ЧЕЗ: Планирани спирания на тока (26 - 31 май 2014 г.)

Публикувана: 23 Май, 2014 19:20
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1187
ШРИФТ ПЕЧАТ

ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:


София-град
На 26.05.2014 г. /08.00-08.00 ч/ - гр. София - Свобода, бл. 33 вх. А, Б
На 26.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 4, бл. 419, вх. 1
На 26.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Лозен - ул. Гергана, ул. Съединение, ул. Янко Панайотов
На 26.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Красно село, ул. Пиърс Омахони 39-41
На 26.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Красно село жк Лагера бл. 11 вх. А, вх. Б, жк Лагера бл. 15 вх. А, вх. Б вх. В
На 26.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Красно Село ул. Боговец 6
На 26.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Драгалевци - ул. Акад. Петър Динеков 23, бл. къща С2, къща С3
На 26.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево ул. Прохлада 10, 12, 13, 15, 15-А, 16, 18, 19, 20, 20а, 25, 24-а, 26, 27, 28, 30, 30-а, 32, 34, 37, 4, 40, 42, 42а, 5, 6, 7, 8, 9
На 26.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево ул. Райска градина 1, 14, 15, 16а, 18, 20, 22, 23, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 39а, 40
На 26.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10, бл. 154
На 26.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7, бл. 724 вх. А, вх. В
На 26.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10, бл. 114 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г, вх. Д
На 26.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10, бл. 115 вх. А, вх. Б
На 26.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Цариградско шосе бл. 22, вх. А, бл. 22 вх. В ул. Антон Павлович Чехов 69
На 26.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден, бл. 66 вх. А и вх. Б
На 26.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър, бл. 131 вх. А вх. Б, вх. В
На 26.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Кадемлия, 3, 4, 5, 6, 10 Кадин връх, 3, 5 Каймакчалан, 6, 8А Карлъка, 12, 24, 26, 37

На 27.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Община Връбница - ТП-ве без U За времето на оперативните превключвания, МКТП Булленд ТКЗС Обеля и МТП "Полето" гара Волуяк
На 27.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 4, бл. 419, вх. 2
На 27.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Гео Милев, 116, 57, до, Мирково, бл. 57
На 27.05.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Лозен - ул. Гергана, ул. Акация, ул. Каси дол
На 27.05.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Лозен - ул. Ален мак, ул. Мусала, ул. Райкя, ул. Радилица
На 27.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Красно село, ул. Смолянска 24-28
На 27.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Красно село, ул. Балканджи Йово 31-33
На 27.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Красно село, ул. Евстати Пелагонийски 7-11
На 27.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево, ул. Букара/Дим. Грънчаров/ 10, 11, 12, 12а, 12б, 13, 15, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 25Б, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8
На 27.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Драгалевци ул. Акад. Петър Динеков 23, бл. къща С4
На 27.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево ул. Райска градина 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 9А
На 27.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7, бл. 724 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г
На 27.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10, бл. 122 вх. А, вх. Б
На 27.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10, бл. 115 вх. Г, вх. Д
На 27.05.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - бул. Йерусалим 22 Младост 1, бл. 141
На 27.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Тарас Шевченко 5, Тодор Стоянов, бл. 218
На 27.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Майор Юрий Гагарин, бл. 98, вх. Б
На 27.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден, бл. 66 вх. В, бл. 67 вх. Б
На 27.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Дружба, бл. 102, 103, 104, 107, 108, 111, 119
На 27.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Община Панчарево, Бензиностанция Лукойл
На 27.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър, бл. 132 вх. А вх. Б, вх. В
На 27.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Кобилино бранище, 2, 9, 11, 13, 18, 19, Кутловица, 15, 25, 27, 33, Марагидик, 28, 31, 32, 34, 36, 39
На 27.05.2014 г. /09.01-12.00 ч/ - гр. София - Община Връбница, Бензиностанция "Кълвача газ" Собст. нужди П/ст "Метро" Ресторант закусвалня
На 27.05.2014 г. /09.30-11.30 ч/ - гр. София - бул. Гоце Делчев 57, 59 и 61
На 27.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода, бл. 33 вх. В, Г
На 27.05.2014 г. /09.45-12.30 ч/ - гр. София - Изток, бл. 28 вх. А и Б, бл. 29 вх. А и бул. Антон П. Чехов 57, 64, 66, 53, 53А, 60 вх. А и Б, 63 вх. А и Б, бл. 217, ул. Тодор Стоянов 20, 22, 24, 26, бл. 64 вх. А, бл. 36 вх. А и Б, бл. 35 вх. А и Б, бл. 103 вх. А и Б, ул. Тинтява 5, 7
На 27.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Община Средец - ПИБанк
На 27.05.2014 г. /10.00-12.15 ч/ - гр. София - Община Средец - Стефан Караджа, ПИБанк
На 27.05.2014 г. /10.15-13.00 ч/ - гр. София - Зона Б-18, бл. 1, 1-2, 2, 3, 4
На 27.05.2014 г. /10.30-13.15 ч/ - гр. София - Зона Б 18 блок1
На 27.05.2014 г. /12.01-14.01 ч/ - гр. София - Община Изгрев - Казино, р-нт Митеран, Аптека, Банка, Плод и зеленчук, Т-Маркет, павилиони и Хранкомерс до бл. 10 Изток
На 27.05.2014 г. /12.10-14.10 ч/ - гр. София - Белите Брези, бл. 12 клон Уникредит Булбанк
София жк. Изток, ул. Юрий Гагарин ъгъл с ул. Атанас Далчев бл. 154бл. 157Абл. 154Бул. Атанас Далчев бл. 4, бл. 6 и магазини
На 27.05.2014 г. /14.30-16.00 ч/ - гр. София - Белите Брези, бл. 13 , бл. 14 и бл. 15

На 28.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 4, бл. 419, вх. 3
На 28.05.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Лозен - ул. Зорница, ул. Синчец, ул. Шипка
На 28.05.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - гр. София - Западен Парк, 30А Овча Купел, бл. 30, 30А, ДО Овча Купел 2, 1, бл. 30, 30А, 30А-видео, 31, ДО бл. 31, ДО бл. 32, М/У бл. 31 И бл. 33, ТП ДО бл. 31-32 МВР, търг. център кафе1, търг. център кафе 3 Феникс, 11
На 28.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Красно село ул. Лагера бл. 22 вх. А, вх. Б ул. Лагера бл. 23 вх. А, вх. Б
На 28.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Красно село жк Лагера бл. 19 вх. А, вх. Б, вх. В
На 28.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево ул. Елша, ул, Ела, ул. Войнягово, ул. Грамос, ул. Еровете
На 28.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Драгалевци ул. Акад. Петър Динеков 23, бл. къща С5, къща С6
На 28.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7, бл. 724 вх. Б, вх. Г
На 28.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10, бл. 115П
На 28.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10, бл. 116 вх. А, вх. Б, вх. В
На 28.05.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Илинден, бл. 70, 71
На 28.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Тарас Шевченко, бл. 11
На 28.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Еужен Поатие, бл. 74, вх. Б
На 28.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Дружба 1, бл. 88, 89, 90, 94, 94-магазин, 96, бл. 88, 97, до бл. 85
На 28.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Казичене - Васил Левски, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, до, бл. Банята Георги Бенковски, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 70, 72, 80, 82, 86, 88, 90, 92 Дюла 13 Кръстю Пастухов 1 Липите, 20 Момин кладенец 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 38а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а Пейо Яворов 1, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9 Спас Андреев 10, 13, 14, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Хан Аспарух 12, 14, 16, 17, 19, 2, 20, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 33, 34, 34а, 36, 37, 38а, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 5, 50, 52, 54, 56, 5а, 6, 7, 8, 9 Цар Борис III 22
На 28.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Юри Гагарин 50
На 28.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Свобода, бл. 39, 40
На 28.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър, бл. 130 вх. А вх. Б, вх. В
На 28.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Острец, 2 Петър Богдан, 11, 12, 15, 21, 30, 32, 36, 27, 29, 31, 21, 33, 37, 42, 44, 46, 48, 50 Петър Митов, 3, 5, 7
На 28.05.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - гр. София - ул. Крайречна ул. Каменица ул. Момина сълза
На 28.05.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - гр. София - Младост 1, бл. 37, 37 А, 37а
На 28.05.2014 г. /09.15-13.30 ч/ - гр. София - бул. Арсеналски 4, 4А, 4Бq Магазин "Аквилон", ресторант "Вила Парк", ресторант "FISH & GRILL", парково осветление
На 28.05.2014 г. /09.15-16.30 ч/ - гр. София - Бяло поле 3
На 28.05.2014 г. /09.30-11.30 ч/ - гр. София - България, 50, бл. 1, 2 Гоце Делчев, 76, бл. 32вх. А, Б, В, Г, Д и Е Гоце Делчев, бл. 33вх. А и Б бул. Г. Делчев /ул. Солун магазин ул. Разград 4 /ресторант , консорциум" Европа " бул. България 48 бл. 1 вх А и вх. Б бул. България 50 бл. 2 вх А , вх. Б и вх В
На 28.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода, бл. 33 вх. Д и бл. 26 вх. А
На 28.05.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - гр. София - Александър Жендов 1, 6 Александър Фон Хумболт, 1, 20а, 3, 5, 7, 8, бл. 118, 119, 130, 132, посолство Китай Алфред Нобел, 2, 2г, 8, бл. 2, 50 Коста Лулчев 11, 2, бл. 11 Николай Коперник, бл. 1, 11 Цариградско шосе 79, бл. 105 Цветан Радославов 12а, 16, бл. 5 Шипченски проход, 15, 15а, 2, 2а, 7-13, 20, бл. 21, 228а, бл. 50
На 28.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Изток, бл. 43А и бл. 65 вх. А и Б
На 28.05.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София - 18-та /кв. симеоново/, 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 19-та /кв. симеоново/, 1, 10, 11, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 19-та/275/, 2 20-та /кв. симеоново/, 5 61-ва /кв. симеоново/, 6 62-ра /кв. симеоново/, 11 67-ма, 1, 3 68-ма /кв. симеоново/, бл. ул. Св. Магдалена Горска Ела, 11, 5, 7, бл. стр. табло Жасмин, 26, 3 Симеоновско Шосе, 106, 107, 109, 114, 116, 125, 127, 129, 130, 131, 139, 141, 142А, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151А, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 252, 67, бл. С. шосе-околов. път/, църква
На 28.05.2014 г. /10.01-16.00 ч/ - гр. София - Софроний Врачански, 20, 61 Христо Ботев, 65, 67, 67А, 67Б, 71, 73
На 28.05.2014 г. /10.15-14.15 ч/ - гр. София - Българска морава 99
На 28.05.2014 г. /11.01-14.00 ч/ - гр. София - Младост бл. 168
На 28.05.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - гр. София - Изток бл. 49, 50, 51 и р-нт Българка
На 28.05.2014 г. /12.00-14.01 ч/ - гр. София - ул. Разград 6, 8, 10 и 12 жк Красно село бл. 35 А вх. А, Б и В
На 28.05.2014 г. /12.00-16.30 ч/ - гр. София - Божур, 18, 2
На 28.05.2014 г. /12.00-16.30 ч/ - гр. София - 14-та /кв. симеоново/, 8 20-та /кв. симеоново/, 2 45-та /кв. симеоново/, 18, 8 58-ма /в. з. Симеоново Север-витоша/, 12, 14, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8 62-ра /кв. симеоново/, 1, 10, 12, 12А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 23, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9 63-та /кв. симеоново/, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 64-та /кв. симеоново/, 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 7А 65-та /кв. симеоново/, 1, 12, 16, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9 66-та /кв. симеоново/, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9 67-ма, 2, 4, 5, 6, 8 68-ма /кв. симеоново/, 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, ъгъла, бл. С ул. 63, С ул. 63 2Б, С ул. 64 Босилек /кв. симеоново/, 1, 11, 12, 13, 14, 14А, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 31, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, бл. стр. табло/слобяема къща Симеоновско Шосе/вол. шосе/, 108, 112, 116А, 116Б, 122, 122А, 130А, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 141, 144А, 159, 168, 238, бл. вила, околовръстев път, с/у ул1 Шумако / Симеоново, бл. вила
На 28.05.2014 г. /13.30-17.00 ч/ - гр. София - бул. Витоша 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, ул. Доспат 66, 68, 70, 43, площад "Баба Неделя" 2, 4, 6, 8, ул. Шандор Петьофи 56, 58
На 28.05.2014 г. /14.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Николай Островски 5
На 28.05.2014 г. /14.15-16.15 ч/ - гр. София - Борово, бл. 24а Борово бл. 24 бул. България 52 бл. 3 бул. България 54 бл. 3 ул. Солун бл. 35 вх. А и Б ул. Солун бл. 34 вх. А и Б

