1 Октомври, 2012 16:13 1 898 0

Подпалиха ел.табло на блока на бивш вътрешен министър

  • подпалиха-
  • електрическо-
  • табло-
  • румен петков

Подпалиха електрическото табло на блока на бившия министър на МВР Румен Петков и настоящ депутат от Коалиция за България, научи Факти.бг.

Сигналът за инцидента е подаден тази сутрин в 5,00 часа на телефон 112.

Пожарникарите са се отзовали веднага на мястото на инцидента в кв. „Стрелбище”. Угасили са огънят. На входа на сградата са нанесени материални щети. Няма пострадали. Работата по случая продължава.
 


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА