12 Април, 2012 20:56 1 094 0

На Разпети петък ще превали на места

  • прогноза за времето

През нощта все още на места в западната половина от страната е възможно да превали. По- късно облачността ще намалее. На Разпети петък преди обяд ще е предимно слънчево. Около и след обяд от югозапад ще се заоблачи и до вечерта на отделни места в Югозападна България ще превали дъжд.

През нощта срещу събота превалявания ще има и на места в останалата част от страната. Минимални температури между 4° и 9°, в София 7°, максимални между 19° и 24°, в София 20°.

Атмосферното налягане е по-ниско от средното за месеца. След обяд ще се понижи още.

В планините ще преобладава слънчево време, но след обяд в югозападните райони ще се заоблачи и на места ще превали. Вятърът ще е умерен от юг, югозапад, но след обяд ще се усили. Максимална температура на височина 1200 метра около 14°, на 2000 метра - около 7°.

По Черноморието ще преобладава слънчево време със слаб вятър от юг, югоизток. Максималните температури ще бъдат между 18° и 21°. Температурата на морската вода е 8°-9°. Вълнението ще е слабо.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА