Над 100 000 резервации за бюджетния пикап на Безос

13 Май, 2025 17:31 2 896 7

  • джеф безос-
  • пикап-
  • slate

Компанията е генерирала 5 милиона долара

Над 100 000 резервации за бюджетния пикап на Безос - 1

Slate, процъфтяващият стартъп за електрически превозни средства, подкрепен от Джеф Безос, собственик на Amazon, обяви важен етап, като осигури над 100 000 резервации за предстоящия си бюджетен електрически пикап. Тези възстановими резервации на цена от 50 долара всяка вече са генерирали над 5 милиона долара за компанията.

„Наистина сме възхитени от реакцията на Америка към лансирането на марката Slate и пускането на нашия пикап“, заяви главният търговски директор на Slate, Джереми Снайдър, пред TechCrunch, изразявайки ентусиазма на компанията от първоначалния прием.

Над 100 000 резервации за бюджетния пикап на Безос

Това постижение идва само две седмици, след като Slate представи своя достъпен електрически пикап, чиято начална цена се очаква да бъде под 25 000 долара след отчитане на федералните стимули. Този силен първоначален интерес подсказва, че на американския пазар има значителен апетит за наистина евтин, полезен автомобил - сегмент, в който понастоящем липсва значително присъствие.

Важно е обаче да се отбележи, че броят на резервациите не винаги е пряко свързан с крайните стойности на продажбите. Въпреки че първоначалните данни за резервациите на Slate са окуражаващи, истинската мярка за успех ще бъде превръщането на тези резервации в реални продажби на автомобили.


Поставете оценка:
Оценка 4.2 от 11 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 пеласг

    15 4 Отговор
    Дай първо да му видим резултати на краш тестове.
    Че е грозно и неудобно - ясно.
    Ама поне да не е и ковчег.
  • 2 Е Безос

    12 2 Отговор
    Малко е Ке н е ф
  • 3 Архимандрисандрит Бибиян

    3 3 Отговор
    Гледахме го у йотуп,флезнахме после у двете нули да мо почустваме конфорта!
  • 4 НЕ УМЕН СЪВЕТСКОФИЛ С РУБЛИ

    9 5 Отговор
    МОЛЯ ДА ПИТАМ А ЗА
    ИЖ ПИКАП КЪДЕ ЗАПИСВАТ...В ПОЩИТЕ ЛИ
  • 5 Кирил

    7 3 Отговор
    За Софият - Родното село - София колко щайги побира?
  • 6 Хсйдйфхф

    9 0 Отговор
    Те и Тесла и Форд колко хиляди милиони милиарди предварителни поръчки бяха събрали за техните електрически пикапи. Пък после, тишина и сълзи...
  • 7 4628

    3 1 Отговор
    Имам интерес, но не видях никъде, че компанията се интересува от европейския пазар. Освен това голяма конкуренция ще са му баничарките на европейските производители. Това си е модулна баничарка - товарна, която можеш да направиш пътническа. Една европейска пътническа става много по-лесно на товарна, като махнеш седалките.