Актрисата Диана Димитрова зарадва феновете си с удивителна новина – подготвя роля в нов американски филм, след като е преминала през няколко кръга кастинг.
Тя сподели за успеха лично в социалните мрежи, като разказа, че това е поредното ѝ международно професионално предизвикателство.
„След няколко кръга кастинг, днес започнах поредното ново приключение - нов американски филм и още един персонаж“, написа актрисата.
Диана Димитрова разкри, че през последната година е участвала в четири различни международни продукции. Тя подчерта, че е благодарна за доверието и възможностите, които получава.
По думите ѝ разнообразието в ролите е ключово за нейното развитие като актриса.
„Когато се обърна назад към последните роли, най-много ме впечатлява колко различни са жените, които имах възможността да изиграя“, пише още тя. Актрисата допълва, че основната ѝ цел е да не се повтаря в ролите си и да продължава да изследва нови персонажи.
„Точно това търся в работата си – да не повтарям себе си. Благодарна съм за доверието на хората, които продължават да вярват в мен и за възможността.", заключава актрисата.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 мъж
12:59 22.06.2026
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 Сталин
13:02 22.06.2026
4 Освалдо Риос
13:03 22.06.2026
5 Сталин
До коментар #2 от "Требе":
Не си изгубил много,една венерическа болест по малкоКоментиран от #6
13:03 22.06.2026
6 Хахаха
До коментар #5 от "Сталин":
Хахаха...ТенкЮ, мъдрец си ти, човече...
13:08 22.06.2026
7 Елизабет Цветанова
13:12 22.06.2026
8 Сцената е
13:18 22.06.2026
9 Да разбираме, че сега се хвали
13:31 22.06.2026
10 Пха ха ха ха
13:38 22.06.2026
11 по-точно
13:43 22.06.2026
12 Рон Джеръми
Коментиран от #22
13:50 22.06.2026
13 Вероятно
13:54 22.06.2026
14 Вероятно
13:57 22.06.2026
15 Браво, Диана,
Коментиран от #18
14:07 22.06.2026
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 натурален българин
Коментиран от #19
14:27 22.06.2026
18 Завистливци на въпросния "талант"
До коментар #15 от "Браво, Диана,":
има само измежду тези, които в живота си мерят с нейния и с твоя "аршин". Останалите просто я съжаляваме...14:56 22.06.2026
19 Перкусионисте,
До коментар #17 от "натурален българин":
кой мрази Теодосий Теодосиев? Ти ли?!?14:57 22.06.2026
20 Ю Вергов
Коментиран от #21
15:38 22.06.2026
21 Корелация
До коментар #20 от "Ю Вергов":
Ако беше "играло" "дърво" - Д.Д. вече щеше да си е направила съответните изводи и вече нямаше да "знае".Ха сега сетете се дали въпросното "дърво" е "играло" другаде, освен в богатото - признавам ѝ го!!! - артистично въображение на Д. Д.?!?
16:32 22.06.2026
22 Роко Дзифреди
До коментар #12 от "Рон Джеръми":
- Сцената й хареса. Връщаше се още три пъти на бис.17:27 22.06.2026