този автомобил сред хората опарили се с него.Не си ли чел Моят дом беше сервиза или Вечният пациент?Не познаваш ли, никой с Патас?Аз познавам и съм сигурен, че е Патас
Баща ми има Пасат 99 г. 1.9 ТДИ-ПД, 115 к.с. Пробегът по километраж е около 380 000 км. В него от близо 7-8 г., като колата е докарана от Германия. За това време дефектира интеркулерът, което се случи лятото на 2012 г. и беше оригиналният. Струва ми се, че се дължи на големия пробег, а не на лошото качество на изработката. Отделно 2011 г. бяха сменени прословутите носачи, но имайки предвид, че колата навърта между 30-40 хиляди км. на година в България, пак е добре. Все пак става въпрос за кола на 14 г.
Кръгът на "опарилите се", за които се говори в коментарите по-долу, най-вероятно се състои от хора, които са си купили Пасат "на далавера" - ниска цена и малко километри, което на практика е невъзможно. В 99% от случаите далаверата е зад теб, във формата на четвъртит К. Така хората се сдобиват с екс служебни автомобили, с пробег колкото екватора, смазани от експлоатация и естествено изчерпан ресурс.
Бих се радвал ако колата ми е с пробег колкото екватора. Много относително е на каква кола ще попаднеш,понеже старото си е старо и някой друг го е карал преди теб. Затова развитите страни са наложили модела на новата кола,качваш се първи и караш докато гаранцията приключи. Тогава решаваш дали да си я караш или да си набавиш нова. Който може да си позволи обезценяване на автомобил от 2000 лв годишно,то няма по-добър вариант от това. Който не може, се надява,че ще случи и няма да дава много пари за ремонти.
От опит мога да твърдя,че това е много кола за малко пари....за 5000 лева караш среден клас автомобил,изработен от качествени материали,с много добра возия,двойно поцинкован,с невероятен дизелов мотор(1.9 TDI-AFN) !!!!! Моделите след 2006 година са една класа надолу,но коя марка не е,разбираемо е защо!!!
Марката ли ? Какво и е ? Марка като марка не по лоша от другите,даже в много отношения превъзхожда по вечето от тях. А на тебе какъв ти е проблема ? Карай си брато Ладата 1300s и вообще не се притеснявай.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 мм
11:13 14.01.2013
2 Кофти
Коментиран от #5
11:22 14.01.2013
3 Цар Самуил
Коментиран от #7
11:22 14.01.2013
4 Дошо
Коментиран от #6
11:22 14.01.2013
5 6tyz
До коментар #2 от "Кофти":
Освен, че си болен песимист явно отдавна не си ходил на очен лекар, а четенето определено не ти се отдава. Аре бегай, че ми омръзна от комплексари - хейтъри като теб. Пасата е уникат, както казва царя :)Коментиран от #8, #11
11:26 14.01.2013
6 Elinor
До коментар #4 от "Дошо":
Аз съм на мнението на цар Самуил :)11:27 14.01.2013
7 БУМЕР КАМОР
До коментар #3 от "Цар Самуил":
xaxa kazal.tova e porednia bokluk ot vag11:31 14.01.2013
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Турбото
Коментиран от #14
11:32 14.01.2013
10 free
Коментиран от #12
12:15 14.01.2013
11 Име:
До коментар #5 от "6tyz":
Направо ми падна долната челюст. По-красива кола не бях виждал, ненадминат, от всеки детаил струи спортния му характер. Определено най-добрата кола която сме виждали в близките 10 години и като дизайн и като показатели...12:20 14.01.2013
12 Дошо
До коментар #10 от "free":
Да Патас - така е популярен този автомобил сред хората опарили се с него.Не си ли чел Моят дом беше сервиза или Вечният пациент?Не познаваш ли, никой с Патас?Аз познавам и съм сигурен, че е ПатасКоментиран от #13
13:27 14.01.2013
13 БУМЕР КАМОР
До коментар #12 от "Дошо":
napalno prav si13:42 14.01.2013
14 БУМЕР КАМОР
До коментар #9 от "Турбото":
ima markataКоментиран от #15
13:42 14.01.2013
15 Турбото
До коментар #14 от "БУМЕР КАМОР":
????Коментиран от #22
14:10 14.01.2013
16 Танас
Кръгът на "опарилите се", за които се говори в коментарите по-долу, най-вероятно се състои от хора, които са си купили Пасат "на далавера" - ниска цена и малко километри, което на практика е невъзможно. В 99% от случаите далаверата е зад теб, във формата на четвъртит К. Така хората се сдобиват с екс служебни автомобили, с пробег колкото екватора, смазани от експлоатация и естествено изчерпан ресурс.
Останете със здраве!
Коментиран от #18
14:25 14.01.2013
17 Galileo
17:03 14.01.2013
18 ддд
До коментар #16 от "Танас":
Бих се радвал ако колата ми е с пробег колкото екватора. Много относително е на каква кола ще попаднеш,понеже старото си е старо и някой друг го е карал преди теб. Затова развитите страни са наложили модела на новата кола,качваш се първи и караш докато гаранцията приключи. Тогава решаваш дали да си я караш или да си набавиш нова. Който може да си позволи обезценяване на автомобил от 2000 лв годишно,то няма по-добър вариант от това. Който не може, се надява,че ще случи и няма да дава много пари за ремонти.17:23 14.01.2013
19 Anonymous.
19:25 14.01.2013
20 Anonymous.
19:48 14.01.2013
21 Anonymous.
21:46 14.01.2013
22 Anonymous.
До коментар #15 от "Турбото":
problema e markata be pich.evtin troshliv i nai veche darven avtomobil VW sa darveta a Audita sa shto gode krasivi no mnogo troshliviКоментиран от #23
23:00 14.01.2013
23 Турбото
До коментар #22 от "Anonymous.":
Марката ли ? Какво и е ? Марка като марка не по лоша от другите,даже в много отношения превъзхожда по вечето от тях. А на тебе какъв ти е проблема ? Карай си брато Ладата 1300s и вообще не се притеснявай.Коментиран от #24
10:37 15.01.2013
24 БУМЕР КАМОР
До коментар #23 от "Турбото":
naistina markata VW e simvul za edin grozen i posten klozetКоментиран от #25
00:10 16.01.2013
25 Турбо
До коментар #24 от "БУМЕР КАМОР":
Грозени и постен клозет ? Малеее... бягай бързо да се прегледаш !Коментиран от #26
07:54 16.01.2013
26 БУМЕР КАМОР
До коментар #25 от "Турбо":
kupisi go kato te kefi beКоментиран от #27
20:44 16.01.2013
27 Турбото
До коментар #26 от "БУМЕР КАМОР":
Мене много коли ме кефят....Коментиран от #28
23:05 16.01.2013
28 БУМЕР КАМОР
До коментар #27 от "Турбото":
obache nai ti haresva daciaКоментиран от #29
12:21 19.01.2013
29 Турбото
До коментар #28 от "БУМЕР КАМОР":
Не позна ! Много студено..15:59 19.01.2013