-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Вътрешната чувствителност ще Ви помогне да улавяте нюансите в поведението на околните. Денят може да донесе известна неяснота около бъдещи планове или обещания, които все още нямат стабилна основа. Вместо да се тревожите, оставете времето да покаже истинската картина. Следобедът ще Ви даде повече увереност и усещане за посока. Вечерта е подходяща за спокойни занимания, музика и хора, които Ви носят душевен мир.
Водолей (21.01 - 19.02)
Срещите с интересни хора могат да се окажат особено ценни и вдъхновяващи. Денят е благоприятен за приятелства, общи проекти и обсъждане на бъдещи идеи. Възможно е някой да представи ситуация по по-оптимистичен начин, отколкото реалността позволява. Следобедът ще помогне да разграничите мечтите от фактите. Вечерта носи приятно усещане за подкрепа и принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-спокойният ритъм ще Ви даде възможност да обърнете внимание на важни вътрешни процеси и решения. Някои въпроси ще се изяснят именно когато спрете да ги притискате с очаквания. Денят е подходящ за почивка, размисъл и подготовка за следващите стъпки. Следобедът носи усещане за стабилност и увереност. Вечерта е добра за тишина, уют и възстановяване на енергията.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Ентусиазмът и доброто настроение ще бъдат Ваши верни спътници през по-голямата част от деня. Ще привличате хората с откритото си поведение и способността да вдъхновявате околните. Възможно е обаче да идеализирате определена ситуация или човек повече от необходимото. Следобедът ще внесе повече реалистичност и увереност в преценките Ви. Вечерта е чудесна за приятелски срещи и споделени преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за стабилност ще бъде особено важно за Вас днес. Денят е подходящ за подреждане на приоритетите и за решения, които имат дългосрочно значение. Възможно е да се появи известна неяснота около тема, свързана с лични желания или очаквания. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-практично на ситуацията. Вечерта носи спокойствие и удовлетворение от добре свършеното.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството към нови идеи и хора ще направи деня интересен и разнообразен. Възможно е да чуете информация, която първоначално да Ви обърка или да събуди съмнения. Не бързайте да реагирате, преди да разполагате с всички факти. Следобедът е благоприятен за срещи, кратки пътувания и изясняване на недоразумения. Вечерта носи хармония и добро настроение.
Дева (24.08 - 23.09)
Домът и близките хора ще бъдат по-важни от обичайното през този ден. Ще се чувствате добре, когато около Вас има спокойствие, ред и предвидимост. Възможно е да се наложи да внесете повече яснота по въпрос, който напоследък е оставал на заден план. Следобедът ще помогне за намиране на разумни решения и възстановяване на хармонията. Вечерта носи уют и приятно усещане за сигурност.
Лъв (24.07 - 23.08)
Доброто настроение ще Ви помага да преодолявате по-лесно дребните затруднения на деня. Възможно е някоя идея или мечта да изглежда много примамлива, но да има нужда от по-реалистична оценка. Денят е чудесен за творчество, романтика и занимания, които Ви носят радост. Следобедът носи повече стабилност и приятно усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за красиви моменти и споделени емоции.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ежедневни задачи ще изискват повече внимание и концентрация. Възможно е да се почувствате раздвоени между това, което искате да направите, и това, което реално е необходимо в момента. Денят е подходящ за спокойна работа, грижа за здравето и подреждане на важни ангажименти. Следобедът ще донесе усещане за ред и по-добра организация. Вечерта е благоприятна за почивка и възстановяване на силите.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще имат важно влияние върху настроението и решенията Ви. Денят е подходящ за сътрудничество, споделяне на идеи и изграждане на нови контакти. Възможно е да получите обещание или предложение, което звучи много привлекателно, но изисква допълнителна проверка. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за близки отношения и приятни срещи.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойствието и вътрешният баланс ще бъдат най-ценните Ви съюзници днес. Някои въпроси може да изискват повече време за изясняване, отколкото бихте искали. Вместо да настоявате за незабавни отговори, оставете събитията да се развият естествено. Денят е подходящ за подреждане на лични приоритети и укрепване на важни отношения. Вечерта носи усещане за сигурност и душевен комфорт.
Овен (21.03 - 20.04)
Енергията на деня ще Ви насърчава да излезете от рутината и да потърсите нови впечатления. Възможно е някоя ситуация да изглежда по-обещаваща, отколкото е в действителност, затова не бързайте с окончателните решения. Денят е благоприятен за срещи, учене и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Следобедът носи повече стабилност и подкрепа от хора, на които имате доверие. Вечерта е чудесна за приятни емоции и вдъхновяващи разговори.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Някой
Уотърс въобще си няма на предства как се фалшифицират изборни реултати в постсъветските държави и в банановите държави.
