-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките размисли и стремежът към смислени преживявания ще бъдат по-силни днес. Еньовден е прекрасен повод да обърнете внимание на връзката си с природата и на нещата, които Ви носят вътрешен мир. След 10 часа ще погледнете по-оптимистично на бъдещите си планове и възможности. По обяд разговор или среща може да Ви вдъхнови да направите важна крачка напред. Вечерта е добре да не позволявате на чуждо напрежение да помрачава доброто Ви настроение.
Водолей (21.01 - 19.02)
Работните и обществените ангажименти ще изискват повече внимание през по-голямата част от деня. Ще имате възможност да покажете увереност и добра организация в ситуация, която другите намират за сложна. Еньовден Ви напомня, че успехът е по-сладък, когато е съчетан с грижа за собственото благополучие. Следобедът носи възможност за полезен разговор или добра новина. Вечерта не позволявайте на дребни провокации да развалят настроението Ви.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и съмишленици ще играят важна роля за настроението Ви днес. Ще получите полезна идея или подкрепа от човек, който вижда ситуацията от различен ъгъл. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за вътрешния баланс и възстановяването на силите. Следобедът е подходящ за разговори, планиране и общи начинания. Вечерта е добре да избягвате напрежение, породено от чужди очаквания.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Спокойният ритъм ще бъде по-полезен за Вас от опитите да поберете прекалено много задачи в един ден. Сутринта е възможно да надцените времето или възможностите си. След 10 часа ще предпочитате повече уединение и време за размисъл. Еньовден е подходящ момент да се откъснете от ежедневието и да се насладите на природата или на любим ритуал за почивка. Вечерта може да Ви направи по-чувствителни към поведението на околните.
Скорпион (24.10 - 22.11)
След навлизането на Луната във водите на Вашия знак ще усетите повече увереност и желание да действате по собствен начин. Денят е подходящ за лични инициативи, важни разговори и решения, които отлагате от известно време. Празникът на билките носи символика на пречистване и обновление, която ще бъде особено близка до Вашето настроение. По обяд ще усещате подкрепа от хора, които разбират намеренията Ви. Вечерта обаче е добре да избягвате прекалено остри реакции.
Везни (24.09 - 23.10)
Сутрешните часове може да Ви накарат да се колебаете между различни желания или възможности. Добре е да не вземате прибързани решения, особено ако ситуацията не е напълно ясна. След 10 часа вниманието Ви постепенно ще се насочи към по-практични въпроси и теми, свързани със сигурността. Еньовден е прекрасен повод да се погрижите за собственото си равновесие и добро настроение. Вечерта носи по-силни емоции около финансови или лични въпроси.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичният Ви поглед ще Ви помогне да се ориентирате правилно в събитията през деня. Еньовден носи подходяща енергия за грижа за здравето, почивка и възстановяване на силите. След навлизането на Луната в Скорпион разговорите ще станат по-съдържателни и интересни. По обяд ще имате възможност да изясните важен въпрос или да получите полезна информация. Вечерта е добре да избягвате излишна критичност към себе си и към другите.
Лъв (24.07 - 23.08)
Някои събития днес ще Ви накарат да погледнете по-внимателно към собствените си чувства и потребности. Сутринта може да донесе известна раздразнителност заради прекалено много ангажименти или очаквания. След 10 часа ще предпочитате повече спокойствие и време в позната среда. Еньовден е чудесен повод да си дадете почивка от шума и да се насладите на природата или на любимите си занимания. Вечерта е добре да не приемате всяка чужда дума като предизвикателство.
Рак (22.06 - 23.07)
Настроението Ви ще бъде по-топло и сърдечно, а хората около Вас ще усещат това. Денят носи хубава възможност да се свържете с близки хора или да възстановите контакт, който е бил занемарен. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за себе си и към всичко, което носи вътрешно обновление. Следобедът е особено благоприятен за лични разговори и приятни преживявания. Вечерта избягвайте да се задълбочавате в теми, които пораждат излишно напрежение.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Слънцето в Рак насочва вниманието Ви към по-стабилни и практични цели. Сутринта е възможно да се появи желание да поемете повече, отколкото реално можете да свършите за деня. Следобедът ще бъде много по-продуктивен и ще Ви помогне да подредите приоритетите си. Еньовден е добър повод да отделите време за разходка, чист въздух или грижа за собственото си благополучие. Вечерта е подходяща за спокойствие и дистанция от чужди драми.
Телец (21.04 - 21.05)
Празникът на билките носи подходящо настроение за грижа за тялото, почивка и време сред природата. Денят започва с повече движение и задачи, които изискват внимание към детайлите. След 10 часа отношенията ще излязат на преден план и някой може да потърси по-активно Вашето мнение или подкрепа. Разговорите ще бъдат искрени и полезни, ако оставите място и за чуждата гледна точка. Вечерта носи по-силни емоции, затова запазете спокойствие в по-напрегнати ситуации.