На 29.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 4, бл. 419, вх. 4
На 29.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Свобода, бл. 34а
На 29.05.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Лозен - ул. Извор, ул. Стоян Йонков, ул. Кокиче, ул. Янко Велинов
На 29.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Красно село ул. Баба Илийца бл. 80Б
На 29.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Красно село жк Лагера бл. 12 вх. А, вх. Б
На 29.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево ул. Никола Петков 10, 2, 2а, 4, 6, 8, 8А
На 29.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Драгалевци ул. Акад. Петър Динеков 23, бл. къща С7
На 29.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево ул. Найден Николов 5
На 29.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево ул. Петко Войвода 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 4А, 5, 8, 9
На 29.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево ул. Проф. Николай Державин 1, 10, 11, 11А, 13, 14, 16, 17, 2, 22, 24, 26, 4, 5, 5А, 6, 8
На 29.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10, бл. 122А вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г
На 29.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10, бл. 123 вх. Д
На 29.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10, бл. 116 вх. Г, вх. Д
На 29.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10, бл. 122 вх. В, вх. Г
На 29.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7, бл. 708П
На 29.05.2014 г. /08.45-16.30 ч/ - гр. София - Братя Бъкстон, 31, 31 А, 31а Бъкстон, 31а, бл. 31, 31а Василашко Езеро, бл. Манаст. ливади Запад Казбек, 41, 41а, 45, бл. 41, 45, гар. 4, гар. 6, кафе, маг. 5, маг. 5а, маг4-1, маг6-2, мез. 4, мез2-1, мез2-2, паркинг Генерал Стефан Тошев
На 29.05.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Младост бл. 156
На 29.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден, бл. 72
На 29.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Дружба 1, бл. 113, 114, 115, 116, 117, 118
На 29.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Община Искър, ТП Яко Доросиев
На 29.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Яков Крайков /ул. Константин Иречек модулни павилиони
На 29.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Синчец, 5
На 29.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Загребска
На 29.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър, бл. 68
На 29.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър, бл. 133 вх. А вх. Б
На 29.05.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - гр. София - ул. Митрополит Партений Зографски ул. Тодор Пеев ул. Синьо лято
На 29.05.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Дружба 1, /, бл. 101, 129, 129А, 130
На 29.05.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Община Слатина, Магазин Пикадили, Бинго зала "Нова", ресторант "Subway", ресторант "REWEY", ресторант "Кривото", магазини. Осветление на транспортния подлез на НДКq Казино до Билетен център на НДК и Билетен център на НДК
На 29.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода, бл. 26 вх. Б, В
На 29.05.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Александър Жендов, 1, 6 Александър Фон Хумболт, 1, 20а, 3, 5, 7, 8, бл. 118, 119, 130, 132, посолство Китай Алфред Нобел, 2, 2г, 8, бл. 2, 50 Коста Лулчев, 11, 2, бл. 11 Николай Коперник, бл. 1, 11 Цариградско шосе, 79, бл. 105 Цветан Радославов, 12а, 16, бл. 5 Шипченски Проход, 15, 15а, 2, 2а, 7-13, 20, бл. 21, 228а, бл. 50
На 29.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - ул. Самоков 3
На 29.05.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София - ул. Иван Радоев ул. 693-та ул. 685-та
На 29.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - Акад. Методи Попов, 3, бл. 3 Латинка, 18, бл. 72, до бл. 72 Чарлз Дарвин, 3, 5, 5а, 8, бл. 10
На 29.05.2014 г. /10.15-15.00 ч/ - гр. София - Захарна фабрика, бл. 35, 43, 45, 47, 48, 56, 57, 69, ДО Кукуш 1, 2, 7
На 29.05.2014 г. /10.15-15.15 ч/ - гр. София - Антим I, 38, 51, 52-54, 53, 59, 61, 65, 67, бл. ЗОНА Б-3
На 29.05.2014 г. /12.00-16.30 ч/ - гр. София - 1-ва, 2 Балеви Ливади, 6 Венец, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9 Каменица, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 2А, 3, 30, 31, 32А, 33, 34А, 34Б, 35, 36, 36А, 37, 38, 38А, 39, 39А, 4, 41, 41А, 41Б, 41В, 43, 43Б, 45, 45А, 47, 47А, 49, 5, 51, 51А, 53, 53А, 5А, 6, 7, 8, 9, бл. ул. Каменица-Божур / Киселица /кв. симеоново/, 7 Китка, 1, 10, 11, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. Китка/Д. Пасков Момина Сълза / Кв. симеоново, 1, 10, 11, 11А, 12, 12А, 14, 15, 15А, 16, 17, 19, 2, 3, 38, 4, 46, 48, 5, 52, 6, 7, 8, 8А, 9 Погледец, 23А, 26, 7, 8 Проф. Димитър Пасков, 9 Симеоновска, бл. ул. Симеоновска и Симеоновско Шосе, 1, 104, 108А, 124, 126, 126А, 130, 138, 140, 142, 157, 161, 161А, 162, 163А, 163Б, 164, 165, 166, 166Г, 168, 170, 174, 176, 176А, 180, 182, 184, 188, 188А, 190, 192, 192А, 192Б, 194, 194А, 196, 200, 201, 202, 203, 204, 204А, 205, 206, 207, 208, 211, 212, 213, 215, 216, 217, 218, 220, 221, 222, 229, 318, 350, бл. он, стр. табло, т вент. , т/п, упи IV-635 кв. 2а, упи II-818 кв. 4А Теменуга / Симеоново, 2А Шумако / Симеоново, 2, 4, 6
На 29.05.2014 г. /12.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Иван Радоев ул. 693-та ул. 685-та
На 29.05.2014 г. /12.01-14.00 ч/ - гр. София - ул. Солун 23 ПТТС 1680 ул. Солун 41 ул. Браила 2 и 8 ул. Подуево 1 , 4 , 6 и 8 жк Красно село бл. 19 вх. А, Б, В и Г
На 29.05.2014 г. /12.30-15.30 ч/ - гр. София - Захарна Фабрика, бл. 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
На 29.05.2014 г. /14.00-16.00 ч/ - гр. София - Акад. Методи Попов, 11, 13, 7, 9, бл. 2, 3 Георги Бакалов, 1, 12, 2, 3, 4, 5 Латинка, 20, 22, бл. 73, 74
На 29.05.2014 г. /14.15-16.15 ч/ - гр. София - ул. Солун 45 и 47 ул. Подуево 7

На 30.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Дружба 1, Супермаркет Карфур р-нт Милениум Пицария Банка павилиони с/у бл. 15ОДЗ зад бл. 18
На 30.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 4, бл. 419, вх. 5
На 30.05.2014 г. /08.00-17.00 ч/ - гр. София - Лев Толстой, бл. 86 Надежда 4, бл. 410 Толстой, бл. 86
На 30.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Лозен - ул. Бузлуджа, ул. Цветна градина, ул. Еделвайс, ул. Люляк
На 30.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Хайдушка Гора бл. 147
На 30.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 2Б вх. А
На 30.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево ул. Студен кладенец 1, 10, 10Б, 11, 12, 12А, 13А, 14, 16, 15, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 24, 4, 6, 8, 9
На 30.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Драгалевци ул. Акад. Петър Динеков 23, бл. къща С8, къща С9
На 30.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево ул. Преки път 55, 57, 59, 61, 67, 68, 71, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 83, 86, 90, 94, 94А, 96
На 30.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9, бл. 901 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г, вх. Д
На 30.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9, бл. 901А
На 30.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9, бл. 901Б
На 30.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7, бл. 725 вх. А
На 30.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Бързарица 16А
На 30.05.2014 г. /08.45-16.30 ч/ - гр. София - България, 102, бл. Б Ц Белисимо, бц Белисимо, оф. 1, оф. 10, оф. 2, оф. 22, оф. 24, оф. 3, оф. 60, офис 20, офис 8 Пирин, 30
На 30.05.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. София - Младост 1, бл. 181
На 30.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Община Връбница, магазин Европа
На 30.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден, бл. 73, 75
На 30.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Община Младост, II-455 Кв. 17, бл. Младост 3 Младост 3, бл. 352, 353, п-я Черни Връх, подстанция, До
На 30.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър, бл. 79 вх. А , вх. Б , вх. В
На 30.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Плачковски манастир, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, Плачковски манастир, 14 вх. А, вх. Б
На 30.05.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Горица, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 Цар Борис III No, 178А
На 30.05.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - гр. София - Ваклинец, 27, 40, 44, бл. КВ. 104 Нарцис/методи К. димитров/, 70 Св. наум /драгалевци, 39
На 30.05.2014 г. /09.15-16.30 ч/ - гр. София - Помпена станция ул. Гургулят 13 или бул. Патриарх Евтимий Евтимий 7М - Клон на банка ОББ и офиси. Подлез НДК "Галерия", павилиони в зелените площи до входа на подлеза при бул. Евлоги Георгиев посока стадион "Васил Левски" , бул. Черни Връх 3, 5, 7
На 30.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода, бл. 26 вх. Г, Д
На 30.05.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Александър Жендов, 1, 6 Александър Фон Хумболт, 1, 20а, 3, 5, 7, 8, бл. 118, 119, 130, 132, посолство Китай Алфред Нобел, 2, 2г, 8, бл. 2, 50 Коста Лулчев, 11, 2, бл. 11 Николай Коперник, бл. 1, 11 Цариградско шосе, 79, бл. 105 Цветан Радославов, 12а, 16, бл. 5 Шипченски проход, 15, 15а, 2, 2а, 7-13, 20, бл. 21, 228а, бл. 50
На 30.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Дървеница, ул. Яна 1
На 30.05.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София - ул. 410-та ул. 413-та ул. 414-та
На 30.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - Антон П. Чехов, 37, 40, 41, 43, 43а, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 53а, бл. 35, 37, 39, 40, 41, 42 Евлоги и Христо Георгиеви, 17 Еужен Поатие, 3, 4 Петко Р. Славейков, 1 Райко Алексиев, 46 Тодор Стоянов, 17, 20, 22, 24, 26, бл. 20
На 30.05.2014 г. /11.00-14.00 ч/ - гр. София - Младост бл. 260
На 30.05.2014 г. /12.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Симеоновско шосе 90-102
На 30.05.2014 г. /12.00-16.30 ч/ - гр. София - Свети Горазд, 1 ул. Наум
На 30.05.2014 г. /12.30-14.30 ч/ - гр. София - Родопски извор, 34, 36
На 30.05.2014 г. /14.00-16.00 ч/ - гр. София - Антон П. Чехов, бл. 5 Димчо Дебелянов, 1, бл. 1, 2, маг. 1 Майор Юрий Гагарин, 12, 18, бл. 37 Райко Алексиев, 26, бл. 3 Чарлз Дарвин, 14а
На 30.05.2014 г. /15.30-16.30 ч/ - гр. София - Родопски извор 43, 34ОУ Ястребец 16

На 31.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 4, бл. 419, вх. 6
На 31.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Свобода, бл. 33, 34, 34а, 35, 36а, 8б, с/у входа на Илиенци
На 31.05.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Лозен - ул. Самоковски път, ул. Горник
На 31.05.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Лозен - ул. Хризантема, ул. Нарцис
На 31.05.2014 г. /08.15-16.30 ч/ - гр. София - ул. Иван Миланов 9
На 31.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Лагера бл. 25 вх. А, вх. Б
На 31.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Триадица жк Стрелбище бл. 3 вх. А
На 31.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 2Б вх. Б
На 31.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Драгалевци ул. Акад. Петър Динеков 23, бл. къща С10, къща О
На 31.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7, бл. 725 вх. Б
На 31.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Атанас Узунов 45-47, Иван Миланов 2
На 31.05.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. София - ул. Твърдишки проход 15А, Б, 16. ул. Хайдушка гора 89, 108, 110, 112, 91, ул. Твърдишки проход 7
На 31.05.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. София - Млада гора бл. 246 Младост, 2, бл. 247 Младост 2, бл. 246, 247 Свети Киприян бл. 246, 247
На 31.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден, бл. 74
На 31.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър, бл. 79 вх. Г Хаджи Димитър, бл. 80 вх. А , вх. Б
На 31.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Слава, 2, 4, 6, 7 Юндола, 3, 9, 13, 30, 33 Рибарица, 3, 4, 17, 22 Попова шапка, 7, 26
На 31.05.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Ралевица Българска легия
На 31.05.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - гр. София - 10-та/драгалевци/, 4 322-ра /драгалевци/, 7 324-та /драгалевци/, 12 Боянска /драгалевци/, 12, 4 Голи Връх, 2, 3, 4, 5, 6 Горска Поляна, 1, 2 Драгалевско Шосе, 185 Драган Цанков, 3 Екатерина Божилова, 20 Комините, 1, 11, 13, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б Крайречна, 30 Ламар, 7 Лешникова Гора, 27, 27А, 29, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52А, 58 Мавровец, 11, 20, бл. ул. Лешникова гора Мащерка, 11, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 54, бл. СТР. ТАБЛО Нарцис/методи К. димитров/, 10, 12, 13, 13 А, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 19/А, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 3 А, 31, 33, 36, 3А, 4, 40, 6, 6-А, 7, 8, 9 Рудинача /драгалевци/, 3 Хан Крум, 1, 10, 1А, 2, 3, 4, 6, 8 Хан Крум/драгалевци/, 2 Цветана Табакова, 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 8 Цветарска, 4 Чемшир /драгалевци/, 10, 16, 16А, 18, 24, 26, 28, 30, 4, 8 Черешов Цвят, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 4, 6, 7, 8, 9
На 31.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - ул. Жолио Кюри 2А
На 31.05.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София - ул. Захари Зограф 183-203
На 31.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - Изток, бл. 21 Майор Юрий Гагарин, 25, 28, бл. 201, 202, 23, 31, 32, 67, 68 Цариградско шосе, 24 А, 24а, с/у, бл. 11, 11 М/у вх. Г И Д, 13, бл. 14, 21, 22, подлез Студенски Общежития, подлез-студенски Общежития, подлеза
На 31.05.2014 г. /12.00-16.30 ч/ - гр. София - Боряна, 59, 61, 63, бл. 215, 215 А, 215А, 216, 216А, 5, 5А Букет, 56, 80, бл. 4, 6А
На 31.05.2014 г. /12.00-18.00 ч/ - гр. София - ОЦ Земляне
На 31.05.2014 г. /13.00-17.00 ч/ - гр. София - кв. Мотописта, бл. 52Е, вх. А, Б, В. бл. 53Е, вх. А, Б. На 31.05.2014 г. /14.00-16.00 ч/ - гр. София - Студентски град ул. Акад. Стефан Младенов 88


