ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Тези 3/100 са еквивалентната енергия, когато се кара на ток. След като тока свърши и въпросния разход приключва :)
В хибридите има смисъл като се карат в града - регенерират спирачната енергия да кажем и доближават градския разход до извънградския. Но със 140км/ч по магистралата се чудя колко "шокираща" е разликата спрямо старото S-Klasse...
това е комбиниран разход. тръгва на ток до 40 и после на бензин.
Бензина е ефективен след 2-3 хил оборота а ел мотора от 0 оборота има 80% КПД.
------------------------------------------------
волво в60 хибрид харчи 1.9 на 100 и си остава май най добрия хибрид
По-скоро невероятно,а не факт. Ако независими тестове покажат,че при реални условия харчи под 5л., то пак ще е добре. Няма логика много по-леки и по-малки хибриди да не стигат толкова ниски норми,а тази голяма и тежка кола с широки гуми и пълна с екстри да дава феноменално нисък разход. Напоследък само се надлъгват,а колите които достигнат до пазара дават винаги сериозно завишен реален разход.
Еми купи си Тойота бе... не искам да говоря за японските автомобили, защото много ги харесвам, но за Мерцедес S клас или добро или нищо... сравни го с оня кютук А8 , точно под статията за S класата се пада... като знам как возят Мерцедесите, като си представя, че тук още повече са пипнали возията с някаква система боди контрол или нещо от сорта.. като видя дисплея който е по-голям от плазмата ми... като знам как се извиват гумите на всички Мергели, като си спомня колко яко беше да си гледаш мерника докато караш.. а най-голяма радост за окото е как са вплели миналото и бъдещето в интериора, няма такъв лукс. Не искам нищо други освен един ден да си купя S.
ДУХЪТ НА МЕРЦЕДЕС ХА ХА ,ПРАВЯТ ЧУПЕНИ ЛАГЕРНИ КОЛИЧКИ ЗА СЕЛСКИЯ ПАЗАР ,С МНОГО ГОЛЯМ УСПЕХ СЕ КОТИРАТ НА БАЛКАНСКИЯ ПОЛУОСТРОВ,ОБАЧЕ В НЯКОЙ ИСПАНСКИ И ИТАЛИАНСКИ ВИП КУРОРТИ НЕ ТЕ ДОПУСКАТ НА ПАРГИНГА С МЕРДЖАНА,А С БМВ ТЕ ПУСКАТ ,ЗАЩО ЛИ,,,
Господине, вие сте един истински представител на марката БМВ - около 18 годишен, който си мисли, че като си купи 316 на газ, ще впечатлява някой по улиците... съветвам Ви да пораснете малко умствено и ще Ви чакаме отново тук да коментирате.
p.s. всички са такива, в началото не вярвах, но в България феновете на бмв са пубери... ако живеех някъде другаде може би щях да карам бмв, но в България, няма шанс да се приравнявам с тия индивиди.
ДРУГАРЮ ШУМАНОВ ПОКЛОННИЦИТЕ НА МЕРГЕЛИТЕ СА ОГРАНИЧЕНИ ХОРИЦА С МИКРОСКОПИЧЕН МИРОГЛЕД,РАЗБИРАМ ЧЕ НИКОГА НЕ СТЕ КАРАЛИ НИТО МЕРГЕЛ НИТО БМВ,МОЖЕ БИ В НЯКОЙ ДРУГ ЖИВОТ ЩЕ ИМАТЕ ЧЕСТА ДА ОЦЕНИТЕ ПРЕВЪЗХОДСТВОТО НА БМВ ПРЕД ОСТАНАЛИТЕ НЕМСКИ КОШНИЦИ
Страхотен автомобил.Трудно ми е да повярвам за разхода но S класата винаги е била додтойна за уважение.Карал съм S от 2003 г и мога да кажа че колата наистина ми доставяше удоволствие да я карам.Представям си новата S класа колко е пипната ..............
Въпреки че харесвам S класата , ако имах избор бих избрал Ауди А8.
S класата е луксозен автомобил но такива има доста .Въпроса е да се покаже нещо ново и интересно - именно там е успеха на А8.Тук не говорим просто за лукс , а за модерен лукс.
Да всяка кола се обезценява още в момента, в който бъде въведено име в графата "Име на собственика", но ако си направиш труд да провериш и се абстрахираш от малкото гласче на необоснованите си предразсъдъци ще разбереш, че продуктите слезли от конвейра с марката "Mercedes-Benz" са едни от най-бавно обезценяващите се в момента.
ти ако си карал Мерцедес през живота си дори 1 път аз съм сигурен, че щеше да разбереш къде е истината, а ти карал е36-цата цял живот БМВ била марката! Мерцедес вкарва най-много иновации в автомобилостроенето пичаго, при това дори няма смисъл да ги изброявам, ще отбележа само 3 от тях: "Първата кола с ABS, Първата кола с въздушни възглавници и Първата кола която най-много се грижи за околната среда визират Mercedes S500! Бмв каква иновация има при автомобилостроенето ? Да каже, че турбото е консуматив или ауди като казват че разпределителния вал е консуматив, да след малко ще кажат че и двигателя е консуматив....
