17 Април, 2017 17:03 14 411 11

Нелеп инцидент: Майка и дъщеря умряха в сауна

  • сауна-
  • чехия-
  • заключени-
  • починали-
  • прага-
  • дръжка на врата

Те се заключили вътре, след като дръжката на вратата паднала


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 1234

    11 15 Отговор
    Кухи лейки.
  • 2 Константин

    7 6 Отговор
    Не можаха ли през счупения прозорец да дишат,мир на душите им
  • 3 Тодор

    6 8 Отговор
    Това е сигурно убийство!Да се разследва собственика на имота!
  • 4 ШХД

    3 24 Отговор
    Дано поне да са отслабнали малко от малко.
  • 5 Терцел

    9 7 Отговор
    С тия китайски брави
  • 6 Георги Колев

    4 18 Отговор
    Ха ха хааааааааа
  • 7 анализатор

    13 4 Отговор
    който не е бил в сауна пише глупости: 1-во-стъклото не е бронебойно че да не се чупи 2-ро=на пода никога не е толкова горещо и няма как да умреш СЛЕДВА заключение -нагълтали са се в СО т.е. натровили са се учете.анализирайте и тогава пишете

    Коментиран от #8

  • 8 ддд

    6 8 Отговор

    До коментар #7 от "анализатор":

    стъклото може да е дебело
    огнеупорно но чак бронебоино?
    и виждал ли си някъде
    врата с брава различна от метал?
    без тия по замъците дето слагат едно дърво:)))

    Коментиран от #9

  • 9 Георги

    6 1 Отговор

    До коментар #8 от "ддд":

    А ти пипал ли си метална дръжка нагорещена 100 градуса? Разбира се че ще е дървена в сауната.
  • 10 onq s konq

    3 2 Отговор
    Тея са се сварили
  • 11 Крадец

    3 0 Отговор
    А,бе,ей!На сауните никога не се слагат обикновени брави.Слагат се с ролков език,еднакво да се отварят отвън и отвътре.Тая брава никога не може да откаже!Вратата се отваря не с дръжка,а с бутане!Очевидно,причината за смъртта им не е вратата,а нещо друго!