Guccifer 2.0
Така коментира риторично Guccifer 2.0 пред в. „Уолстрийт джърнъл“ обвиненията, че е свързан с Кремъл.
“ „Някой експерти открили, че моят IP адрес се намирана сървър, който по някакъв начин е свързан с Русия. Ако аз карам BMW, означава ли това, че аз съм германец?“ „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Супер зграда
15:48 18.05.2019
2 уфф
15:58 18.05.2019
3 уфф
Коментиран от #4
15:59 18.05.2019
4 гост
До коментар #3 от "уфф":
Ами едни хора , дето са един на хиляда !!!! И с по няколко дипломи !!!! Да му мислят зидарите и мазачите !!!16:21 18.05.2019
5 asdfgh
20:04 18.05.2019
6 Марко
11:55 19.05.2019
7 анархист
14:04 20.05.2019