Коментиран от #7
12:34 14.09.2025
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 К.О.Т.а.р.А.К 🐱
12:35 14.09.2025
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Владимир Сталин
12:38 14.09.2025
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 хмм
Коментиран от #9
12:39 14.09.2025
9 ....
До коментар #8 от "хмм":
когато се поставя12:40 14.09.2025
10 име
Коментиран от #25
12:44 14.09.2025
11 Василеску
12:52 14.09.2025
12 Майора
13:00 14.09.2025
13 Макробиолог
13:03 14.09.2025
14 Историк
Коментиран от #23, #35
13:05 14.09.2025
15 марксист
13:09 14.09.2025
16 Обаче
13:14 14.09.2025
17 Факт
В отговор на въпрос на британския The Guardian дали би се качил някога пак на голямата сцена с Роджър Уотърс – Дейвид Гилмор отговаря кратко и ясно: „Абсолютно не.“ Основна причина за това са политическитe възгледи на големия музикант, на които Гилмор е яростен опонент. Ето какво споделя още той:
„Аз гледам да страня далеч от хора, които активно подкрепят авторитарни диктатори, склонни към геноцид – като Владимир Путин (Русия) или Николас Мадуро (Венецуела).
Гилмор и Уотърс са в конфликт вече от много години. През 2023 г. Дейвид го нарече “женомразец, антисемит и апологет на Путин”. Тогава той сподели и документален филм (The Dark Side of Roger Waters), в който се разказва (според него) за тази тъмна част от характера на Роджър. Двамата за последно са били на една сцена през 2011 година (като част от турнето “The Wall”).
Коментиран от #20, #21
13:15 14.09.2025
18 Идън
13:19 14.09.2025
19 Факти
13:19 14.09.2025
20 Идън
До коментар #17 от "Факт":
Филмът носи това заглавие на албума и по друга причина-преди две години преиздава този албум под свое име- без дори да уведоми другите от групата. Албумът е от 1973 год и точно на 50-тата годишнина го издава под свое име. Дейвид Гилмор в комбинация със Сам Браун- изпълнителката на,, Stop,,- това е най- великото изпълнение на живо на ,, The Great Gig In The Sky,,Коментиран от #38
13:39 14.09.2025
21 Макробиолог
До коментар #17 от "Факт":
Гилмора поткрепва ли натаняху в усилията му да изчисти Газа от живи обитатели или заема антисемитска позиция?13:43 14.09.2025
22 Слейвстатий
13:46 14.09.2025
23 факуса
До коментар #14 от "Историк":
ако беше историк нямаше да питаш затуй си само истерикКоментиран от #42
14:08 14.09.2025
24 Опълченец
Коментиран от #36
14:10 14.09.2025
25 Опълченец
До коментар #10 от "име":
С подобни лъжи нищо не печелиш!14:13 14.09.2025
26 Валентин
Коментиран от #44, #45
14:16 14.09.2025
27 ХА ХА
14:16 14.09.2025
28 ,,,,,,
14:45 14.09.2025
29 Келтите
14:46 14.09.2025
30 Смешник
14:56 14.09.2025
31 Този коментар е премахнат от модератор.
32 Тома
15:02 14.09.2025
33 Хахааа
Как може да изразиш свободно волята си под дулото на оръжие или под заплахата от репресии???
15:05 14.09.2025
34 Този коментар е премахнат от модератор.
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 Да знаеш
До коментар #24 от "Опълченец":
Когато Финландия нападне Русия и превземе Карелия...та тогава може да има референдум!
15:25 14.09.2025
37 Хахахаха
Коментиран от #39
15:28 14.09.2025
38 Ха,ха
До коментар #20 от "Идън":
Омагьосаните олита15:37 14.09.2025
39 Да знаеш
До коментар #37 от "Хахахаха":
Аме те в Крим вече гласуваха и избраха!15:37 14.09.2025
40 Факт
19:26 14.09.2025
41 Историк
До коментар #35 от "Ами":
Аз лично никак не държа на мнението на чугунена кремълска глава , пълна с кремълска злоба и свирепост. Жалко, че тези злобни глави не се срамуват да признават, че ако Путин им нареди ,ще се бият срещу България. БОГ ДА НИ ПАЗИ ОТ ТЯХ!19:31 14.09.2025
42 Историк
До коментар #23 от "факуса":
Всички чугунени глави защитават терориста Путин и мразят всеки,който е против неговата безкрайна вероломност ,жестокост и агресия.19:33 14.09.2025
43 Лаврентий
14:03 15.09.2025
44 Този коментар е премахнат от модератор.
45 Този коментар е премахнат от модератор.