Симеон Сакскобургготски
Симеон Сакскобургготски в интервю за сп. „L’Europeo“.
“ Аз практически започнах като държавен глава още на 6-годишна възраст, а ставайки премиер вече години по-късно един вид се самопонижих в длъжност. Но целта ми бе една – да служа на Родината, а не да съблюдавам личния си комфорт. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Модев
14:18 28.03.2018
2 ЗИГ ХАИЛ
14:20 28.03.2018
3 Иванов
Коментиран от #13
14:50 28.03.2018
4 впечатлен
Коментиран от #10
15:16 28.03.2018
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 К.К.
15:46 28.03.2018
7 Emil
15:53 28.03.2018
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Uflaf
21:03 28.03.2018
10 гост
До коментар #4 от "впечатлен":
Те КТБ с 4,5млрд. лв източиха, ти това да ни е срама. Ама така се раздават евросубсидии, има животни, няма, все тая. Този е изрод, ясно, но какво става после, вероятно нищо, защото нито му е повдигнато обвинение, нето е задържан. Само проучвали и може, ама може и да не може, да го глобят за получените субсидии. Той е убиец, буквално, и се разминава. Условна ли да му дадат? Кой го боли за условни при все, че се е разминал и си е прибрал десетките хиляди за едното нищо, защото със сигурност не ги е обгрижвал и преди това, ако бе, то нямаше да се случи така.12:21 29.03.2018
11 Човек
13:30 29.03.2018
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 Бат цък
17:14 29.03.2018
15 Боби свищов
19:51 29.03.2018
16 Гост!!!
20:18 01.04.2018
17 Гост!!!
20:43 01.04.2018