Овен (21.03 - 20.04)
Еньовден ще Ви напомни колко важно е понякога да забавите темпото и да обърнете внимание на простите неща, които Ви зареждат с енергия. Сутринта може да донесе разминаване в очакванията или прекалено голям ентусиазъм по дадена тема. След навлизането на Луната в Скорпион ще предпочитате по-сериозни разговори и по-дълбоки теми. По обяд ще успявате лесно да намирате правилния подход в отношенията си. Вечерта е добре да избягвате борба за надмощие и ненужни крайности.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Браво
05:31 15.05.2026
2 Aлфа Вълкът
Део се пръкна по БГ радио, Дара заслужавала да бъде звезда от ранга на Бионсе, Тейлър Суифт, Риана...
А бе нашата има чар, харизма горе-долу, има сексапил, а бе има магнетизъм, но да не се лъжем, Дара е най-слабият вокален изпълнител който сме изпращали досега.
05:41 15.05.2026
3 Направо остай
05:52 15.05.2026
4 Дедо,
05:56 15.05.2026
5 Офанзивен дефанзив
И накрая вчера това нещо, което за мен е напълно неразбираемо - някакви омазани хора, седнали на столове и се клатят, а накрая си сложиха столовете на главите. Сериозно?! Това ли ви е разбирането за бунт?! За забавление, за бангаранга?! Къде останаха приятните за окото танци и движения на Дара? Май нещо не се разбирам с модерното изкуство, но за мен това представяне беше много зле, съжалявам!
Коментиран от #34
06:01 15.05.2026
6 направо остави
06:06 15.05.2026
7 Будител
Коментиран от #11, #15, #18
06:15 15.05.2026
8 Бангаранга
06:18 15.05.2026
9 Лорд Музика
Коментиран от #36
06:21 15.05.2026
10 Факт
06:22 15.05.2026
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 Злоба
06:25 15.05.2026
14 35 години демокрация
06:25 15.05.2026
15 🏴☠️🏴☠️🏴☠️
До коментар #7 от "Будител":
За кое браво ,че се чудя за "хубавия текст и музика" или за шантавата визия . Или че пак участваме в " най великия конкурс на земята" .06:27 15.05.2026
16 Розови понички
06:38 15.05.2026
17 Шака-лака
06:41 15.05.2026
18 И защо браво?
До коментар #7 от "Будител":
Някаква закръглена женица се съблякла като жрица и мърмори нещо неразбираемо..................06:43 15.05.2026
19 Хмм
06:43 15.05.2026
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 Да ти го.....фърфоля!
До коментар #20 от "Моля":
Не може всички да сме геюви "високоинтелигентни" бъркащи изхода с вход.06:48 15.05.2026
22 Хохо Бохо
06:49 15.05.2026
23 Дали е така
06:53 15.05.2026
24 Винкело
06:53 15.05.2026
25 Безсмислен конкурс
Коментиран от #94
06:53 15.05.2026
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 доктор ОХ боли
Кое наложи това масово пропагандиране на крещящия кич ?
Коментиран от #38
07:09 15.05.2026
28 кумчо ВЪЛЧО
07:10 15.05.2026
29 хаберих
07:12 15.05.2026
30 Жаба Кикерица
С алогичните си и обли тела , те щяха да внесат свежест и интерес. А в добавка и оядения им вид , мрачен поглед и навъсено лице , щяха да са последен щрих към картинката , която би оставила цялата публика в захлас , шок , потрес и смях.
!
07:13 15.05.2026
31 Пища ХУФнагел
Коментиран от #41, #91
07:15 15.05.2026
32 Петер Брьогел - СТАРИ
07:18 15.05.2026
33 Учуден
07:20 15.05.2026
34 СЮРРЕАЛИЗЪМ
До коментар #5 от "Офанзивен дефанзив":
СПОКОЙНОНА ФИНАЛА ВСИЧКИ
ЩЕ СЕ НАПЪХАТ В
ХЛАДИЛНИК МРАЗ 75...
И ВСИЧКО ЩЕ ПРИКЛЮЧИ...☝
07:21 15.05.2026
35 😱😱😱😱
Поредния мултинционален, широко натрапен медиен боклук!
Неучастието в бъдеще би било повод за гордост!
07:26 15.05.2026
36 Лейди Музика
До коментар #9 от "Лорд Музика":
"Новата вълна" в поп музиката отдавна е изключила пеенето като изкуство. Два - три последователни тона се повтарят монотонно. Т.н. певци не смеят да се отдалечат от тях от страх да не се загубят в интервалите, а за гласови данни и вокални постижения, изобщо не става дума.Коментиран от #61
07:33 15.05.2026
37 Чудесно
07:36 15.05.2026
38 Веднага
До коментар #27 от "доктор ОХ боли":
ти отговарям. ПОДМЯНАТА на критерии и ценности. И не само в музиката ! ТОТАЛНО !Във всички сфери на живота.
