ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
1424г !!!! това е разликата между нас и западняците, когато сме започвали турското робство те вече са имали познания по медицина, архитектура, философия, писменост , развито изкуство ........................
а ние започваме от 0 през 1878
Не сме били под Турска, а под Османско владичество и Маврите като са владели Испания каква ли религия са изповядвали по времето на Изабела Кастилска и Филип Арагонски??
Публикувано във факти.бг: "Италианският град Тоскана"
Журналистката, няма град Тоскана в Италия! Има административна област Тоскана, но не и такъв град! Поне малко си проверявайте статиите преди да напишете пълни глупости тук.
Иначе имотът не ме учудва никак - там има много такива сгради от 14-16 век, които се продават или са преустроени на хотели и т.н.
четох че в някакво клисура през някакво възстание
някакви са си убили жените и децата после себе си
тиии БЪЛГАРИНО при кое съжителство или
владичество би го напавил?
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Комат
22:29 27.05.2018
2 Дон Тони
а ние започваме от 0 през 1878
Коментиран от #6
22:33 27.05.2018
3 Пешо
00:36 28.05.2018
4 Тодор
00:58 28.05.2018
5 vasik atanasova
01:30 28.05.2018
6 ГОСТ
До коментар #2 от "Дон Тони":
да сме станали католици беняма католическа страна под
турско робство
православните по са ги кефели
Коментиран от #7, #11
07:14 28.05.2018
7 Савов
До коментар #6 от "ГОСТ":
Не сме били под Турска, а под Османско владичество и Маврите като са владели Испания каква ли религия са изповядвали по времето на Изабела Кастилска и Филип Арагонски??Коментиран от #10
09:13 28.05.2018
8 Гост
Журналистката, няма град Тоскана в Италия! Има административна област Тоскана, но не и такъв град! Поне малко си проверявайте статиите преди да напишете пълни глупости тук.
Иначе имотът не ме учудва никак - там има много такива сгради от 14-16 век, които се продават или са преустроени на хотели и т.н.
10:29 28.05.2018
9 KoKi4a
12:16 28.05.2018
10 Чичо
До коментар #7 от "Савов":
И не сме били под Османско владичество, а съжителство! Па научете ги най-накрая тия неща, начи...Коментиран от #12
16:13 28.05.2018
11 аидебе
До коментар #6 от "ГОСТ":
Унгария и Хърватска не са били под турско робство или не са католици .. че нещо явно аз не съм на ясно ???Коментиран от #13
21:42 28.05.2018
12 ГОСТ
До коментар #10 от "Чичо":
четох че в някакво клисура през някакво възстаниенякакви са си убили жените и децата после себе си
тиии БЪЛГАРИНО при кое съжителство или
владичество би го напавил?
20:37 29.05.2018
13 ГОСТ
До коментар #11 от "аидебе":
гугълниКралство Унгария
някои тук е учил история
20:47 29.05.2018