Софийска област
За периода 26-28.05.2014 /08:00-16:00 ч/ - с. Зимевица
За периода 26-29.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - Копривщица - Груйо Ценов; Любен Каравелов; Нешо Попбрайков
За периода 26-31.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - Самоков - Димчо Дебелянов; Ихтиманско Шосе; Макгахан; Митрополит Доситей Самоковски; Проф. Васил Захариев; Рилски Скиор; Търговска
За периода 26-31.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - Белчин - 11-та; 12-та; 13-та; 14-та; 7-ма; 8-ма; 9-та; Георги Димитров; Иван Вазов; Христо Ботев; Юрий Гагарин;
За периода 26-31.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - Самоков - Бузлуджа; Коста Вальов
За периода 26-31.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Горни Окол - извод Д
За периода 26-31.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - Доспей - 10-та; 11-та; 13-та; 14-та; 15-та; 16-та; 17-та; 18-та; 1-ва; 22-ра; 26-та; 27-ма; 28-ма; 2-ра; 30-та; 3-та; 4-та; 5-та; 7-ма; 8-ма; 9-та; Площада
За периода 26-31.05.2014 /09:15-16:00 ч/ - с. Клисура

На 26.05.2014 /08:15-15:25 ч/ - Самоков - Генерал Велиаминов; Граф Игнатиев
На 26.05.2014 /08:30-15:30 ч/ - Годеч - махала Джуричова
На 26.05.2014 /08:30-15:30 ч/ - Сливница - Шипка
На 26.05.2014 /08:30-16:00 ч/ - Самоков - Бистрица; Бяла Поляна; Георги Бенковски; Захари Зограф; Захари Хаджигюров; Кирил и Методи; Климент; Манастирска; Митрополитска; Никола Образописов; Отец Паисий; Пейо Яворов; Рила Планина; Розова Долина; Скакавец; Христо Смирненски
На 26.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - Ботевград - Саранск
На 26.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин - Борис I; Васил Априлов
На 26.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Лъга
На 26.05.2014 /09:30-16:00 ч/ - Пожарево - Космонавт Георги Иванов; Пейо Яворов; Червена; Единадесета
На 26.05.2014 /11:00-13:00 ч/ - Костенец - Освобождение; Панайот Волов; Патриарх Евтимий - цехове; Сакарджа; Тунджа; Черни Връх
На 26.05.2014 /12:00-16:00 ч/ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин - Дюла; Изгрев; Керамик; Кирил и Методий; Марица; Синанец; Явор;
На 26.05.2014 /12:00-16:00 ч/ - гр. Елин Пелин - Дюла; Керамик; Кирил и Методий; Лесновска; Синанец
На 26.05.2014 /14:00-16:00 ч/ - Самоков - Авксенти Велешки; България; Васил Стоин; Димитър Смрикаров; Захари Хаджигюров; Иван Шишман; Любен Каравелов; Отец Паисий; Преслав; Станислав Доспевски; Стефан Караджа

За периода 27-28.05.2014 /06:45 - 12:00 ч/ - Бели Искър - 17-та; 18-та; 1-ва; 20-та
За периода 27-28.05.2014 /09:30 - 16:00 ч/ - Ботевград - 1866 година; Балканска; Букорска; Гаврил Брънчов; Люлин; Никола В. Ракитин; Стара планина; Трети март; Христо Ботев
За периода 27-28.05.2014 /09:45 - 15:00 ч/ - Видраре - махала Мусатете; махала Пешната Лъка;
За периода 27-28.05.2014 /09:45 - 15:00 ч/ - Джурово - махала Герановица;
За периода 27-28.05.2014 /09:45 - 15:00 ч/ - Етрополе - Батак;
За периода 27-28.05.2014 /09:45 - 15:00 ч/ - Калугерово -  махала Връбчовци Вила; махала Габрика; махала Димитровци; махала Златовци; махала Костадиновец; махала Рударец; махала Чекотин;
За периода 27-28.05.2014 /09:45 - 15:00 ч/ - Правец - Маняков Камък; махала Дръвница; Север; Тодор Живков;
За периода 27-28.05.2014 /09:45 - 15:00 ч/ - Своде - махала Курман Къща; махала Лъга; махала Преход;

За периода 27-30.05.2014 /09:30 - 16:00 ч/ - Новачене - Борис I (Методи Антонов); Васил Левски; Дондуков; Дунав; Захари Стоянов (Тодор Томов); Иван Вазов; Кирил и Методий; Медвен; Новаченка (Филип Кръстев); Опълченска; Сан Стефано; Съединение (Ленин); Хаджи Димитър; Черешово Топче
За периода 27-30.05.2014 /09:30 - 16:00 ч/ - с. Равнище
За периода 27-30.05.2014 /10:15 - 16:15 ч/ - с. Лъга, с. Малки Искър, с. Лопян, с. Брусен

За периода 27-31.05.2014 /07:00 - 16:00 ч/ -  Самоков - трафопостовете "Скочище", "Открит лифт", "Ситняково"
За периода 27-31.05.2014 /07:20 - 16:00 ч/ -  Самоков-  Местност Язовир Искър - Ловно Стопанство
За периода 27-30.05.2014 /08:45 - 16:00 ч/ - гр. Етрополе - вилна зона Язовира
За периода 27-31.05.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Боженица - махала Урвич
За периода 27-31.05.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - с. Лопян
За периода 27-31.05.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - с. Поповяне - извод В
За периода 27-31.05.2014 /10:30 - 15:00 ч/ - Самоков - Местност Язовир Искър - вила, стопанска сграда
За периода 27-31.05.2014 /13:15 - 16:00 ч/ - Самоков - Абаджийска; Генерал Велиаминов; Генерал Скобелев; Житна Чаршия; Иван Вазов; Искър; Македония; Софроний Врачански; Търговска; София; Хемус
За периода 27-31.05.2014 /13:45 - 16:00 ч/ - Самоков - Абаджийска; Генерал Велиаминов; Граф Игнатиев; Димитър Димов; Елица; Житна Чаршия; Искър; Македония; Незабравка; Търговска; Хр. Захариев; Шейново
За периода 27.05.2014 /14:00 - 16:00 ч/ - Самоков - Абаджийска; Генерал Велиаминов; Житна Чаршия; Искър; Търговска; Хр. Захариев

На 27.05.2014 /08:15-16:16 ч/ - Самоков  - Авксенти Велешки; Бачо Киро; България; Македония
На 27.05.2014 /08:30-15:30 ч/ - Годеч - Найденова махала
На 27.05.2014 /08:30-15:30 ч/ - Сливница - Отец Матей Преображенски
На 27.05.2014 /09:00 - 10:00 ч/ - община Елин Пелин трафопост - Пощенска станция
На 27.05.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин - Васил Априлов; Хан Аспарух
На 27.05.2014 /09:15 - 16:00 ч/ - с. Венковец
На 27.05.2014 /09:15 - 16:00 ч/ - Хераково - махала Белица
На 27.05.2014 /10:00 - 12:00 ч/ - Горна Малина - Втора; Двадесет и Първа; Двадесет и Седма; Първа; Четринадесета
На 27.05.2014 /10:00 - 12:00 ч/ - Костенец - Боровец; Венетица; Ибър; Кирил и Методий; Китка; Малина; Младежка; Нишава; Огоста; Олимпиада - магазин, павилион; Пролет; Родопи; Синчец; Трети март
На 27.05.2014 /10:45 - 15:00 ч/ - Самоков - Абаджийска; Генерал Велиаминов; Граф Игнатиев; Димитър Димов; Елица; Житна Чаршия; Искър; Македония; Незабравка; Търговска; Хр. Захариев; Шейново
На 27.05.2014 /11:00 - 14:00 ч/ - Мусачево - Бенковски; Дунав; Елин Пелин; Извора; Кольо Фичето; Любен Каравелов; Пенчо Р. Славейков; Райко Даскалов; Самуил; Сердика
На 27.05.2014 /14:00 - 16:00 ч/ - Равно Поле - Верила Автосервиз Паркинг, вила

За периода 28-29.05.2014 /09:45 - 15:00 ч/ - гр. Ботевград - вилна зона Зелин, бензиностанция Лукойл, ЦПК Зелин, складове Зелин
За периода 28-30.05.2014 /08:45 - 16:00 ч/ - с. Трудовец - вилна зона Лозята - телевизионната кула
За периода 28-30.05.2014 /08:45 - 16:00 ч/ - Правец - махали Куевска, Маргинска, Сираковска

На 28.05.2014 /08:30-15:30 ч/ - Годеч - махала Джуричова
На 28.05.2014 /08:30-15:30 ч/ - Самоков - Димитър Димов; Елица
На 28.05.2014 /08:30-15:30 ч/ - Сливница – Шипка
На 28.05.2014 /09:00 - 10:00 ч/ - Горна Малина - Втора; Двадесет и Първа; Двадесет и Седма; Първа; Четринадесета
На 28.05.2014 /09:00 - 12:30 ч/ - Царичина - местност Старо село
На 28.05.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин - Климент Охридски; Цар Симеон
На 28.05.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин - Климент Охридски; Цар Симеон
На 28.05.2014 /10:00 - 12:00 ч/ - община Горна Малина - трафопост Петково
На 28.05.2014 /11:00 - 16:00 ч/ - Община Горна Малина - трафопостостове ДЗС, Черква, Културен дом

За периода 29-30.05.2014 /09:30 - 15:00 ч/ -  Ботевград - яз. Бебреш - горско стопанство, Витиня - Резервно захранване на тунели Ечемишка и Топли дол
За периода 29-31.05.2014 /08:45 - 16:45 ч/ -  Бов, Общ. Своге

На 29.05.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - Годеч - Русе - кв. Цикура
На 29.05.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - Самоков - Генерал Велиаминов; Граф Игнатиев
На 29.05.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - Сливница - Отец Матей Преображенски
На 29.05.2014 /09:00 - 11:00 ч/ - Елин Пелин - Околовръстен път
На 29.05.2014 /09:00 - 13:00 ч/ - Община Горна Малина - трафопостове Раковица, Помпи
На 29.05.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин - Васил Левски; Вихрен; Гео Милев
На 29.05.2014 /09:00 - 16:30 ч/ - с. Хераково
На 29.05.2014 /09:15 - 16:30 ч/ - с. Бърложница
На 29.05.2014 /14:00 - 16:00 ч/ - Община Горна Малина - трафопостостове ДЗС, Черква

На 30.05.2014 /08:00 - 16:00 ч/ - Самоков - Авксенти Велешки; Бачо Киро; България
На 30.05.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - Годеч - махала Джуричова
На 30.05.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - Сливница - Шипка
На 30.05.2014 /09:00 - 15:00 ч/ - трафопост Доганово парка
На 30.05.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин Елин Пелин; Кирил и Методий; Патриарх Евтимий
На 30.05.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Копривщица - Груйо Ценов; Любен Каравелов; Нешо Попбрайков; Хаджи Ненчо Палавеев
На 30.05.2014 /14:00 - 16:00 ч/ - Караполци

На 31.05.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - Годеч - Русе - кв. Цикура
На 31.05.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - Сливница - Отец Матей Преображенски
На 31.05.2014 /09:00 - 13:00 ч/ -  Долно Камарци - жп гара 1, къща
На 31.05.2014 /14:00 - 16:00 ч/ -  Община Елин Пелин - трафопостове Бор и Бонко


Пернишка област
На 26.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Искър;  Струма
На 27.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Искър;  Струма
На 27.05.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - Дрен - Двадесет и трета;  Махала Мали Дрен;  Тридесет и шеста
На 28.05.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - с. Горна Секирна, общ. Брезник
На 28.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Кракра; Струма
На 29.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Кракра; Струма
На 30.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Кракра; Струма
На 31.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Вардар
На 31.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Тунджа


Благоевградска област
На 26.05.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Гоце Делчев , общ. Гоце Делчев - ул. Одрин
На 26.05.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Гоце Делчев , общ. Гоце Делчев - ул. Стара планина
На 26.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Любен Каравелов; ул. Трети март; ул. Първи май; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Тодор Каблешков
На 26.05.2014 г. /09:00 - 16:00  ч/ - с. Габрене, общ. Петрич - ул. Извън регулация
На 26.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Белица, Общ. Белица - Владимир Поптомов;  Митко Саев;  Никола Вапцаров
На 26.05.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. Благоевград - Владо Черноземски;  Св. Св. Кирил и Методий;  Христо Ценин

