20 Ноември, 2015 06:30 29 050 7

Напих се като кирка и снимах секс сцена с женен мъж

  • дженифър лорънс-
  • секс-
  • сцена

Дженифър Лорънс признава, че се е чувствала страшно притеснена по време на снимките на последния си филм

Холивудската звезда Дженифър Лорънс сподели, че е употребила солидно количество алкохол, преди да заснеме първата секс сцена в своята кариера.

В момента Лорънс се снима във фантастичния филм „Пътниците“, в който неин партньор е звездата от „Джурасик свят“ - Крис Прат. Двамата наскоро е трябвало да снимат секс сцена, като пред „Холивуд Рипортър“ Лорънс споделя, че преживяването й е било изключително странно.

„Заснех първата си секс сцена преди няколко седмици. Беше много, ама много странно. Бях много, ама много пияна. След това се прибрах у дома и бях страшно объркана. Направо не знаех какво съм направила.

Чувствах се страшно уязвима. В такива сцени искаш нещата да изглеждат наистина реални, но не знаеш кога се преминава някаква граница. Трябваше да целувам Крис Прат, а той е женен. Беше ме толкова срам. Стомахът ми се беше свил. Знаех, че това е работата ми, но чувствах нещата толкова нередни. После се обадих на майка ми. Исках просто да ме успокои“, заяви Лорънс.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Gost

    1 1 Отговор
    Who the f*ck is cris prat
  • 2 некойси

    1 0 Отговор
    Абе съвсем не изглежда толкова свенлива по материалите заснети от телефона и, даже напротив, много разчупена и разкрепостена.
  • 3 опала

    1 0 Отговор
    може да е приятелка с жена му и се прави на луда, за да онази да не се чувства обидена, застрашена, да не ревнува... иначе от снимките на телефона й, всички видяхме как се става холивудска звезда :) дрехите не са важни, важно е да можеш да влизаш във всякаква роля :D
  • 4 Vasik Atanasova

    1 1 Отговор
    АЙДЕ ВЕ САМО СЕ НАПИ ЛИ
    НЕ ДРЪПНА ЛИ ЕДНА ЛИНИЙКА
  • 5 Вуйчо Ваньо

    0 0 Отговор
    Гузен - негонен бяга!
  • 6 разбирач

    0 0 Отговор
    ей такива жени ненавиждам! дето се правят на свестни и много етични, морални, а в действителност са си евтини к.*вета... нета е залят с голите снимки и порното на тая и как и се таковат в устата даже има порно клипове, ама иначе мнооооооо се прави на добро момиче... пф, гади ми се от такива! а и е грозна на всичкото от т'ва! аха, гледам порно:) и к'во? :) ама си имам нравствените норми, принципите градени от малък, съм си ги запазил и не спа с който и да е, и не се продавам... мдам:) ама пък и не се правя на мно'ото свестен:) а тия подобия на хора са си лицемери, двулични, неестествени, неискрени, продажни, жалки същества!
  • 7 от село

    0 0 Отговор
    Брей, че много разбирач коментира тука. комплексари и завистници