07:39 15.05.2026
39 ООрана държава
07:40 15.05.2026
40 Мартин Картофски 🥔
07:40 15.05.2026
41 Няма
До коментар #31 от "Пища ХУФнагел":
да отиде Л.Иванова е професионалист с висок критерий. И може да пее.07:41 15.05.2026
42 Бай Хой
07:43 15.05.2026
43 Този коментар е премахнат от модератор.
44 Простокурин
07:55 15.05.2026
45 хорор
Коментиран от #47
08:06 15.05.2026
46 Този коментар е премахнат от модератор.
47 И какво
До коментар #45 от "хорор":
стана после, след като се завъртяха тези два-три клипа в МТV ....08:18 15.05.2026
48 кастингът е спечелен
08:20 15.05.2026
49 Искат да ни внушат да гласуваме
Сякаш става въпрос за коя нация има най- красивите жени!
А не за песен и за музика.
А не харесвам песента, а не Дара! Всъщност, не знам нищо за Дара, да вчера не бях чувал за нея. Също и за другите участници.
Просто харесвам друг тип музика.
Защо да гласувам от патриотизъм за песен, която не харесвам в музикално състезание?!
Коментиран от #76
08:33 15.05.2026
50 Хаха
Коментиран от #54
08:35 15.05.2026
51 Майстора
08:36 15.05.2026
52 Какво толкова ще стане,
Би ли обяснил някой?
Да не би да спечели олимпиада по математика? Или проект за нов енергиен източник?
Или лекарство за рак?
За какво е цялата врява?
Коментиран от #88
08:36 15.05.2026
53 Подобре
Коментиран от #55
08:38 15.05.2026
54 Ми послушах малко другите
До коментар #50 от "Хаха":
състезатели и никой от тях няма нищо общо със своята страна и култура.Евровизия е състезание , изгубило критерии, освен за най- странна и необичайна визия. Колкото по шантава, толкова по- добре.
Така че- не се вживявайте толкова, да търсите смисъл и връзка в Евровизия!
Коментиран от #99
08:40 15.05.2026
55 Какво е мед хаус?
До коментар #53 от "Подобре":
Честно, не знам , за това питам.Коментиран от #67
08:41 15.05.2026
56 Този коментар е премахнат от модератор.
57 ВИК
08:46 15.05.2026
58 ДрайвингПлежър
Много българско...
а всъщност ранга било принесено в ямайка от африканските роби и в гвиана означавало безразборен секс... още по българско!
08:47 15.05.2026
59 Направих си труда
На Дара.
Ми кво да ви кажа... същата боза, като нашата!
Италианците и те се тръшкат по техните медии като нас!🤓
Почти като по повод слабото представяне на италианския футбол.🫣
Май се конкурираме по глупост!
08:50 15.05.2026
60 Моля пак
Коментиран от #62, #66
08:50 15.05.2026
61 Лорд Музика
До коментар #36 от "Лейди Музика":
Много точно и на място.08:52 15.05.2026
62 Анти чалга
До коментар #60 от "Моля пак":
Ти си я гледай явно не разбираш от музика. Това си е чалгия не поп музика а някаква песничка , елементарна отвсякъде. А тази не може да пее . Само се мъчи я и виж другите песни какви глупости са текстовете.08:57 15.05.2026
63 Анонимен
09:09 15.05.2026
64 срам и позор
09:09 15.05.2026
65 Да бе!
Коментиран от #68, #75
09:15 15.05.2026
66 Лейди Музика
До коментар #60 от "Моля пак":
След като толкова настоъчиво "молиш" "простолюдието с нисък умствен капацитет" да си гледа...дай да видим какво е твоето основание за това. Имаш музикално образонание или натрапчиво свръх ценностна самоценка. Хайде, с аргументи !Коментиран от #77
09:24 15.05.2026
67 Означава
До коментар #55 от "Какво е мед хаус?":
лудница (madhouse)09:29 15.05.2026
68 Не бе
До коментар #65 от "Да бе!":
Точно преди "освобождението" от комунизма България печелеше големите награди на международни конкурси по света. Тогава имаше и конкурс "Златният Орфей" на който се изсипваха участници от цял свят. А българските поп звезди от това време и досега пеят и се хранят с песните, създадени по онова време. Така, че по-кротко с оценките за които нямаш достатъчно професионален капацитет.09:34 15.05.2026
69 Чунга Чанга
09:58 15.05.2026
70 Някой
10:01 15.05.2026
71 Ха ха ха ха ха
Коментиран от #98
10:06 15.05.2026
72 Артист
Коментиран от #73
10:07 15.05.2026
73 Този коментар е премахнат от модератор.