съгласен съм мерца си е марката но недей така бмв имат също много иноваций неси прав ако си чувал през 2 рата световна са правели мотори и самолетни двигатели и не само преди години показа уникална концепция такаче и двете марки са си класа и мощ и винаги са били отгоре над всички други пък нека тука в форума сиги плюят колкото искат те са се доказали имам бмв е34 и мерцедес 124 и двете мога да кажа че са много добри коли за годините през който са пройзвеждани но както и да е надали има коли който са правени през тея години с такова качество на сглобката
Пич, имаш страшна логика - БМВ били иновативни, защото Втората световна война правели мотори и двигатели за витлови самолети
И аз харесвам БМВ, но преди да пишеш смехории, да беше прочел, че Мерцедес разработваха реактивен изтребител "Мако"!
А за словореда и правописа ти пък, направо нямам думи. Всички с дъртите 3-ки на БМВ ли сте толкова неграмотни???
Много грешни заключения правиш за феновете на БМВ. Не са пубери. Шофьорска книжка се дава след навършване на 18 години. БМВ е марка харесвана и от млади и от средна възраст хора. Разбира се по-младите хора имат по-малко пари и си купуват по-стари БМВ-та, но аз, както и мои приятели бизнесмени имаме възможността да си купим нови. И младежи и хора на средна възраст харесваме спортния дух на марката и германското качество. Разбира се харесвам и други немски марки, като Порше, Мерцедес.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Shmeker
12:41 22.08.2013
2 Dimitar Dinchev
В хибридите има смисъл като се карат в града - регенерират спирачната енергия да кажем и доближават градския разход до извънградския. Но със 140км/ч по магистралата се чудя колко "шокираща" е разликата спрямо старото S-Klasse...
12:48 22.08.2013
3 Симеон Тасев
12:58 22.08.2013
4 Симеон Тасев
12:59 22.08.2013
5 алкап
Бензина е ефективен след 2-3 хил оборота а ел мотора от 0 оборота има 80% КПД.
------------------------------------------------
волво в60 хибрид харчи 1.9 на 100 и си остава май най добрия хибрид
13:34 22.08.2013
6 '''''VIP VAG'''''
14:43 22.08.2013
7 ivaylo mihaylov
15:16 22.08.2013
8 Симеон Тасев
Коментиран от #10, #12
16:27 22.08.2013
9 Виктор Христов
Коментиран от #11, #15
16:37 22.08.2013
10 iiiiiii!!!!!!!!
До коментар #8 от "Симеон Тасев":
Нали беше БМВ до скоро...17:24 22.08.2013
11 Христо Шуманов
До коментар #9 от "Виктор Христов":
Еми купи си Тойота бе... не искам да говоря за японските автомобили, защото много ги харесвам, но за Мерцедес S клас или добро или нищо... сравни го с оня кютук А8 , точно под статията за S класата се пада... като знам как возят Мерцедесите, като си представя, че тук още повече са пипнали возията с някаква система боди контрол или нещо от сорта.. като видя дисплея който е по-голям от плазмата ми... като знам как се извиват гумите на всички Мергели, като си спомня колко яко беше да си гледаш мерника докато караш.. а най-голяма радост за окото е как са вплели миналото и бъдещето в интериора, няма такъв лукс. Не искам нищо други освен един ден да си купя S.Коментиран от #20
17:35 22.08.2013
12 Иво Йотов
До коментар #8 от "Симеон Тасев":
И дано си разбрал,че БМВ е пълна скръб,приятел :)Коментиран от #19
17:59 22.08.2013
13 Симеон Тасев
Коментиран от #18, #29
18:05 22.08.2013
14 Атанас Димитров
18:46 22.08.2013
15 EMSKI
До коментар #9 от "Виктор Христов":
И Toyota е кола,но MERCEDES,особено S-klasse......е много повече кола!!!!!19:22 22.08.2013
16 Христо Ковачев
Коментиран от #17
21:48 22.08.2013
17 ВИП АМГ
До коментар #16 от "Христо Ковачев":
cherven znam che tajish za vogata21:54 22.08.2013
18 ВИП АМГ
До коментар #13 от "Симеон Тасев":
21:54 22.08.2013
19 ВИП АМГ
До коментар #12 от "Иво Йотов":
pich bmw i mercedes sa markite vsichko drugo e talash.21:55 22.08.2013
20 Георги Йорданов
До коментар #11 от "Христо Шуманов":
Bravo mnogo mi hareshva vasheto mnenie edin chovek da ima tuk koito e opoznal duhat na Mercedes benz:))21:58 22.08.2013
21 Христо Ковачев
Коментиран от #22
22:57 22.08.2013
22 Христо Шуманов
До коментар #21 от "Христо Ковачев":
Господине, вие сте един истински представител на марката БМВ - около 18 годишен, който си мисли, че като си купи 316 на газ, ще впечатлява някой по улиците... съветвам Ви да пораснете малко умствено и ще Ви чакаме отново тук да коментирате.p.s. всички са такива, в началото не вярвах, но в България феновете на бмв са пубери... ако живеех някъде другаде може би щях да карам бмв, но в България, няма шанс да се приравнявам с тия индивиди.
