ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Ние , служителите от системата искаме увеличение на заплатите, защото си изпълняваме задълженията уставно. Това което виждате е лъжа...Ние сме свестни.
Докато боклуци като тези не се избиват публично чрез разстрел няма оправия да има в БУЛГАРИСТАН.
И накрая ще си останете вие боклуци съдебна система полиция айдуци и мангали.
И ще се самоизедете.
Умира булгаристана за съжаление от това крадлива корумпирана 28 годишна упровление
Край и точка няма да слагам не е нежно да спазвам правописа когато държавата е в предсмъртно агония
Банда боклуци за избиване до един. Няма нужда от прокурори съдии дела адвокати и цялата съдебна глупост, само хабене на пари и време за всички. Вържете ги някъде пред всички и по един девет милиметров в тъпите им тикви и да ги оставят няколко дена на изложба за да видят и другите подобни изроди какво ги чака.
Ние храним тези осъдени от системата с пари изкарани с честен обезценен труд а те вместо да работят в затвора - си правят селфита - системата ги пази да не би да придобият умения и навици да работят честно и почтенно ....
Колеги от системата.до вчера ревахте за пари.
.ще станете за смях бе тикви..
.Що не осигурите и пачаври на гадовете в пандела....а колегите съдебната система.пуснете гадините за летото че да хванат плажа.за тен че имат и коноп да сеят.а по дискотеките децата ни ще тровят после бекаиши безмозъчни...опитайте си акъла...Има господ..всичко се връща
А тоя чури....нека се поохрани от коноп далавери...знаеме го кой е.системата си е ясна.кой ще го остави боклука да си вее байряка.ще си плаща като поп..
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Абе
20:25 01.04.2018
2 Добро утро
20:35 01.04.2018
3 Познайте кой ги внася
Коментиран от #4
20:38 01.04.2018
4 Хмм
До коментар #3 от "Познайте кой ги внася":
Дядо Мраз най-вероятно!?20:39 01.04.2018
5 Джанго
20:46 01.04.2018
6 Хохи
Коментиран от #9, #11
20:47 01.04.2018
7 JPower
20:59 01.04.2018
8 Стоян
21:07 01.04.2018
9 Джанго
До коментар #6 от "Хохи":
Хахо, границата е отворена. Като не ти харесва, чаоо!Коментиран от #14
21:11 01.04.2018
10 аз съм бе
21:46 01.04.2018
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Гост
21:59 01.04.2018
13 681
22:24 01.04.2018
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Нквд
И накрая ще си останете вие боклуци съдебна система полиция айдуци и мангали.
И ще се самоизедете.
Умира булгаристана за съжаление от това крадлива корумпирана 28 годишна упровление
Край и точка няма да слагам не е нежно да спазвам правописа когато държавата е в предсмъртно агония
22:57 01.04.2018
16 РЗС
02:16 02.04.2018
17 Kiro
03:59 02.04.2018
18 Митко крадеца
05:25 02.04.2018
19 ОтличникаОтПсиходиспансера
07:51 02.04.2018
20 Kfj
08:19 02.04.2018
21 Доки
.ще станете за смях бе тикви..
.Що не осигурите и пачаври на гадовете в пандела....а колегите съдебната система.пуснете гадините за летото че да хванат плажа.за тен че имат и коноп да сеят.а по дискотеките децата ни ще тровят после бекаиши безмозъчни...опитайте си акъла...Има господ..всичко се връща
Коментиран от #25
11:27 02.04.2018
22 Брата
12:06 02.04.2018
23 Пандел
14:13 02.04.2018
24 Пеньо
17:58 02.04.2018
25 Че нью
До коментар #21 от "Доки":
Докиииии, барето недна.🐒18:00 02.04.2018