74 Нито Оскарите, нито Евровизия
10:26 15.05.2026
75 Анти-анти
До коментар #65 от "Да бе!":
Не е проблем, че антикомунистите сте антикомунисти. Проблемът е, че сте безродници и продажници!Коментиран от #85
10:47 15.05.2026
76 Спокойно
До коментар #49 от "Искат да ни внушат да гласуваме":
няма нужда да гласувате, ако живеете в БГ... вотът за Дара е само от чужбина. А иначе ако сте някъде другаде и гласувате за нещо, което не харесвате, но е българско- на тоава обикновено му викат "патриотизъм"... Според мен песента си беше като за конкурса- идеална. Само хореографията, прическата и костюмите бяха много мизерни... жалко. Дара вокално се справи много добре10:55 15.05.2026
77 Моля?
До коментар #66 от "Лейди Музика":
Да се аргументирам пред простолюдието което няма и 10% от моето ниво?Коментиран от #84, #97
10:55 15.05.2026
78 Този коментар е премахнат от модератор.
79 Този коментар е премахнат от модератор.
80 Този коментар е премахнат от модератор.
81 Срамота
11:59 15.05.2026
82 Този коментар е премахнат от модератор.
83 гост
12:14 15.05.2026
84 Лейди Музика
До коментар #77 от "Моля?":
Казах с аргументи ! Иначе се съгласяваш и с този пост потвърждаваш, че имаш свръхценностна самооценка, а това е грижа на лекари с определена специалност.13:05 15.05.2026
85 хантиманти
До коментар #75 от "Анти-анти":
пий нтифриз17:11 15.05.2026
86 газиБ@р@
17:14 15.05.2026
87 Местя
18:51 15.05.2026
88 Цялата врява е 🚾-то Европа
До коментар #52 от "Какво толкова ще стане,":
да се покаже пред Щатите, че може да прави музика и да смучи пари от смс. Нито сцената е ЛОЛ нито песните от смешни по смешни.Но Румънската песен беше много добра и групата имаха ТОП вайб.Всичко друго е шлака.19:39 15.05.2026
89 Дара да изяде едно дебело
19:43 15.05.2026
90 Да, ама не
Коментиран от #95
20:41 15.05.2026
91 прабългарин
До коментар #31 от "Пища ХУФнагел":
Да бе ,да падне на сцената и да се почупи преди пенсия, и ако си забрави текста на песните в хотела как ще пее като не помни думите,алцхаймера я гони по сцената.Коментиран от #100
20:44 15.05.2026
92 Глупост безподобна
20:44 15.05.2026
93 тъй ли...
Дали е повод за гордост?
Че и онзи, гръцки Азис до нас. Наредихме се до кудкудякащата брадясала мома и се радваме.
Какво падение, само?!
21:03 15.05.2026
94 Дада
До коментар #25 от "Безсмислен конкурс":
Значи призоваваме всички българи в чужбина да гласуват за нея, ама украинците са повече Бе, те няма ли да гласуват за техните, има нещо гнило в конкурсаКоментиран от #96
21:05 15.05.2026
95 Факт
До коментар #90 от "Да, ама не":
Какъв финал?24 финалисти от 34 участници.
Във футбола това са още квалификациите.
21:06 15.05.2026
96 май май
До коментар #94 от "Дада":
Споко, нашия!Мюфтийството на халтурата е отделило солидна сума от данъците ни, закупени са кашони с предплатени карти в чужбина и се гласува на килограм.
Операторите захлебват. Рекламата си върви.
21:09 15.05.2026
97 тъй ли...
До коментар #77 от "Моля?":
Какво ниво имаш бе, дънна рибо?21:12 15.05.2026
98 тъй ли...
До коментар #71 от "Ха ха ха ха ха":
В сбърканите общества се харесват такъв тип изпълнения.В катуните се харесват друг тип.
В бардаците - трети.
Но, нито едно от тях няма нещо общо с културата на народа ни.
21:15 15.05.2026
99 тъй ли...
До коментар #54 от "Ми послушах малко другите":
Хърватите изпяха хубава песен, която представи културата им.21:19 15.05.2026
100 Абе
До коментар #91 от "прабългарин":
Нека се кълчи докато е млада, ама що не остана само по парфюм, както се пееше в една чалга21:20 15.05.2026
101 Българка
08:12 16.05.2026
102 Да, ама
11:33 16.05.2026
103 Този коментар е премахнат от модератор.
104 Този коментар е премахнат от модератор.
105 Долу еврото
17:46 16.05.2026