На 27.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско - Места;   Предел;  Рила;   Цар Симеон
На 27.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Горно Крайще
На 27.05.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. Благоевград - Св. Св. Кирил и Методий; Скаптопара
На 27.05.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград -   Босилек;  Марица;  Местност Царевско Шосе;  Св. Димитър Солунски;  Св. Св. Кирил и Методий;  Спартак
На 27.05.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград -   Васил Левски;  Даме Груев;  Джеймс Баучер;  Крушево;  Радовиш
На 27.05.2014 12:30 - 16:30 гр. Благоевград -   Илинден;  Менча Кърничева;  Тодор Александров;  Цар Симеон
На 27.05.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - с. Крушево
На 27.05.2014 г. /10:15 - 12:00 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Паоло Ленц; Района на пазара
На 27.05.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев - ул. Любен Каравелов
На 27.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Дебрен - Втора;  Двадесет и втора;  Двадесет и трета;  Деветнадесета;  Осемнадесета;  Осма;  Първа;  Седемнадесета;  Трета;  Четвърта
На 27.05.2014 г. /13:30 - 14:30 ч/ - Дебрен - Втора;  Двадесет и осма;  Двадесет и пета;  Двадесет и трета;  Двадесет и четвърта;  Двадесета;  Дванадесета;  Девета;  Деветнадесета;  Десета;  Единадесета;  Осма;  Петнадесета;  Първа;  Седма;  Трета;  Тринадесета;  Четвърта;  Четиринадесета;  Шеста;  Шестнадесета
На 27.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Дебрен - Втора;  Двадесет и осма;  Двадесет и пета;  Двадесет и трета;  Двадесет и четвърта;  Двадесета;  Дванадесета;  Девета;  Деветнадесета;  Десета;  Единадесета;  Осма;  Петнадесета;  Първа;  Седма;  Трета;  Тринадесета;  Четвърта;  Четиринадесета;  Шеста;  Шестнадесета
На 27.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Габрене, общ. Петрич - ул. Извън регулация; ул. Освобождение
На 27.05.2014 г. /13:00 - 14:30 ч/ - гр. Разлог - м. Пети километър; мандра ,,Кондев"; дърводелски цехове в м. Пети километър
На 27.05.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - гр. Разлог - Местност Предел
На 27.05.2014 г. /09:30 - 13:00 ч/ - с. Бачево; ул.  Георги Бенковски; ул. Гоце Делче; ул. Димо Хаджидимов ; ул. Никола Вапцаров; ул. Никола Парапунов; ул. Панайот Волов; ул. Рила ; ул. Шипка; ул. Яне Сандански
На 27.05.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - с. Поленица - ул.  Армейска; ул. Георги Димитров; ул. Гушевица; ул. Изгрев; ул. Петър Берон; ул. Първи май; ул. Трети март; ул. Шипка; ул. Яне Сандански
На 27.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Любен Каравелов; ул. Трети март; ул. Първи май; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Тодор Каблешков
На 27.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Община Струмяни, с. Раздол; с. Клепоало; с. Добри лаки; с. Горна Рибница; с. Колибите; местност Студената вода; Кратковременни прекъсвания на захранването поради оперативни превключвания - Община Струмяни; с. Каменица; с. Цапарево; с. Кърпелево; с. Гореме; с. Вракуповица; с. Седелски рид; с. Седелски колиби; с. Глинджурци; с. Дръно Бърдо
На 27.05.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - с. Микрево - ул.  Александър Стамболийски; ул. Берово; ул. Димитър Попгеоргиев; ул. Димитър Талев; ул. Дора Габе; ул.  Елин Пелин; ул. Малешевска; ул. Палат; ул. Петър Берон; ул. Решково; ул. Сирма Войвода; ул. Стефан Стамболов; ул. Цар Самуил; ул. Чинара; ул. Струмяни; ул. Мрамора
На 27.05.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Хаджидимово , общ. Хаджидимово - ул. Гоце Делчев

На 28.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско - Иван Михайлов;   Стефан Стамболов;  Черно Море;  Юлен
На 28.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Дебрен - Втора;  Двадесет и втора;  Двадесет и трета;  Деветнадесета;  Осемнадесета;  Осма;  Първа;  Седемнадесета;  Трета;  Четвърта
На 28.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Дебрен - Втора;  Двадесет и осма;  Двадесет и пета;  Двадесет и трета;  Двадесет и четвърта;  Двадесета;  Дванадесета;  Девета;  Деветнадесета;  Десета;  Единадесета;  Осма;  Петнадесета;  Първа;  Седма;  Трета;  Тринадесета;  Четвърта;  Четиринадесета;  Шеста;  Шестнадесета
На 28.05.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Хаджидимово , общ. Хаджидимово - ул. Димо Хаджидимов
На 28.05.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Хаджидимово , общ. Хаджидимово - ул. Македония
На 28.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Любен Каравелов; ул. Трети март; ул. Първи май; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Тодор Каблешков
На 28.05.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Асен Христов;  Братя Миладинови;  Дамяница;  Ильо Войвода;  Местност Баларбаши;  Стефан Стамболов;  Хан Аспарух
На 28.05.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - гр. Якоруда, община Якоруда - Васил Левски;  Гоце Делчев;  Даме Груев;  Джебре;  Екзарх Йосиф;  Кирил и Методи;  Места;  Местност Трещеник;  Миланица;  Рила;  Седма;  Софроний;  Средна Гора;  Стефан Караджа;  Стокевица;  Трещеник;  Хаджиалиш;  Христо Ботев;  Цар Борис III;  Якорущица; РПУ гр. Якоруда
На 28.05.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - с.  Жижево
На 28.05.2014 г. /09:00 - 15:45 ч/ - гр. Благоевград - Владо Черноземски; Скаптопара
На 28.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско - Лазар Герман;  Плиска;  Цар Симеон
На 28.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Дагоново
На 28.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Габрене, общ. Петрич - ул. Освобождение;  ул. Акация
На 28.05.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - с. Мусомища - Ал. Стамболийски;  Батуми;  Братя Миладинови;  Бяло Море;  Генерал Гурко: А, ;  Георги С. Раковски;  Димитър Талев;  Д-р. Петър Берон;  Здравец;  Иван Козарев;  Каваците;  Клокотница;  Кулата;  Местност Параклиса;  Никола Вапцаров;  Пирин;  Плиска;  Сливница;  Струга;  Судинград;  Хаджи Димитър;  Цар Симеон;  Янтра
На 28.05.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - гр. Разлог - Местност Янколова Река (част от коплекс АСПЕН)
На 28.05.2014 г. /13:00 - 14:00 ч/ - гр. Банско - Василак;  Гладстоун;  Дамяница;  Иконом К. Чучулайн;  Лазар Томов;  Места;  Плиска;  Предел;  Рила;  Христо Смирненски;  Цар Симеон
На 28.05.2014 г. /13:30 - 16:30 ч/ - с. Фъргово
На 28.05.2014 г. /14:30 - 15:30 ч/ - гр. Банско - Двадесет и четвърти май;  Братя Велеганови;  Глазне;  Гоце Делчев;  Еделвайс;  Пирин;  Терзи Никола;  Христо Матов;  Христо Чернопеев

На 29.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев ;  Гоце Делчев;  Димитър Ножаров;  Кирил и Методий;  Л. Каравелов;  Одрин;  Петър Берон;  Петър Сарафов;  Стара Планина;  Търговска;  Цар Самуил
На 29.05.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - с. Огняново , общ. Гърмен ул. Тридесет и осма
На 29.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Любен Каравелов; ул. Трети март; ул. Първи май; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Тодор Каблешков
На 29.05.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - с. Огняново, общ. Гърмен ул. Иван Вазов
На 29.05.2014 г. /09:00 - 15:45 ч/ - гр. Благоевград -  Владо Черноземски
На 29.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско - Стефан Караджа
На 29.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Габрене, общ. Петрич - ул. Освобождение
На 29.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Якоруда  - Софроний
На 29.05.2014 г. /10:15 - 12:00 ч/ - гр. Гоце Делчев - Вихрен;  Гьорче Петров;  Иларион Макариополски;  Кичево;  Ниш;  Пирот;  Преспа;  Стефан Захариев;  Христо Силянов
На 29.05.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - с. Осиково
На 30.05.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Кочан , общ. Сатовча - ул. Христо Смирненски
На 30.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Любен Каравелов; ул. Трети март; ул. Първи май; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Тодор Каблешков
На 30.05.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Благоевград - Парангалица;  Тодор Александров
На 30.05.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - с. Кочан , общ. Сатовча - ул. Христо Ботев
На 30.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Габрене, общ. Петрич - ул. Извън регулация
На 30.05.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - с. Боголин

На 31.05.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Гоце Делчев , общ. Гоце Делчев , кв. Средна
На 31.05.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Плетена , общ. Сатовча
На 31.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Любен Каравелов; ул. Трети март; ул. Първи май; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Тодор Каблешков
На 31.05.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Симитли - Бор;  Трети март


Кюстендилска област
На 26.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - Демокрация
На 26.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рила - Димо Хаджидимов;   Опълченска
На 26.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рила - Цар Калоян
На 26.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева баня - Васил Попов Водопада

На 27.05.2014 г. /09:00 - 11:30 ч/ - гр. Сапарева Баня - кв. Гюргево;  ул.  Джерман;  ул.  Джуганица;  ул.  Иван Вазов;  ул.  Йордан Михайлов;  ул.  Коста Петров;  ул.  Крайречна;  ул.  Св. Варвара;  ул.  Скобелев;  ул.  Славейков;  ул.  Слога:
27.05.2014 09:00 - 14:00 гр. Кюстендил - Демокрация;  Кириат Оно;    Любен Каравелов;  Търговска
На 27.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рила - Бузлуджа, Цар Иван Асен II
На 27.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рила - Димитър Благоев;   Цар Симеон
На 27.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева баня - Васил Попов;  Здравец
На 27.05.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - с. Жиленци, общ. Кюстендил, Махала Сърбинска;  ул.  Осогово;  Стопански Двор
На 27.05.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - с. Ваксево, общ. Невестино - ул.  Георги Димитров;   ул.  Димитър Благоев;   ул.  Димитър Каляшки;  ул.  Зафир Николов;   ул.  Койно;   ул.  Ленин;   ул.  Стоядин Иванов;   ул.  Юри Гагарин
На 27.05.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - с. Жиленци, общ. Кюстендил - ул.  Гюешевско Шосе; ул.  Осогово;  ул.  Теменужка

На 28.05.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Гюешевско Шосе;  ул.  Димитър Кукудов;   ул. Емил Марков;  ул.  Иван Банков;   ул. Крум Зарев;   ул. Никола Атанасов;   ул. Цвятко Радойнов
На 28.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - Владимир Димитров Майстора;  Демокрация;  Константинова Баня;  Пауталия;  Полковник Стефан Манов;  Тодор Ангелов - Божаната;  Търговска;  Цар Освободител
На 28.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рила - Георги Кирков;  Димитър Благоев
На 28.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рила - Спортела
На 28.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Здравец;  Иван Рилски;  Искра;  Липа
На 28.05.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ - гр. Бобошево - ул.  Александър Стамболийски;  ул.  Алекси Величков;  ул.  Александър Шиников;  ул. Васил Левски: ;  ул. Върба: ;  ул.  Георги Зограф Бобошевски;  ул. Георги С. Раковски;  ул. Герена;  ул. Еделвайс;  ул. Единство;  ул. Ела;  ул. Иван Кепов;  ул. Иван Попмихайлов;  ул. Кирил и Методий;  ул. Крайречна;  ул. Лале;  Местност Мърдище;  ул. Морава;  ул. Никифор Бибин;  ул. Опълченска;  ул. Пирин;  ул. Пламък;  ул. Свети Иван Рилски: ;  ул. Свобода;  ул. Сотир Бранков;  ул. Струма;  ул. Теменуга;  ул. Тиха Струма;  ул. Тодор Каблешков;  ул. Топола;  ул. Явор
На 28.05.2014 г. /10:00 - 14:30 ч/ - гр. Бобошево - Дърводелски цех; Община Дупница; с.  Грамаде; Община Бобошево; град Бобошево; пресевна Бобошево; с. Скрино; с. Доброво; с. Вуково; с. Сопово; с.  Висока могила; Община Рила; с. Смочево; Община Дупница; град Дупница-района на изхода за с.  Джерман; с.  Крайни дол; с.  Джерман; Община Бобошево; с. Усойка; с.  Бадино; Община Кочериново; с.  Мурсалево; с.  Драгодан; с.  Боровец; с.  Бураново; с.  Крумово; с.  Цървище; с.  Фролош
На 28.05.2014 г. /10:15 - 14:30 ч/ - Община Бобошево, гр. Бобошево; с. Слатино; с. Блажиево; с. Каменик; с. Скрино; местност Липовица - бунгала на Софарма; с. Доброво; с. Вуково; Слатинското ханче; Община Рила; с. Смочево; Община Дупница; с. Грамаде
На 28.05.2014 г. /10:30 - 13:30 ч/ - с. Полска Скакавица, общ. Кюстендил
На 28.05.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - с. Грамаждано, общ. Кюстендил - ул. Васил Левски;  ул.  Димитър Каляшки;   ул. Здравец;   ул. Любен Манджуков;   ул. Осогово;   ул. Румена Войвода;   ул. Стоимен Ковачев;   ул. Христо Ботев; гр. Кюстендил;   ул. Гюешевско Шосе;  Местност Гола Велика

На 29.05.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Кюстендил   ул.  Индустриална;   Местност Гърлянски Черешарник;   Местност Лозенски Механи;   ул. Оборище;   ул. Петър Берон;   ул. Соволска
На 29.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - Цар Михаил;  Цар Освободител
На 29.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рила  - Цар Асен и Петър
На 29.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рила - Спортела;  Трети Гвардейски Полк
На 29.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня;  Здравец; Иван Рилски;  Искра
На 29.05.2014 г. /09:30 - 14:00 ч/ - гр. Дупница - Андон Величков;  Войводска;  Кирил и Методий;  Княз Борис I;  Средна Гора;  Тобеница;  Трети Гвардейски Полк;  Фенерка;  Христо Ботев

