Екшън в Лом: Брадва, камъни и изстрели с пистолет при скандал между съседи

25 Юни, 2026 18:42 799 11

  • съседски скандал-
  • криминално-
  • въздушен пистолет-
  • лом-
  • съседи стрелба

Установени са участниците в скандала - жена на 46 г. и двама мъже - на 45 и 19 г. и техен съсед на 49 г.

Екшън в Лом: Брадва, камъни и изстрели с пистолет при скандал между съседи - 1
Снимка: МВР

Екшън и агресия между съседи в Лом, съобщиха от полицията.

На 24 юни е подаден сигнал за мъж, който стреля по съседите си на улица „Тунджа“, уточни dariknews.bg.

Установени са участниците в скандала - жена на 46 г. и двама мъже - на 45 и 19 г. и техен съсед на 49 г. 49-годишният мъж е извадил брадва, с която отправил заплахи.

След като другите участници започнали да хвърлят камъни по него, той възпроизвел изстрели по улицата в тяхна посока с въздушен пистолет, използвайки гумени топчета.


Поставете оценка:
Оценка 3 от 2 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 1488

    6 5 Отговор
    руско или турско гаварящи ?

    Коментиран от #6

  • 2 морския

    19 0 Отговор
    Лом - резерват на сиукси !
  • 3 666

    6 1 Отговор
    "въздушен пистолет с гумени топчета"

    а разрешително има ли???
  • 4 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 5 1488

    9 0 Отговор
    брадвите и те ли гумени ?

    Коментиран от #10

  • 6 Механик

    7 1 Отговор

    До коментар #1 от "1488":

    Градски са ти, Мартично. Градски. Нито руско, нито турскоговорящи са. Обикновени роми от Лом са. Точно като тебе. Хахаха!
  • 7 Сталин

    9 0 Отговор
    То в Лом само дивеч живее
  • 8 Град Козлодуй

    3 0 Отговор
    Това ми са любовниците.
  • 9 Никой

    1 0 Отговор
    В държавата където 11 годишните деца раждат деца и справедливия български съд само порицава извършителите, те са ни благодарни . Но един ден тази благодарност няма да ви хареса . Бъзикайте се още !
  • 10 8841

    0 0 Отговор

    До коментар #5 от "1488":

    ...не е брадва ,а...томахавка...
  • 11 ПРИ КАЛАШНИЦИТЕ

    0 0 Отговор
    Е така.