Кеч звездата Мирослав Барняшев, по-известен като Русев, разпалва страстите по песента на Дара „Бангаранга“ и извън границите на Европа седмици, след като родната ни звезда спечели конкурса "Евровизия" - нещо, което се случва за пръв път за страната ни.
Сега Русев пусна и тениски с надписа "Bangaranga", допълнени от неговото име и фрагмент от българския герб - лъв, стъпил върху ринга.
Русев публикува снимка пред логото на RAW, облечен с новия си мърч, с надпис: „България накара света да го казва. Сега Русев ги кара да го носят."
По-рано се появи и видео от "Първична сила", на което Русев заплашва своя опонент, че ще го направи "Бангаранга". От последните публикации на кечиста в мрежата, се вижда пък, че той и съпругата му редовно слушат хита на Дара и дори качват видеа с него. Дара забеляза подкрепата от САЩ и също споделяше клипчетата на кечиста, благодарейки му.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Сталин
Коментиран от #20
19:36 02.06.2026
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 Аман
19:45 02.06.2026
4 Хаха
20:03 02.06.2026
5 Маалата
20:05 02.06.2026
6 Парите на .....
20:11 02.06.2026
7 Сатана Z
20:42 02.06.2026
8 Чалг0питеците джензъри
20:48 02.06.2026
9 БангаМангалия
Коментиран от #12
20:50 02.06.2026
10 А50
20:54 02.06.2026
11 БУКВАТА "Ч"
Евреина ококорил ОЧИ. Брадата му затреперала.Та полека, полека започнал да я зяпа с отворени от чудеса уста, творението с двете БОМБИ, треперещо на седалката до него с попръхнала от студ и СРАМОТА кожа. ДАРА му рекла: Защо, не си ли виждал друг път ГОЛА, ГОЛЕНИЧКА МАДАМА? За първи път ли виждаш такава ПЪРЗАЛКА КАТО МЕН със СТЪЛБА КЪМ НЕБЕТО?. Щофьорът започнал по конкретно да я оглежда с недоумение навсякъде по трепещата и кожа и РЕКЪЛ:
- Мадам, извинявайте, но мен не ме притеснява ВАШАТА ИЗЯЩНА И КРАСИВА ГОЛОТА, СЪС ЦЪФНАЛИТЕ БОМБИ НАПРЕД.
ПРИТЕСНЯВА МЕ, ДЕКА СТЕ СИ СКРИЛИ ПАРИТЕ, СПЕЧЕЛЕНИ ОТ БАНГАРАНГА?
21:27 02.06.2026
12 Мотивация за отрицателен вот
До коментар #9 от "БангаМангалия":
36 години "ром"осване - 36 години НЕвидими резултати в интеграцията на "ром"осваните.А на тези като тебе пожелавам най-после да се събудят от политкоректния си сън и да започнат да наричат нещата с истинските им имена.
21:46 02.06.2026
13 Я виж ти...
21:47 02.06.2026
14 ?????
Кеч и Бангаранга.
Отиват си.
22:41 02.06.2026
15 срамувам се
Коментиран от #16
22:50 02.06.2026
16 сара
До коментар #15 от "срамувам се":
Срамувай се. Позволяваме ти.Бангаранга!
Коментиран от #18
23:01 02.06.2026
17 Банго Васил
23:23 02.06.2026
18 болимефара
До коментар #16 от "сара":
Безсмислено е да те питам колко книги си прочело... ТСингaмангa!00:24 03.06.2026
19 ИВАН
Коментиран от #21
08:33 03.06.2026
20 ганю
До коментар #1 от "Сталин":
чертовое государство с чертовьe люди14:54 03.06.2026
21 ганю
До коментар #19 от "ИВАН":
има една народна приказка"Как гаржето стана певец"
същото е
14:55 03.06.2026