На 30.05.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - с. Кюстендил - ул. Екзарх Йосиф;  ул. Людмил Янков;  ул. Хаджи Йоаким;  ул. Цар Освободител;  ул. Черно Море
На 30.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рила - Света Петка;  Свети Георги
На 30.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня, Водопада;  Здравец
На 30.05.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ - гр. Кюстендил - Местност Ръжеве;  Местност Самали Баир;  Местност Хисарлъка; с. Слокощица, общ.Кюстендил;  Местност Змиярника
На 30.05.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - с. Невестино, Общ. Невестино, ул. Александър Стамболийски;  ул. Асен Златаров;  ул. Бузлуджа;  ул. Васил Левски;  ул. Владимир Поптомов;  ул. Гео Милев; ул. Димитър Каляшки;  ул. Здравец;  ул. Кокиче;  ул. Махала Синорска;  ул. Митко Палаузов;  ул. Никола Вапцаров ;  ул. Струма;  ул. Хаджи Димитър;  ул. Хан Аспарух

На 31.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рила - Георги Кирков;   Петко Д. Петков; Света Петка
На 31.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева баня - Васил Левски;  Горица


Плевенска област
За периода 26-27.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Червен Бряг - Златна Мина
За периода 26-28.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Садовец, Бреза; Васил Левски, Витоша, Волов, Гергана, Искър, Крайна, Люлин; Огоста, Пчелина, Ружа, Теменуга, Хаджи Димитър, Цар Самуил, Янтра
За периода 26-28.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кнежа - Вела Пеева, Върбица, Георги Михайлов, Димитър Бутански, Драва; Назъм Хикмет; Огоста; Перущица; Петко Д. Петков, Петко Напетов, Пролет, Райна Княгиня, Ропотамо; Славчо Н. Вълчинков; Софроний Врачански; Струма; Шейново, Шипка
За периода 26-28.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Лазарово - Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Петлешков, Георги Бенковски; Георги Димитров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Поп Богомил, Цар Симеон I
За периода 26-28.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Червен Бряг - Васил Левски, Паисий, Търговска; Хаджи Димитър, Шипка

На 26.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Добри Чинтулов; ул. Христо Ботев; ул.  Христо Янчев
На 26.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Тученица - ул.  Генерал Гурко; ул.  Георги Бенковски; ул.  Хаджи Димитър
На 26.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Гиген - ул. Мито Пачев; ул.  Стара Планина; ул.  Цоню Матев; ул.  Георги Димитров; ул. Панайот Хитов;
На 26.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Гривица - Александър Стамболийски; Бачо Киро, Валтер Мъръчиняну; Вапцаров, Иван Вазов; Козлодуй; Марица, Самораново; Борислав Стоилов
На 26.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Никопол - ул. Витоша; ул. Ген Криденер; ул. Любен Дочев 
На 26.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Пордим - Алеко Константинов, Балкан, Гурко, Иван Вазов, Кала Тепе, Сергей Румянцев, Скобелев; Средец; Стара Планина, Цар Освободител
На 26.05.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - Плевен - Кайлъка; Мара Денчева; Цар Симеон
На 26.05.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - с. Ясен - Братя Миладинови, Дамян Пачев, Железничар, Иван Винаров; Коста Златарев, Радецки, Цветан Спасов
На 26.05.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - Гривица - Александър Стамболийски; Бачо Киро, Валтер Мъръчиняну - Вапцаров - Вардар -,БА,Б; Васил Левски -; Георги Кирков -; Гоце Делчев -; Димитър Благоев -; Марица -,ББА; Прогрес - Филип Тотьо -

За периода 27-30.05.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - Садовец - Бреза; Васил Левски, Витоша, Волов, Гергана, Искър, Крайна, Люлин; Огоста, Пчелина, Ружа, Теменуга, Хаджи Димитър, Цар Самуил, Янтра
За периода 27-30.05.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - Садовец - Брест, Генерал Тотлебен, Демокрация, Запад, Заря, Иван Асен II; Каравелов; Оборище, Одрин, Орляк, Пробива, Район Циглена Фабрика, Раковски, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, Скобелев, Сливница, Стари Кладенец, Съединение, Хан Аспарух, Черно Море
За периода 27-30.05.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - Садовец - Бачо Киро, Еверест, Еделвайс, Камчия, Орех, Пеевска, Св.св. Кирил и Методий, Славейче, Сливница, Стамболийски; Столетов, Струма, Хайдушко Изворче, Церака, Черно Море, Чукара

На 27.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул.  Васил Априлов; ул. Димчо Дебелянов; ул.  Никола Петков;
На 27.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Славяново - ул. Ал. Димитров; ул.  Бузлуджа; ул. Маршал Толбухин ; ул. Райко Даскалов ; ул.  Росица; ул.  Струма
На 27.05.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Гиген - ул. Панайот Хитов; ул. Георги Димитров; ул. Стара Планина;
На 27.05.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - Брестовец - Александър Петров; Бинка Парашкевова; Георги Кочев, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов , Младост; Св. Св. Кирил и Методий; Стара Планина; Съединение, Тодор Първанов; Хаджи Димитър
На 27.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Никопол - ул. Ген Криденер; ул. Любен Дочев; ул. Местност Мерджанлъка 
На 27.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Згалево - Аврора,;сен Халачев,; Бачо Киро,,Б; Божин Чулев; Гаврил Генов; Генерал Столетов, Герман Титов; Дунав; Елтепе, Килиманджаро; Комуна, Костурна; Москва; Пирин; Пловдив; Ракета, Раковски, Сердика, Христо Ботев; Юмрукчал
На 27.05.2014 г. /09:30 - 11:30 ч/ - Плевен - Д. Константинов, Кайзерслаутерн, Патриарх Евтимий; Рила; Св. Св. Кирил и Методий, Уилиам Гладстон, Христо Ботев,
На 27.05.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - Староселци - Никола Вапцаров, Пирин, Рила, Родопи, Средна Гора, Стара Планина, Тодор Каблешков
На 27.05.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Плевен - Пордим; Сирма Войвода; Стоян Михайловски
На 27.05.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - Ставерци – Беласица, В. Иванов, Гаврил Генов, Иван Вазов, Калето; Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лев Толстой, Максим Горки, Неофит Рилски, Отец Паисий, Славянска, Хан Аспарух, Цветан Гевезовски
На 27.05.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - Брестовец - Бенковски, Генерал Тотлебенн, Маршал Толбухин, Скобелев

На 28.05.2014 г. /00:00 - 16:00 ч/ - гр. Никопол - ул. Любен Дочев; Местност Харманлъка; ул. Огоста; ул. Родопа; ул. Струма 
На 28.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Искър - ул. Асен Халачев; ул. Братя Миладинови; ул.  Васил Коларов; ул. Велико Търново; ул.  Георги Димитров; ул. Йорданка Николова; ул. Мара Балева; ул. Райко Даскалов
На 28.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Пелишат - ул. Арда; ул.  Бенковски ; ул.  Иван Вазов; ул.  Любен Вешков; ул. Охрид
На 28.05.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Гиген - ул.  Трапезица; ул. Стара планина; ул. Мито Пачев; ул. Вела Пискова
На 28.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Коиловци - Девети септември, Александър Стамболийски, Бенковски; Борис Бардушев; Георги Димитров; Иван Вазов, Ленин; Любен Каравелов, Одрин, Плевен,  Райко Даскалов, Христо Ботев, Цветан Спасов
На 28.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Тодорово, Александър Стамболийски, Батак, Беласица, Васил Левски; Витоша, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов; Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Оборище, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Стефан Караджа, Сторгозия, Хаджи Димитър, Шар Планина, Шейново
На 28.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Згалево - Божин Чулев; Васил Левски, Владимир Поптомов; Георги Димитров; Искър, Космос, Любен Каравелов; Осъм, Разград, София, Средна Гора; Станке Димитров; Стара Планина, Странджа; Три Чешми, Черна Гора, Ю. Гагарин
На 28.05.2014 г. /09:30 - 14:00 ч/ - Плевен - Бургас, Христо Ботев
На 28.05.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - Плевен - Иван Вазов, П. Р. Славейков

На 29.05.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - Долни Дъбник - България; Вапцаров, Г. С. Раковски; Добрич, Дунав; Кочо Честименски; Любен Каравелов, Неофит Рилски, Никола Петков; Райна Княгиня, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Янчев
На 29.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Пелишат - ул. Арда; ул. Бенковски; ул. Васил Левски; ул. Дунав; ул. Охрид; ул. Раковски; ул. Черешин Камък
На 29.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Къртожабене - ул. Александър Стамболийски; ул.  Георги Димитров; ул.  Г. С. Раковски;
На 29.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Белене - ул. Ангел Кънчев; ул. Асен Златаров; ул. Възраждане
На 29.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Горна Митрополия - Александър Стамболийски; Антон Иванов, Асен и Петър, Балчик; Батак; Беласица, Васил Априлов, Васил Левски; Вежен; Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров; Гоце Делчев, Граф Игнатиев; Димитър Благоев, Иван Вазов; Иван Рилски; Кирил и Методий, Марагидик; Мургаш; Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Паисий; Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Пробива; П. Р.славейков, Раковски; Рила; Родопа, Ропотамо, Силистра, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър; Хан Аспарух, Хан Крум; Христо Ботев; Цар Иван Асен II; Цар Калоян, Черно Море; Шипка
На 29.05.2014 г. /09:30 - 14:00 ч/ - Плевен - Кайлъка; Кайлъшка, Мара Денчева
На 29.05.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Плевен - Катя Попова; Руй, Христо Ботев, Шар Планина
На 29.05.2014 г. /12:30 - 14:30 ч/ - Долни Дъбник - Вежен, Г. С. Раковски; Добрич; Лесопарк, Неофит Рилски; Никола Петков; Освобождение; Панайот Хитов, Христо Ботев; Христо Янчев
На 29.05.2014 г. /14:30 - 16:00 ч/ - Брестовец - Александър Петров;
На 29.05.2014 г. /14:30 - 16:00 ч/ - Долни Дъбник - България, Вапцаров, Илия Бешков; Никола Петков, Отец Паисий, Страцин, Филип-Тотю, Христо Ботев; Христо Янчев

На 30.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Горни Дъбник - ул. Георги Димитров; ул. П. Р. Славейков; ул. Христо Смирненски; ул. Черковна;
На 30.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Славяново - ул.  Девети Септември; ул.  Иван Вазов; ул. П К. Яворов; ул.  Райко Даскалов;
На 30.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Белене - ул. Възраждане; ул. Столетов; ул. Трайчо Костов; ул. Цанко Церковски
На 30.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Горни Дъбник - Александър Стамболийски, Баба Тонка, Вела Пеева, Виктор Юго, Вл. Заимов, Вл. Илич Ленин; Георги Бенковски, Деж, Георги Димитров; П. Пенев, П. Р. Славейков, Петър Берон, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Смирненски
На 30.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Горна Митрополия - Александър Стамболийски; Васил Априлов, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Люлин, Марагидик, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Паисий, Раковски, Родопа, Сливница, Стара Планина, Христо Ботев; Христо Смирненски; Цар Иван Шишман, Юрий Гагарин, Янтра
На 30.05.2014 г. /09:30 - 11:30 ч/ - Плевен - Бяло Море; Георги Бенковски; Карлово; Копривщица; Милин Камък, Плиска, Преслав, Христо Ботев; Цар Самуил
На 30.05.2014 г. /10:00 - 11:00 ч/ - Плевен - България, Българска Авиация, местност Акчара
На 30.05.2014 г. /12:00 - 13:00 ч/ - Плевен - Българска Авиация, Индустриална; местност Западна Индустриална Зона

На 31.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул.  Възраждане; ул.  Г. Бенковски; ул.  Захари Стоянов; ул.  Никола Петков; ул.  Христо Смирненски; ул.  Цар Самуил
На 31.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Плевен - 999: до пл. Комуна; Българска Авиациа; Индустриална; Индустриална Зона; Кара Колю; местност западна идустриална зона; Промишлена зона
На 31.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Вълчитрън - ул.  Балкан; ул.  Васил Левски; ул.  Огоста; ул.  Тунджа; ул.  Хаджи Димитър;
На 31.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Белене - ул. Възраждане; ул. Столетов; ул. Трайчо Костов; ул. Цанко Церковски
На 31.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Славяново - Адил Дервишев, Бяло Море, Васил Петлешков, Георги Димитров, Милин Камък, Мусала, Първа, Радецки, Сергей Румянцев, Цанко Бакалов, Чепеларе, Ямбол


Ловешка област
За периода 26-28.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Дерманци - Бузлуджа;  Васил Левски;  Вежен;  Крайбрежна;  Околовръстна;  Преслав;  Струмица;  Съединение;  Христо Чернопеев;  Цар Калоян;  Цар Симеон;  Шипка
За периода 26-28.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Торос - Георги Бенковски;  Дило Йотов;  Еделвайс;  Кичера;  Орешака;  Христо Ботев;  Явор
За периода 27-29.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Дерманци - Александър Стамболийски;  Бачо Киро;  Васил Левски;  Вит;  Ген. Столетов;  Крайбрежна;  Оборище;  Райна Княгиня;  Трети Март;  Христо Ботев;  Цар Симеон
За периода 27-29.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Дерманци - Васил Петлешков;  Захари Стоянов;  Иван Рилски;  Любен Каравелов;  Околовръстна;  Отец Паисий;  Струмица;  Тракия;  Цар Борис

