Дара представя „Онче бонче“ – клубен удар преди националната селекция за „Евровизия“ (ВИДЕО)

16 Януари, 2026 13:30 1 199 13

  • дара-
  • нов сингъл-
  • евровизия-
  • онче бонче-
  • dara

Парчето се откроява като един от най-експлозивните и запомнящи се тракове в албума „ADHDARA“

Дара представя „Онче бонче“ – клубен удар преди националната селекция за „Евровизия“ (ВИДЕО) - 1
Снимка: @dave.dng

Броени дни преди участието си в националната селекция за „Евровизия“, където е сред 15-те избрани артисти, DARA представя новия си сингъл „Онче Бонче“. DARA се вдъхновява от детска рима, изкарва я от контекста ѝ и я превръща в покана за бягство и безкраен купон.

Парчето се откроява като един от най-експлозивните и запомнящи се тракове в албума „ADHDARA“, който излезе през септември 2025г.

Официалният видеоклип, режисиран от Жоро Пеев, изгражда сюрреалистичен свят от ръчно рисувани арт инсталации и куклени образи, които оживяват пред камерата. DARA е движеща сила в тази визуална приказка. 

След силния отзвук на втория ѝ студиен албум ADHDARA, 2026 обещава да бъде година на висока скорост за DARA с още по-смели идеи, необикновени визуални проекти и концерти, които ще изведат енергията ѝ отвъд студиото и директно на сцената.

Официалната премиера на „Онче Бонче“ е днес, 16 януари, във всички дигитални платформи, в българския радио и ТВ ефир и в YouTube канала на DARA.


Поставете оценка:
Оценка 2.7 от 12 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 газо

    10 1 Отговор
    угазо
  • 2 Мисля,че

    18 0 Отговор
    Е доста посредствена тая "песен"!

    Коментиран от #13

  • 3 мхм

    17 1 Отговор
    еми тва е българия, и да не се води чалга, си е пак чалга
  • 4 Хмм

    17 0 Отговор
    тъпня
  • 5 Онче Бонче

    17 1 Отговор
    Вие като чакал...
  • 6 Демократически

    12 1 Отговор
    Боклуци Сър Джон
  • 7 Гаранция

    9 0 Отговор
    Да пратят Иво Димчев на гей партито, ще вземе първа награда.
  • 8 Боклуците на Боклука

    15 0 Отговор
    Пълни глупости ,песен за глупави хора
  • 9 Оххх

    5 2 Отговор
    Ооуу Дъра-Бъра се опитва да пей...брей!?
  • 10 Гост

    7 0 Отговор
    Визуално е поносимо. Звук по-добре да няма.
  • 11 Странна работа

    5 0 Отговор
    Странен клип, безсмислен текст... Малко зловещо ми е цялото нещо. А иначе Дара я харесвам като цяло - излъчване, присъствие, темперамент. Струва ми се напълняла напоследък, или може би е бременна. Хубаво, ако е второто.
  • 12 БезДарна Дара

    1 2 Отговор
    Не разбра това момиче, че е без Дарно и това е…напъва се, напъва се, ама пусто като няма глас, няма талант …
  • 13 Доста

    2 1 Отговор

    До коментар #2 от "Мисля,че":

    е меко казано, абсолютно постедствена песен. Що се отнася до Дара има качества,и талант, обаче се пуска в жанр, който е финансово обезпечен /комерсиален/ това се търси на музикалния пазар, никой не ни е виновен. Сами се чалгализирахме. 70 000 на стадион "Васил Левски " на концерта на битълса от Учиндол. Кой ни е виновен?