Коментиран от #41
23:17 22.08.2013
23 Нема Бира
00:18 23.08.2013
24 Христо Ковачев
Коментиран от #27, #28, #36
00:31 23.08.2013
25 Христо Ковачев
00:37 23.08.2013
26 Христо Ковачев
00:47 23.08.2013
27 димитър пенчев
До коментар #24 от "Христо Ковачев":
да сравнявах ги и избрах е320 цди 7-г троник пред е60 530д и знаеш ли защо ? защото разликата е огромна в полза на бенца00:52 23.08.2013
28 Йордан Славов
До коментар #24 от "Христо Ковачев":
Защо първо не се научиш да пишеш правилно, комплексарченце???Коментиран от #31
00:53 23.08.2013
29 Heinrich
До коментар #13 от "Симеон Тасев":
Тасев,последно коя е марката, БМВ или Мерцедес,питам защото преди беше фен на БМВ, а сега на Бенц,утре може и да станеш фен на Нисан.02:59 23.08.2013
30 Борис Георгиев
Въпреки че харесвам S класата , ако имах избор бих избрал Ауди А8.
S класата е луксозен автомобил но такива има доста .Въпроса е да се покаже нещо ново и интересно - именно там е успеха на А8.Тук не говорим просто за лукс , а за модерен лукс.
06:40 23.08.2013
31 Христо Шуманов
До коментар #28 от "Йордан Славов":
Другарю Славов, напишете ми грешките за да си взема поука.Коментиран от #32
06:41 23.08.2013
32 Йордан Славов
До коментар #31 от "Христо Шуманов":
Мисля, че ясно се вижда до кого е адресирано мнението ми. Явно е недоглеждане от твоя страна.11:04 23.08.2013
33 Hristo Hristov
Коментиран от #34
12:07 23.08.2013
34 Ts@r
До коментар #33 от "Hristo Hristov":
Да всяка кола се обезценява още в момента, в който бъде въведено име в графата "Име на собственика", но ако си направиш труд да провериш и се абстрахираш от малкото гласче на необоснованите си предразсъдъци ще разбереш, че продуктите слезли от конвейра с марката "Mercedes-Benz" са едни от най-бавно обезценяващите се в момента.13:26 23.08.2013
35 Пирамид Хлътков
20:13 23.08.2013
36 PIRANHA
До коментар #24 от "Христо Ковачев":
ти ако си карал Мерцедес през живота си дори 1 път аз съм сигурен, че щеше да разбереш къде е истината, а ти карал е36-цата цял живот БМВ била марката! Мерцедес вкарва най-много иновации в автомобилостроенето пичаго, при това дори няма смисъл да ги изброявам, ще отбележа само 3 от тях: "Първата кола с ABS, Първата кола с въздушни възглавници и Първата кола която най-много се грижи за околната среда визират Mercedes S500! Бмв каква иновация има при автомобилостроенето ? Да каже, че турбото е консуматив или ауди като казват че разпределителния вал е консуматив, да след малко ще кажат че и двигателя е консуматив....Коментиран от #37
09:02 24.08.2013
37 Симеон Тасев
До коментар #36 от "PIRANHA":
съгласен съм мерца си е марката но недей така бмв имат също много иноваций неси прав ако си чувал през 2 рата световна са правели мотори и самолетни двигатели и не само преди години показа уникална концепция такаче и двете марки са си класа и мощ и винаги са били отгоре над всички други пък нека тука в форума сиги плюят колкото искат те са се доказали имам бмв е34 и мерцедес 124 и двете мога да кажа че са много добри коли за годините през който са пройзвеждани но както и да е надали има коли който са правени през тея години с такова качество на сглобкатаКоментиран от #38
20:57 24.08.2013
38 Йордан Славов
До коментар #37 от "Симеон Тасев":
Пич, имаш страшна логика - БМВ били иновативни, защото Втората световна война правели мотори и двигатели за витлови самолетиИ аз харесвам БМВ, но преди да пишеш смехории, да беше прочел, че Мерцедес разработваха реактивен изтребител "Мако"!
А за словореда и правописа ти пък, направо нямам думи. Всички с дъртите 3-ки на БМВ ли сте толкова неграмотни???
23:03 24.08.2013
39 Симеон Тасев
11:29 25.08.2013
40 Симеон Тасев
11:30 25.08.2013
41 galaxy
До коментар #22 от "Христо Шуманов":
Много грешни заключения правиш за феновете на БМВ. Не са пубери. Шофьорска книжка се дава след навършване на 18 години. БМВ е марка харесвана и от млади и от средна възраст хора. Разбира се по-младите хора имат по-малко пари и си купуват по-стари БМВ-та, но аз, както и мои приятели бизнесмени имаме възможността да си купим нови. И младежи и хора на средна възраст харесваме спортния дух на марката и германското качество. Разбира се харесвам и други немски марки, като Порше, Мерцедес.12:02 28.08.2013