На 26.05.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян - жк. Лъгът
На 26.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Летница, Общ. Летница - ул.  Дунав; ул. Марин Дринов

На 27.05.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, жк. Лъгът
На 27.05.2014 г. /09:00 - 10:30 ч/ - гр. Ловеч - Отец Климент;  Проф. Д-р Стефан Ватев;  Стара Планина;  Уста Колю Фичето;  Филип Тотю;  Хан Омуртаг
На 27.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Летница, Общ. Летница - ул.  Пирин; ул.  Рила
На 27.05.2014 г. /10:00 - 14:30 ч/ - Лешница, Общ. Ловеч - Александър Стамболийски;  Балкан;  Васил Левски;  Витоша;  Иван Вазов;  Иван Марков Марковски;  Искър;  Кап. Илия Цанков;  Кокиче;  Любен Каравелов;  Минко Раевски;  Осъмска;  Рила;  Свети Иван Рилски;  Стара Планина;  Трети Март;  Хаджи Димитър;  Хан Крум;  Христо Ботев;  Черно Море
На 27.05.2014 г. /11:00 - 12:30 ч/ - гр. Ловеч - Уста Колю Фичето;  Филип Тотю;  Хан Омуртаг
На 27.05.2014 г. /13:30 - 15:00 ч/ - гр. Ловеч - Княз Имеретински;  Свети Свети Кирил и Методи;  Харманска;  Цар Асен Първи; Черковна

На 28.05.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, жк. Лъгът
На 28.05.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - Йоглав - Александър Стамболийски;  Васил Левски;  Мелнишка;  Осъм;  Соргоня;  Стара Планина;  Странджа
На 28.05.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Ловеч - Освобождение
На 28.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Летница, Общ. Летница, ул.  Сливница; ул.  Стара Планина
На 28.05.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ - Радювене - Бенковски;  Васил Левски;  Велко Йонов Караджов;  Витоша;  Вълко Тодоров;  Вълчо Гетов;  Гео Милев;  Дебелец;  Искър;  Кирил и Методий;  Любен Каравелов;  Марица;  Митю Комитата;  Опълченска;  Панайот Волов;  Първи Май;  Раковски;  Тодор Каблешков;  Тодор Кирков;  Христо Ясенов
На 28.05.2014 г. /10:00 - 11:00 ч/ - Йоглав - Александър Стамболийски;  Васил Левски;  Мелнишка;  Осъм;  Соргоня;  Стара Планина;  Странджа
На 28.05.2014 г. /13:00 - 14:30 ч/ - Йоглав - Александър Стамболийски;  Бенковски;  Захари Стоянов;  Иван Вазов;  Кокиче;  Латинка;  Мелнишка;  Мусала;  Никола Василев;  Опълченска;  Осъм;  Отец Паисий;  Пирин;  Рила;  Стара Планина;  Странджа;  Съединение;  Трети Март;  Хан Аспарух;  Христо Ботев

На 29.05.2014 г. /08:00 - 08:00 ч/ - Брестово, Общ. Ловеч, Александър Бойчев;  Братя Ватеви;  Влашка;  Дойран;  Доктор Найден Стефанов;  Здравец;  Канаджийска;  Карапетровска;  Крайхристовска;  Могилска;  Оборище
На 29.05.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, жк. Лъгът
На 29.05.2014 г. /08:50 - 12:30 ч/ - Александрово, Общ. Ловеч, Бенковски;  Борис Данков;  Борислав;  Братя Миладинови;  Братя Павлови;  Бузлуджа;  Васил Априлов;  Витоша;  Владайска;  Габровска;  Гео Милев;  Ивайло;  Кирил Павлов;  Крайна;  Леге;  Лъга;  Любен Каравелов;  Местност Стопански Двор;  Нейко Найденов;  Оборище;  Опълченска; Осъм;  Павел Баев;  Пиринска;  Преслав;  Преспа;  Райко Даскалов;  Райна Княгиня;  Раковска;  Родопа;  Свети Кирил и Методий;  Свобода;  Средна Гора;  Стара Планина;  Страцин;  Съединение;  Трети март;  Хемус;  Христо Смирненски;  Цар Калоян;  Цар Освободител;  Явор; Деветаки;  Местност Мутьова Поляна
На 29.05.2014 г. /09:00 - 10:30 ч/ - гр. Ловеч - Подп. Тутолмин;  Тодор Каблешков;  Харманска
На 29.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Летница, Общ. Летница - ул. Стефан Стамболов; ул.  Странджа; ул.  Стрелча
На 29.05.2014 г. /09:30 - 14:00 ч/ - Катунец - Трети Март; Прелом;  България;  Васил Левски;  Иван Вазов;  Пролет;  Стадион
На 29.05.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ - Дренов - Александър Стамболийски;  Ангел Кънчев;  Баба Тонка;  Бор;  Васил Априлов;  Добри Стоянов;  Кованлъка;  Люляци;  Опълченска;  Патриарх Евтимий;  Трети Март;  Христо Ботев;  Христо Смирненски
На 29.05.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ - Стефаново, Общ. Ловеч, Априлци;  Васил Левски;  Двата Бора;  Иван Йонков Врацанлията;  Малиновска;  Радой П. Цанков;  Райна Княгиня;  Растът;  Хаджийска
На 29.05.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - Ябланица - площада
На 29.05.2014 г. /11:00 - 12:30 ч/ - гр. Ловеч - Иларион Ловчански;  Княз Александър I Батенберг;  Отец Паисий;  Цар Самуил
На 29.05.2014 г. /13:30 - 15:30 ч/ - гр. Ловеч - Алексей Куропаткин;  България;  Княз Имеретински;  Райна Княгиня

На 30.05.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, ул. Македония
На 30.05.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, ул. Генерал Карцов
На 30.05.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Ловеч - Отец Климент;  Проф. Д-р Стефан Ватев;  Стара Планина;  Уста Колю Фичето;  Филип Тотю;  Хан Омуртаг
На 30.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Летница, Общ. Летница, ул.  Хан Аспарух; ул. Цанко Бакалов
На 30.05.2014 г. /09:30 - 14:00 ч/ - Йоглав - Александър Стамболийски;  Васил Левски;  Мелнишка;  Осъм;  Соргоня;  Стара Планина;  Странджа;  Съединение;  Трети Март;  Христо Ботев
На 30.05.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Брестница, Общ. Ябланица, Васил Левски;  Иван Данов;  Липа;  Петър Василев;  Победа;  Стефан Цаков;  Цоло Гетов
На 30.05.2014 г. /13:30 - 14:30 ч/ - гр. Ловеч - Акад. Анастас Иширков;  Александър Стамболийски;  България;  Маестро Камен Луков
На 30.05.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - Гложене, Общ. Тетевен, Местност Рупци

На 31.05.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, ул. Балкан; ул. Ген. Карцов; ул. Македония
На 31.05.2014 г. /09:00 - 12:30 ч/ - Шипково - Александър Стамболийски;  Ангел Дръндаров;  Бор;  Васил Коларов;  Васил Левски;  Васильов;  Вежен;  Венеца;  Вилна Зона;  Георги Димитров;  Димитър Илиев;  Дунав;  Еделвайс;  Захари Стоянов;  Капитан Никола Войновски;  Кирил и Методий;  Ковачевец;  Комсомолска;  Мир;  Първомайска;  Ръждавец;  Слънчев Бряг;  Стадион;  Стара Планина;  Христо Ботев;  Червено Знаме
На 31.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Летница, Общ. Летница - ул. Цар Самуил; ул.  Шипка
На 31.05.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ - Пресяка - Александър Стамболийски;  Георги Бенковски;  Дунав;  Климент Охридски;  Любен Каравелов;  Потока
На 31.05.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Малка Желязна - Александър Стамболийски;  Васил Левски;  Витоша;  Девети май;  Додьо Маринов;  Йото Влахов;  Клокотница;  Ком;  Матей Петков;  Мах. Байовене;  Панайот Волов;  Райко Даскалов;  Сава Младенов;  Сергей Румянцев;  Софийска;  Стойко Додев;  Христо Рачев;  Шипка
На 31.05.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - Малка Желязна - Бузлуджа;  Васил Левски;  Двадесет и трети септември;  Девети май;  Матей Петков;  Христо Рачев;  Шипка


Врачанска област
На 26.05.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Враца, с. Косталево; ул. Мак; ул.  Ботева поляна; ул.  Речка
На 26.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Чирен - Девети септември;  Ален Мак;  Байкал;  Георги Димитров;  Димитър Благоев;  Драва;  Лозарка;  Люлин;  Мусала;  Никола Марков-колката;  Октомври;  Опълченска;  Пирин;  Подбалканска: А;  Родопи;  Янтра
На 26.05.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. Козлодуй - Безименна;  Радецки
На 26.05.2014 г. /08:45 - 16:00 ч/ - Чирен - Девети септември;  Ален Мак;  Безименна;  Волга;  Георги Бенковски;  Димитър Благоев;  Дружба;  Калето;  Комсомолска;  Лозарка;  Милин Камък;  Мир;  Мусала;  Оборище;  Околчица;  Рила;  Родопи;  Странджа;  Страцин;  Христо Ботев;  Янтра
На 26.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Враца - кв. Бистрец.; ул. Езерото; ул. Касината; ул. Люляците-б; ул. Мътница;  ул. Славов Дол; ул. Стоян Орловски;  ул. Чудна
На 26.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Козлодуй;  Жилищен Комплекс
На 26.05.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. Мездра - Св. Патриарх Евтимий

На 27.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Чирен - Девети септември;  Ален Мак;  Байкал;  Георги Димитров;  Димитър Благоев;  Драва;  Лозарка;  Люлин;  Мусала;  Никола Марков-колката;  Октомври;  Опълченска;  Пирин;  Подбалканска: А;  Родопи;  Янтра
На 27.05.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Селановци - Алеко Константинов;  Александър Стамболийски;  Ангел Кънчев;  Възраждане;  Гео Милев;  Мизия;  Никола Вапцаров;  Пролет;  Сердика;  Скакуц;  Хаджи Димитър
На 27.05.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Селановци - Александър Стамболийски;  Андрей Николов;  Баба Тонка;  Ген. Столетов;  Димитър Благоев;  Сергей Румянцев;  Спартак;  Христо Ботев;  Цар Симеон I-ви
На 27.05.2014 г. /08:45 - 16:00 ч/ - Чирен - Девети септември;  Ален Мак;  Безименна: БЛ. УЧИЛИЩЕ ;  Волга;  Георги Бенковски;  Димитър Благоев;  Дружба;  Калето;  Комсомолска;  Лозарка;  Милин Камък;  Мир;  Мусала;  Оборище;  Околчица;  Рила;  Родопи;  Странджа;  Страцин;  Христо Ботев;  Янтра
На 27.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бяла Слатина - Сребрена
На 27.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Козлодуй - Жилищен Комплекс
На 27.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Мездра - Сердика;  Сливница
На 27.05.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. Мездра - Янко Сакъзов

На 28.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Чирен  - Девети септември;  Ален Мак;  Байкал;  Георги Димитров;  Димитър Благоев;  Драва;  Лозарка;  Люлин;  Мусала;  Никола Марков-колката;  Октомври;  Опълченска;  Пирин;  Подбалканска: А;  Родопи;  Янтра
На 28.05.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. Козлодуй - Жилищни комплекси до Радецки;  Кирил и Методий:
На 28.05.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Селановци - Алеко Константинов;  Александър Стамболийски;  Ангел Кънчев;  Възраждане;  Гео Милев;  Мизия;  Никола Вапцаров;  Пролет;  Сердика;  Скакуц;  Хаджи Димитър
На 28.05.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Селановци - Александър Стамболийски;  Андрей Николов;  Баба Тонка;  Ген.столетов;  Димитър Благоев;  Сергей Румянцев;  Спартак;  Христо Ботев;  Цар Симеон I-ви
На 28.05.2014 г. /08:45 - 16:00 ч/ - Чирен - Девети септември;  Ален Мак;  района на училището;  Волга;  Георги Бенковски;  Димитър Благоев;  Дружба;  Калето;  Комсомолска;  Лозарка;  Милин Камък;  Мир;  Мусала;  Оборище;  Околчица;  Рила;  Родопи;  Странджа;  Страцин;  Христо Ботев;  Янтра
На 28.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Бяла Слатина - Сребрена
На 28.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Козлодуй - Жилищен Комплекс
На 28.05.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. Мездра - Индустриална;  Христо Ботев
На 28.05.2014 г. /10:30 - 17:00 ч/ - гр. Мездра - Александър Стамболийски;  Васил Априлов;  Веслец;  Ген. Владимир Заимов;  Георги Димитров;  Димитър Благоев;  Д-р Петър Берон;  Любен Каравелов;  Сердика:  Гимназия Иван Вазов, гр.Мездра, Овергаз, Интерсат, Ресорант Елит, ЕТ "Яна"

На 29.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Чирен - Девети септември;  Ален Мак;  Байкал;  Георги Димитров;  Димитър Благоев;  Драва;  Лозарка;  Люлин;  Мусала;  Никола Марков-колката;  Октомври;  Опълченска;  Пирин;  Подбалканска;  Родопи;  Янтра
На 29.05.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Игнатица - Първи май;  Девети септември;  Александър Стамболийски;  Ангел Иванов;  Балкан;  Васил Левски;  Георги Димитров;  Малчика;  Опълченска;  Стара Планина;  Трънски Рът;  Христо Ботев
На 29.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бяла Слатина - Климент Охридски;  Хаджи Димитър
На 29.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Козлодуй  - Жилищен Комплекс
На 29.05.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. Мездра - Св. Патриарх Евтимий

