ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Е тоя фашист Борис с какви кинти си построи тея палати и после си ги прехвърли на негово име? Да не би баща му австриеца да е дошъл тука с ковчежетета със Злато?
“...Публикувано във факти.бг: В другите три дела, водени от Сакскобургготски, се оспорва решението на българския съд резиденциите "Кричим", Ситняково" и "Саръгъол" да бъдат върнати на държавата....“ Моето мнение е, че решенията на нашите съдилища няма да паднат, защото тези имоти са дадени в качеството му на български монарх- те не са негови лични имоти, а са създадени за ползване от българският монарх, независимо от личността му и още тогава са имали статута на държавни , а не на лични имоти. Аналогични са на днешните държавни резиденции- напр. двореца в Евксиноград
комунистите бяха прави навремето като го изгониха този боклук...ама вие искахте демокрация, на ви сега - плащайте милиони на царя със смешните си заплатки 500 лева.
Такова нахалство е присъщо само на рода Кобурги!!! Като Кралицата на Англиа същия наглец! Искам сега аз да попитам може ли България пък да осъди Кобурга за лошото му управление и загуби, пряко следствие на управлението му, които многократно надхвърлят имотнтие му претенции!!
Откъде накъде имоти ще реституира! И аз реституирах имоти- ниви в Младост 1, 1А, 3 и 2 които дядо ми и баба ми за закупили преди години после срещу обезщетение взех апартаменти и сега се изхранвам от наемите, но тези имоти за купени с парите на родителите ми, не са им дадени безвъзмездно като на Царя! Що за безобразие е това! Отделно реститурах на Попа два апартамента и трети на Витошка, но имам документи за всички тях! Дядо ми е бил професор, лекар, баба ми и тя и от частната си практика преди комунизма са имали пари да ги купят. Освен това аз политически претенции нямам! А Царя хем да е премиер, хем сега да реституира имоти, които дядо му НЕ Е купил, а са му били дадени, понеже е "богопомазан" цар... Каква е тази антибългарщина, какъв е този ламтеж! Паразит!
Тоя накрая ще иска да го назначим за ЦАР на България!
Не е луд тоя, който яде баницата, като има сервилни олигарси и политици да му дават пари, що да не, той комарджията се пробва, ако мине номера мине, явно номера минава.
Един прост овчар управлява цялата държава 35 години, един изкуфял комарджия разграби половината държава, явно ние българите сме си такива, свикнали сме да ни таковат.
Както съм казвал винаги.
Този и фамилията му трябва да бъдат позорно изгонени от България! Те са виновни за 4 НАЦИОНАЛНИ катастрофи, включително и неговото управление! Катастрофи, които унищожиха всички мечти и надежди, за българите под един покрив и една държава!
Трябва да им се конфискува всичко и да им бъде забранено да припарват до границите на България!
Не иронизирай! И ти да си ако са "светили маслото" на чичо ти пък и на много други около него и Регентството и да знаеш, че същите тези хора, макар и с разклатени крака все още дърпат конците и ти няма да имаш претенции. Ама после какво "Искаме си Царя. Искаме си Царя." Ами ето сега на ти го Царя!
Щом директор на Националния институт на правосъдието е Миглена Тачева "царят" има голям шанс да си върне имотите! Ама защо никой не иска от този "цар" да върне заграбеното от дядо му при абдикацията му? И с какви средства бяха придобити тези имоти, като царете са били на заплата? Освен това нали съгласно закона гори не се връщат на частни лица, защото и дядо ми е имал едни 500дка гора в Ст. планина!!???
Това вече минава всички граници. От кого е купувал имоти навремето, че да му ги връщат ??? Заграбени от народа, както циганите си заграбват места !!! Няма оправия това е ясно !!!
този Мадридски крадец, нали в едно интервюпреди много години каза...не, в никакъв случай не искам нещо да взема...та това е моята родина...а още с идването си тук започна да взема каквото му се полага и даже иска и това, което е общодържавна собственост дадена на двореца за лично ползване...долен измамник, та и сина му от Лондонското сити помогна на Велчев да осъществят най-голямата измама с външния дълг
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Чифликчия
09:56 24.11.2017
2 dedo wi pras
-какви претенции? Не, от мене това няма да се види, при никакви обстоятелства.....
Коментиран от #11
09:58 24.11.2017
3 Бесен Язовец
10:00 24.11.2017
4 юрист
10:01 24.11.2017
5 евродебил
10:03 24.11.2017
6 Свободен
10:10 24.11.2017
7 Гост
10:12 24.11.2017
8 Реститутка
Откъде накъде имоти ще реституира! И аз реституирах имоти- ниви в Младост 1, 1А, 3 и 2 които дядо ми и баба ми за закупили преди години после срещу обезщетение взех апартаменти и сега се изхранвам от наемите, но тези имоти за купени с парите на родителите ми, не са им дадени безвъзмездно като на Царя! Що за безобразие е това! Отделно реститурах на Попа два апартамента и трети на Витошка, но имам документи за всички тях! Дядо ми е бил професор, лекар, баба ми и тя и от частната си практика преди комунизма са имали пари да ги купят. Освен това аз политически претенции нямам! А Царя хем да е премиер, хем сега да реституира имоти, които дядо му НЕ Е купил, а са му били дадени, понеже е "богопомазан" цар... Каква е тази антибългарщина, какъв е този ламтеж! Паразит!
10:13 24.11.2017
9 дедо кукувелко
Не е луд тоя, който яде баницата, като има сервилни олигарси и политици да му дават пари, що да не, той комарджията се пробва, ако мине номера мине, явно номера минава.
Един прост овчар управлява цялата държава 35 години, един изкуфял комарджия разграби половината държава, явно ние българите сме си такива, свикнали сме да ни таковат.
10:28 24.11.2017
10 Различен
Този и фамилията му трябва да бъдат позорно изгонени от България! Те са виновни за 4 НАЦИОНАЛНИ катастрофи, включително и неговото управление! Катастрофи, които унищожиха всички мечти и надежди, за българите под един покрив и една държава!
Трябва да им се конфискува всичко и да им бъде забранено да припарват до границите на България!
10:31 24.11.2017
11 Груйо
До коментар #2 от "dedo wi pras":
Не иронизирай! И ти да си ако са "светили маслото" на чичо ти пък и на много други около него и Регентството и да знаеш, че същите тези хора, макар и с разклатени крака все още дърпат конците и ти няма да имаш претенции. Ама после какво "Искаме си Царя. Искаме си Царя." Ами ето сега на ти го Царя!10:55 24.11.2017
12 Палко
11:40 24.11.2017
13 гост
12:13 24.11.2017
14 незнайко
11:14 25.11.2017
15 Ленин
19:34 25.11.2017
16 гост
12:06 26.11.2017