На 30.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Чирен - Девети септември;  Георги Бенковски;  Георги Димитров;  Драва;  Дружба;  Лозарка;  Тутракан;  Церово Бърдо
На 30.05.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - Алтимир - Александър Стамболийски;  Ален Мак;  Ангел Кънчев;  Антим I-ви;  Баба Тонка;  Божур;  Васил Левски;  Велчо М. Хумарски;  Веслец;  Вит;  Витоша;  Вихрен;  Водотечна;  Георги Димитров;  Георги С. Раковски;  Димитър Захариев;  Димитър Матрозов;  Драва;  Дъб;  Иван Горанчовски;  Извор;  Кирил и Методий;  Ком;  Лозенец;  Мак;  Марин Ганински;  Местност Край Село;  Милчо Стефанов;  Минко Т. Драгиевски;  Мусала;  Околчица;  Паисий Хилендарски;  Петко Г. Симеонковски;  Петко Канчев;  Петър Т. Нинов;  Рила;  Русалка;  Савчо Бренишки;  Скът;  Солун;  Спортна;  Стара Планина;  Стоян Войвода;  Странджа;  Тинтява;  Хаджи Димитър;  Хан Аспарух;  Христо Ботев;  Цар Асен;  Цар Симеон I-ви;  Шипка; Галиче;  1-ви май;  23-ти септември;  8-ми Март;  Арда;  Батак;  Беласица;  Бузлуджа;  Вардар;  Васил Априлов;  Васил Левски;  Вит;  Витиня;  Витоша;  Водотечна;  Войвода;  Върбица;  Ген. Владимир Заимов;  Ген. Леонов;  Ген. Скобелев;  Ген. Столетов;  Гео Милев;  Георги Бенковски;  Георги Димитров;  Георги С. Раковски;  Гълъбец;  Димитър Благоев;  Д-р Петър Берон;  Дунавец;  Евлоги Георгиев;  Елин Пелин;  Железна;  Загоре;  Звезда;  Здравец;  Златица;  Златна Панега;  Зорница;  Ивайло;  Иван Вазов;  Иглика;  Извън Регулацията;  Изгрев
На 30.05.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Лютиброд - Баба Илиица;  Безименна;  Васил Левски;  Гаврил Генов;  Ген. Иван Кинов;  Георги Апостолов;  Георги Димитров;  Иван Вазов;  Искър;  Комсомолска;  Никола Вапцаров;  Софроний Врачански
На 30.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Козлодуй - Жилищен Комплекс
На 30.05.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. Мездра - Първи май;  Баданец;  Заводска;  Принчовец

На 31.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Чирен - Девети септември;  Георги Бенковски;  Георги Димитров;  Драва;  Дружба;  Лозарка;  Тутракан;  Церово Бърдо
На 31.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Козлодуй - Жилищен Комплекс


Видинска област
За периода 27-31.05.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - гр. Видин - ул. Градинска;  ул. Железничарска;  ул. Княз Александър Батенберг;  ул. Княз Дондуков;  ул. Митрополит Кирил

На 26.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Цар Александър II 90, вх. А, Б; 94, вх. А

За периода 27-30.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Чупрене - ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Осемнадесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и дПета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и шеста; ул. Тринадесета; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четвърта; ул. Четиридесета; ул. Четиринадесета; ул. Шестнадесета

На 27.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - подстанция Белоградчик
На 27.05.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Белоградчик - ул. Вълчо Бочев; ул. Георги С. Раковски;  ул. Кале; ул. Лило Панов; ул. Миджур; ул. Недялко Първанов; ул. Никола Й. Вапцаров;  ул. Освобождение; ул. Стара Планина; ул. Трети Март; ул. Хайдут Велко; ул. Христо Смирненски
На 27.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Цар Александър II 94, вх. Б, В
На 27.05.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - гр. Видин - ул. Акад. Стефан Младенов 13, 15, 17, 9; жк. Петко Каравелов - бл. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
На 27.05.2014 г. /11.00-12.00 ч/ - гр. Видин - ул. Никола Й.вапцаров; ул. Поп Русинова;  ул. Търновска; ул. Христо Ботев; ул. Цар Симеон Велики; ул. Широка
На 27.05.2014 г. /13.00-14.00 ч/ - гр. Видин – ул. Пазарска 2, 6, 8
На 27.05.2014 г. /14.00-15.00 ч/ - гр. Видин – ул. Пазарска 4

На 28.05.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - с. Бела Рада - ул. Втора; ул. Дванадесета; ул. Девета;  ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Седма;  ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста
На 28.05.2014 г. /09.00-09.30 и 11.30-12.00 ч/ - с. Гъмзово - ул. Александър Стамболийски; ул. Асен Балкански; ул. Борис Димитров; ул. Гаврил Генов; ул. Гео Милев; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров; ул. Любен Каравелов; ул. Райчо Даскалов; ул. Спортист; ул. Станке Димитров; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Ботев; ул. Цар Самуил; ул. Цар Симеон
На 28.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Цар Александър II 94, вх. Г, Д
На 28.05.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - с. Гъмзово - ул. Александър Стамболийски; ул. Борис Димитров; ул. Гаврил Генов; ул. Гео Милев; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров; ул. Любен Каравелов; ул. Райчо Даскалов; ул. Спортист; ул. Станке Димитров; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Ботев; ул. Цар Самуил; ул. Цар Симеон
На 28.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Видин - жк. Бонония; ул. Деспот Шишман; ул. Константин и Фружин; ул. Преславска
На 28.05.2014 г. /12.30-13.15 и 15.15-16.00 ч/ - с. Косово
На 28.05.2014 г. /12.45-16.00 ч/ - с. Косово – ул. Васил Коларов
На 28.05.2014 г. /13.00-14.00 ч/ - с. Косово - ул. Александър Стамболийски; ул. Братя Миладинови; ул. Васил Друмев; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Виктор Юго;  ул. Георги Димитров; ул. Гоце Делчев; ул. Димитър Полянов; ул. Елин Пелин; ул. Емил Марков;  ул. Иван Вазов; ул. Лиляна Димитрова; ул. Любен Каравелов; ул. Мико Нинов; ул. Митко Палаузов;  ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Отец Паисий; ул. Роза Люксембург; ул. Тимок
На 28.05.2014 г. /15.00-16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Градинска; ул. Общинска; ул. Търговска;  ул. Шести Септември

На 29.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Делейна
На 29.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Цар Александър II 51, 53, 55, 61; ул. Дунавска 32, 40, 46, 52, 54, 61

На 30.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Неговановци, с. Винарово, с. Ясен, с. Флорентин
На 30.05.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Арчар - ул. Археологическа; ул. Арчарица; ул. Бдин;  ул. Бързарци; ул. Бързица; ул. Валентина Терешкова; ул. Васил Левски; вилна зона Рациария;  ул. Вит; ул. Витоша; ул. Волга; ул. Георги Бенковски; ул. Дузлука; ул. Дунав; ул. Захари Стоянов;  ул. Иван Вазов; ул. Калето; ул. Кирил и Методий; ул. Панайот Волов; ул. Пирин; ул. Райна Княгиня; ул. Рациария; ул. Рибарска; ул. Рила; ул. Спортист; ул. Тинтява; ул. Тодор Каблешков;  ул. Цар Шишман; ул. Черковна; с. Ботево - ул. Втора; ул. Пета; ул. Първа; ул. Трета;  ул. Четвърта; с. Владиченци - ул. Втора; ул. Пета; ул. Първа; ул. Трета; ул. Четвърта; с. Държаница – ул. Втора; ул. Единадесет; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Четвърта;  ул. Четиринадесета; с. Извор - ул. Вельо Бурдашки; ул. Втора; ул. Двадесет и Пета;  ул. Двадесет и Шеста; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Петнадесета; ул. Седма; с. Шипот - ул. Втора; ул. Девета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Първа; ул. Трета; с. Лагошевци - ул. Втора; ул. Двадесет и Втора; ул. Двадесет и Първа; ул. Деветнадесета; ул. Първа; с. Мали Дреновец - ул. Втора; ул. Пета; ул. Първа; с. Цар Симеоново - ул. Втора; ул. Пета; ул. Първа
На 30.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Дунавска 30, 52, 48, 50

На 31.05.2014 г. /08.45-09.15 и 11.30-12.00 ч/ - гр. Видин - Западна промишлена зона, Западна складова зона
На 31.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин – ул. Железничарска 2, вх. А, Б
На 31.05.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - Делижанс, Гривас ООД, Топливо АД
На 31.05.2014 г. /13.00-13.30 и 15.30-16.00 ч/ - гр. Видин - Северна Промишлена Зона; Гранична зона Ферибот


Монтанска област
За периода 26-31.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Медковец – ул. Ангел Кънчев; ул. Антим Първи; ул. Антон Димитров; ул. Бузлуджа; ул. Георги Димитров; ул. Неофит Рилски; ул. Оборище; ул. Райко Даскалов; ул. Рангел Симеонов; ул. Стамболийски; ул. Христо Ботев; ул. Чомаков; ул. Янтра

На 26.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - жк. Плиска - бл. 1, вх. Г, Д и Е; бл. 3, вх. А, Б; ул. Свети Климент Охридски 77, 79
На 26.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Лом - улици Александър Стамболийски; Арда; Артанес;  Бузлуджа; Дедеагач; Крали Марко; Кубадин; Менкова; Отец Паисий; Поп Богомил; Радецки;  Софрон Михайлов; Цар Симеон; Цар Шишман
На 26.05.2014 г. /10.30-15.00 ч/ - с. Василовци - улици 23-ти Септември; Васил Друмев; Васил Левски; Витоша; Ленин; Никола Й. Вапцаров; Раковски; Славянска; Столетов; Толбухин; Цар Симеон

На 27.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - жк. Плиска – бл. 3, вх. Б, В, Г; бл. 13
На 27.05.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - с. Горно Белотинци - ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и четвърта; ул. Тридесет и шеста; ул. Четвърта; ул. Четиредесет и шеста; ул.  Четиридесет; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и трета; ул.  Четиридесет и четвърта
На 27.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Портитовци - ул. Втора; ул. Девета; ул. Единадесет; ул.  Осма; ул. Пета; ул. Петнадесет; ул. Първа; ул. Седма
На 27.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Вършец - ул. Алеко Константинов; ул. Александър Стамболийски; ул. Архитект Нешев; ул. България; ул. Дончо Станчев; ул. Д-р Дамян Иванов; ул.  Д-р Елена Теодосиева; ул. Иван Вазов; ул. Любен Герасимов; ул. Любен Каравелов; ул.  Република; ул. Серафим Георгиев
На 27.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Вършец - ул. Дончо Станчев; ул. Д-р Константин Пенев; ул.  местност Расто; ул. Пейо Яворов; ул. Република; ул. Серафим Георгиев
На 27.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Копиловци - ул. Георги Димитров; ул. Гоце Делчев; ул.  Двадесет и Трети Септември; ул. Латинска; ул. Маргарита Бибич; ул. Московска; ул. Огоста; ул.  Септември; ул. Тодор Игнатов; ул. Хан Крум; ул. Христо Ботев
На 27.05.2014 г. /10.30-11.30 ч/ - с. Горно Белотинци - ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул.   Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и седма; ул.   Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесет и шеста; ул. Първа; ул. Трета; ул.  Тридесет и втора; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четиредесет и девета; ул. Четиредесет и осма
На 27.05.2014 г. /10.30-15.00 ч/ - с. Василовци - улици Бузлуджа; Васил Левски; Гаврил Генов;  Димитър Благоев; Екзарх Йосиф; Клокотница; Ленин; Пейо Яворов; Плиска; Синчец; Славянска; Цар Асен; Цар Крум; Цар Петър; Цар Самуил; Шейново
На 27.05.2014 г. /12.00-13.00 ч/ - с. Горно Белотинци - ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесета; ул. Петдесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Тридесет и първа; ул. Четиредесет и девета; ул.  Четиредесет и осма; ул. Четиредесет и седма; ул. Четиредесет и шеста; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и пета
На 27.05.2014 г. /13.30-14.30 ч/ - с. Горно Белотинци - ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул.   Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесета; ул.   Дванадесета; ул. Осемнадесета; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул.   Трета; ул. Тридесет и първа; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и пета; ул. Шеста
На 27.05.2014 г. /15.00-16.00 ч/ - с. Горно Белотинци – ул. Трета 33; ул. Смоляновци; ул.  Александър Стамболийски

На 28.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Свети Патриарх Евтимий 82, 84; ул. Хайдут Велко 9, 10, 16, 18
На 28.05.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - гр. Монтана - Баба Тонка; Калиманица; Парта; Яне Сандански; магазин „Жизел”; Бензиностанция
На 28.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Долно Белотинци - ул. Александър Стамболийски; ул. Армейски Генерал Иван Михайлов; ул. Асен Греков; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул.   Владимир Минчев; ул. Гаврил Генов; ул. Гео Милев; ул. Георги Дамянов; ул. Георги Димитров ; ул. Дамян Колов Оловански; ул. Дара Михайлова; Извън Регулацията - Вила; ул. Илия Андрев ; ул. Кокиче; ул. Малчика; ул. Младен Апостолов; ул. Младен Кръстев; ул. Пъстрина; ул. Синчец ; ул. Христо Михайлов
На 28.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Лом - улици Александър Стамболийски; Арда; Артанес;  Бузлуджа; Дедеагач; Крали Марко; Кубадин; Менкова; Отец Паисий; Поп Богомил; Радецки;  Софрон Михайлов; Цар Симеон; Цар Шишман
На 28.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Горна Ковачица - ул. Втора; ул. Дванадесет; ул. Девета; ул.  Десета; ул. Единадесет; ул. Пета; ул. Петнадесет; ул. Първа  бл. Гастроном; Казан за лакия; магазин; ул. Седма; ул. Трета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесет; ул. Шеста
На 28.05.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. Берковица - Кантон Изравнителен Басейн; Изравнителен Кантон; местност Петрохан – Времянка; Почивна станция – тото; Пътна база-вила; Ресторант, Скара-бира, Снегоринна база, Туристически дом, хижа Горско, хижа Рпк, хижа-горско, чайна
На 28.05.2014 г. /10.30-11.30 ч/ - гр. Монтана - ул. 23-ти Септември; ул. Гоце Делчев; ул. Екзарх Йосиф; ул. Неофит Рилски; ул. Панайот Хитов; ул. Парта; ул. Свети Климент Охридски; ул.  Стоян Марков; ул. Странджа; ул. Тодор Каблешков; ул. Трапезица; ул. Юрий Венелин; Бизнес-Инкубатор
На 28.05.2014 г. /12.00-13.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Княз Александър Батенберг; ул.  Марица; ул. Стефан Стамболов; ул.  Странджа; ул. Трети Март; ул. Цар Асен

На 29.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Пъстрина – бл. 7, вх. А; бл. 33, вх. А, В
На 29.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Лехчево - ул. Антим Първи; ул. Бенковски; ул. Братя Миладинови; ул. Васил Левски; ул. Владимир Заимов; ул. Георги Дамянов; ул. Георги Димитров; ул. Добруджа; ул. Ивайло; ул. Иван Шишман; ул. Колхозна; ул. Марин Дринов; местност Маданска Бара -  Къща; ул. Оборище; ул. Панайот Хитов; ул. Пейо Яворов; ул. Софроний Врачански; ул. Стефан Караджа; ул. Хаджи Димитър; ул. Хан Аспарух; ул. Хан Кубрат; ул.  Христо Смирненски
На 28.05.2014 г. /10.30-15.00 ч/ - с. Василовци - улици Александър Стамболийски; Васил Друмев; Витоша; Девети Септември; Димитър Благоев; Екзарх Йосиф; Ленин; Цар Самуил; Цар Симеон
На 29.05.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - с. Долна Вереница - ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул.  Двадесет и първа; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Деветнадесета; ул. Единадесета; Извън Регулацията - Млекосъбирателен пункт; Стопански двор; ул. Осемнадесета; ул. Пета; ул.  Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Тринадесета; ул. Четиринадесета; ул.  Шестнадесета
На 29.05.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Вълчедръм - улици - Алабин; Бенковски; България;  Вълчедръма; Ивайло; Извън Населеното Място - бл. Дърводелна, Маслобойна, Монтажна работилница; Клокотница; Оборище; Хан Крум; Цар Иван Асен; Цар Самуил
На 29.05.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - с. Расово - улици Александър Македонски; Ахелой; Баба Тонка; Васил Коларов; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Димитров; Георги Москов; Георгица Карастоянова; Димитър Вълнев; Елин Пелин; Захари Стоянов; Иван Михайлов; Лилия Карастоянова; Любен Каравелов; Младен Йорданов; Никола Йонков Вапцаров; Отец Паисий;  Панайот Хитов; Първи Май; Свилен Русев; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Хан Аспарух;  Христо Ботев; Цветан Йонов Бояджиев; Юрий Гагарин
На 29.05.2014 г. /10.30-11.30 ч/ - с. Долна Вереница - ул. Втора; ул. Двадесет и девета; ул.  Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и шеста; ул.  Двадесета; Извън Регулацията - Вила; ул. Трета; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и пета  ; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и шеста; ул. Тридесета; ул. Четиридесета; ул.  Четиринадесета
На 29.05.2014 г. /10.30-15.00 ч/ - с. Василовци - улици Георги Бенковски; Георги Димитров - бл. Вила; Девети Септември; Дора Габе; Елин Пелин; Извън регулацията; Камен Евстатиев;  Кръстьо Пишурка; Май; Петко Р. Славейков; Септември; Сидер Воевода; Хаджи Димитър;  Христо Смирненски
На 29.05.2014 г. /12.00-13.00 ч/ - с. Долна Вереница - ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул.  Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта; ул.  Двадесет и шеста; Извън Регулацията - бл. Вила; ул. Осма; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седма; ул.  Трета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и четвърта; ул. Тридесет и шеста; ул. Тридесета; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и първа; ул.  Четиринадесета; ул. Шеста

На 30.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Пъстрина – бл. 33, вх. В, Ж, Е; ул. Александър Стамболийски 58, вх. А
На 30.05.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - с. Славотин - ул. Втора; ул.  Двадесет и девет; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и три; ул.  Двадесет и четвърта; ул. Двадесет и шест; ул. Петдесет и две  ;  ул.  Тридесет и пет  ;Ул.   Тридесет И Седем  ;Ул.   Тридесет И Шест  ;Ул. Четвърта  ;Ул.   Четиридесет И Осем  ;Ул.   Четиридесет И Пет  ;Ул.   Четиридесет И Седем;Ул.   Четиридесет И Шест  ;Ул.   Четиринадесет
На 30.05.2014 г. /09.00-09.30 и 15.30-16.00 ч/ - с. Якимово и БИОЕЦ, с. Долно Церовене, с. Якимово; улици Александър Стамболийски; Алекси Беремлиев; Възраждане; Георги Маринков-качо; Девети Септември; Димитър Благоев; Елин Пелин; Искра; Кирил и Методий; Кубрат;  Пенчо Славейков; Сливница; Стефан Караджа; Тангра; Толбухин; Хаджи Димитър; с. Комщица; с. Дългоделци
На 30.05.2014 г. /09.00-12.00 и 12.30-16.00 ч/ - с. Замфирово - ул. 1-ви Май; ул. 5-ти Декември  ; ул. 9-ти Септември; ул. Александър Стамболийски; ул. Аметица; ул. Бундино; ул. Гаврил Генов ; ул. Гоце Делчев; ул. Дамян Арсенов; ул. Дарвин; ул. Драва; ул. Замфир Попов; ул. Зоин Дол ; ул. Искър  - бл. Къща; ул. Карл Маркс; ул. Лазар Младенов; ул. Ленин; ул. Марек; ул. Москва ; ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Панайот Хитов; ул. Петрохан; ул. Поп Андрей; ул. Преславска; ул.  Рила; ул. Слатина; ул. Стара Планина; ул. Тодор Благов; ул. Фридрих Енгелс; ул. Христо Ботев; ул. Христо Михайлов; ул. Церовска; ул. Шипка; ул. Яне Сандански
На 30.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Лом - улици Алмус; Артанес; Варош; Дедеагач; Димитър Гинин; Д-р Андрейчев; Дунавска; Климент Охридски; Крали Марко; Кръстьо Пишурката;  Лозенград; Луй Айер; Охрид; Панайот Хитов; Скопие; Стефан Хаджийски; Цар Симеон; Цар Шишман
На 30.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. Монтана - ул. Велико Търново; ул. Д-р Стамен Илиев; ул.  Княз Александър Батенберг; ул. Морава; ул. Парта; ул. Тимок; ул. Тунджа; ул. Христо Ботев  ; ул. Янтра
На 30.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. Бойчиновци - СОУ Христо Ботев; ЦДГ - гр. Бойчиновци; Детска ясла; Кравеферма; ул. Симеон Влахов; ул. Стефан Влахов; ул. Георги Димитров; ул. Тодор Дечев; ул Васил Левски; ул. Лале; ул. 23-ти Септември; ул. Георги С. Раковски; ул. Здравец; ул. Комсомолска; ул. Александър Стамболийски; ул. Спартак; ул. Ю. Гагарин; ул. Хр. Михайлов; ул. Кирил и Методий
На 30.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Славотин - ул. Втора; ул. Двадесет и девет; ул. Пета; ул.  Тридесет; ул. Тридесет и две; ул. Тридесет и девет; ул. Тридесет и дно; ул. Тридесет и осем ; ул. Тридесет и пет; ул. Тридесет и три  ;Ул. Тридесет и четири; ул. Четиридесет; ул.  Четиридесет и две; ул. Четиридесет и едно  ;Ул.  Четиридесет и Седем; Ул.  Четиридесет И Три  ; ул. Четиридесет и четири
На 30.05.2014 г. /10.30-11.30 ч/ - с. Славотин - ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Двадесет и две; ул.  Двадесет и осем; ул. Двадесет и седем; ул. Двадесет и шест; ул. Деветнадесет; Извън Регулация - бл. Административна сграда в стопански двор; ул. Осемнадесет; ул. Петдесет; ул.  Петдесет и едно; ул. Петдесет и пет; ул. Петдесет и четири; ул. Петнадесет; ул. Първа; ул.  Седемнадесет; ул. Четиридесет и девет; ул. Четиридесет и седем

На 31.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Пъстрина – бл. 33, вх. Ж, Е; жк. Младост 2 - бл. 6, вх. И; ул. Александър Стамболийски 58, вх. В, Г
На 31.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Берковица - ул. Алеко Константинов; ул. Атанас Кюркчиев   ; ул. Бор; ул. Грамада; ул. Дунав; ул. Еделвайс;  Извън регулацията - Ресторант; ул. Йордан Йовков; ул. Мусала - бл. Дом. соц. патронаж; ул. Николаевска; ул. Парчевич; ул. Пирин; ул. Синчец; ул. Средна Гора; ул. Странджа; ул. Тинтява; ул. Тополите; ул. Хаджи Димитър; ул.  Хаджи Петър Илиев; ул. Ясен 
На 31.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Лом - Васил Левски; Димитър Ангелов; Пирот; Славянска;  Хаджи Димитър
На 31.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Якимово - улици Васил Левски; Веслец - бл. Къща; Георги Дамянов; Георги Димитров; Георги Кирков; Градище; Ивайло; Иван Вазов; Иван Лешев; Извън Регулацията - бл. Стопански двор; Искър; Митко Палаузов; Панайот Волов; Спас Игнатов;  Цанко Церковски; Цибрица; Черковна
На 31.05.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - с. Винище - ул. 23-ти Септември; ул.  Богдан Чукар  ;Ул.  Бузлуджа  А ;Ул.  Валентина Терешкова  ;Ул.  Васил Левски  ;Ул.  Гергана  ;Ул.  Девети Септември  ;  Извън Регулацията  ЦЪРКВА ;Ул.  Йордан Цеков  ;Ул.  Йорданка Чанкова  ;Ул.  Малчика  ;Ул.  Младост  ; Ул. Петър Трендафилов  А ;Ул.  Синчец  А А ; Ул. Славейко Първанов  БЛ. ТП- УО ;Ул.  Тодор Трифонов  ;Ул.  Христо Ботев  ;Ул.  Шести Септември  А ;Ул.  Юри Гагарин
На 31.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. Вършец - ул. Алеко Константинов; ул. Архитект Нешев; ул.  Банкя; ул. Ботуня; ул. България; ул. Д-р Елена Теодосиева; ул. Д-р Константин Пенев; ул. Иван Вазов; ул. Липа; ул. Република; ул. Тодорини Кукли
На 31.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Доктор Йосифово - ул. Ален Мак; ул. Бельовец; ул. Божур ; ул. Възход; ул. Д-р Йосиф Иванов; ул. Еделвайс; ул. Ела; ул. Изгрев; ул. Марица; ул. Огоста ; ул. Пирин; ул. Тунджа; ул. Цибрица; ул. Янтра; ул. Ясен
На 31.05.2014 г. /10.30-11.30 ч/ - с. Винище - ул. Александър Стамболийски; ул. Боян Чонос; ул.  Еделвайс; ул. Иван Вазов; ул. Йордан Цеков; ул. Калугерица; ул. Кирил и Методий; ул. Митко Палаузов; ул. Песъка; ул. Петър Берон; ул. Славейко Първанов; ул. Тодор Трифонов; ул.  Червен Бряг
На 31.05.2014 г. /12.00-13.00 ч/ - с. Винище - ул. 23-ти Септември; ул. Бенковски; ул. Девети Септември; ул. Димитър Благоев; ул. Димитър Русинов; ул. Иван Вазов; Извън регулацията  Цех за месо; ул. Йордан Цеков; ул. Лиляна Димитрова; ул. Петър Трендафилов; ул. Славейко Първанов ; ул. Христо Ботев; ул. Червен Бряг; ул. Шести Септември


Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком или посетете сайта www.cez-rp.bg. Вече можете да се възползвате и от уникалното ново онлайн приложение "Планови ремонти и аварии" на m.cez.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

Въвеждане на коментар към статията
Име :


Напишете кода от картинката
Визуална кептча
Коментар:
Коментари към статията
ФАКТИ.БГ не толерира обидни коментари и спам. Некоректни коментари ще бъдат изтривани. Такива са тези, които съдържат нецензурни изрази, лични обиди и нападки, заплахи; нямат връзка с темата или са написани изцяло на език, различен от български.

Ловци на бисери
Красимир Каракачанов
Военният министър Красимир Каракачанов коментира програмата за превъоръжаване на армията ни
Нямаме пари за ”Опел”, мечтаем за ”Мерцедес”"

Още бисери