-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките чувства и важните лични теми ще бъдат по-силно изразени днес. Сутринта може да Ви донесе колебание или усещане, че някой не е напълно откровен с Вас. Вместо да прибързвате със заключенията, оставете ситуацията да се развие естествено. Следобедът носи повече яснота, красиви емоции и усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за доверителни разговори и време с човек, който Ви носи спокойствие.
Водолей (21.01 - 19.02)
Любопитството Ви ще бъде силно и ще Ви подтиква към нови идеи, разговори и различни гледни точки. Сутринта може да се почувствате раздвоени между практични задължения и желание за повече свобода. Денят е чудесен за обучение, срещи и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Привечер атмосферата става по-топла и приятна за лични разговори. Късно вечерта избягвайте да се натоварвате с чужди проблеми.
Козирог (23.12 - 20.01)
Отговорностите и бъдещите цели ще бъдат във фокуса на вниманието Ви през целия ден. Сутринта е възможно да се наложи да балансирате между лични желания и професионални ангажименти. Денят ще върви по-леко, когато не се опитвате да контролирате всяка подробност. Следобедът носи повече стабилност и усещане, че нещата постепенно се подреждат. Вечерта е добра за спокойствие и заслужена почивка.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Приятелствата и общите идеи ще бъдат особено важни за Вас днес. Ще се чувствате добре сред хора, които гледат позитивно на живота и Ви дават свобода да бъдете естествени. Сутринта може да възникне кратко напрежение около планове или разминаване в очакванията. Следобедът обаче носи повече лекота, вдъхновение и приятни изненади. Вечерта е подходяща за споделени преживявания и разговори до късно.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Някои ситуации днес ще изискват повече спокойствие и дистанция от чуждите емоции. Денят е подходящ за работа зад кулисите, размисъл и подреждане на лични приоритети. Сутринта може да се почувствате раздвоени между желание за действие и нужда от почивка. Следобедът ще донесе повече яснота и възможност да видите ситуацията от различен ъгъл. Вечерта е добра за тиха атмосфера и хора, пред които можете да бъдете себе си.
Везни (24.09 - 23.10)
Днешният ден е по-личен и наситен с различни емоции и впечатления. Сутринта може да почувствате колебание между желанието за хармония и необходимостта да защитите позицията си. През деня ще Ви бъде по-лесно да намирате красиви решения и да изглаждате напрежение в отношенията. Привечер Ви очакват приятни разговори и усещане за повече близост. Късните часове не са подходящи за прекалено тежки размисли.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичните въпроси ще изискват вниманието Ви още в началото на деня. Сутринта е подходяща за подреждане на задачи, финансови теми и ясни решения. Възможно е някой да Ви изненада приятно с подкрепа или полезна идея. Следобедът носи повече спокойствие и възможност да се почувствате сигурни в избора си. Късно вечерта е добре да си дадете повече време за почивка и тишина.
Лъв (24.07 - 23.08)
Разговорите ще играят важна роля за настроението и решенията Ви днес. Ще успявате лесно да привличате внимание с увереното си присъствие и естествения си чар. Сутринта е възможно да се появи кратко напрежение около планове или различни мнения. С напредването на деня атмосферата ще стане по-лека и вдъхновяваща. Вечерта е чудесна за срещи, приятелски разговори и приятни изненади.
Рак (22.06 - 23.07)
Личната Ви увереност постепенно се засилва и ще Ви помогне да се почувствате по-уверени и по-свързани със собствените си нужди. Денят е подходящ да обърнете внимание на дома, близките хора и личния комфорт. Сутрешните часове може да донесат колебание между задължения и желание за спокойствие. Следобедът ще Ви помогне да намерите по-добър баланс и да внесете хармония в отношенията. Вечерта носи уют и приятно усещане за близост.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Настроението Ви ще бъде по-живо и вдъхновяващо, особено когато сте сред хора, които умеят да Ви карат да се усмихвате. Денят е чудесен за творчество, срещи и занимания, които Ви носят удоволствие. Сутринта може да усетите известно напрежение около личен избор или неясна ситуация. Следобедът обаче ще внесе повече лекота и приятни емоции. Вечерта е подходяща за романтика, музика и красиви разговори.
Телец (21.04 - 21.05)
Подреденият ритъм на деня ще Ви помогне да се справите успешно с натрупаните задачи. Сутринта е подходяща за работа, организация и решения, които изискват повече внимание към детайлите. През деня може да се появи интересна идея или неочаквана помощ от човек, на когото не сте разчитали. В отношенията ще търсите повече сигурност и искреност. Късно вечерта избягвайте тежки разговори и ненужно връщане към стари теми.
Овен (21.03 - 20.04)
Понеделникът ще изисква повече внимание към отношенията и начина, по който общувате с околните. Сутринта може да Ви постави пред избор между личните желания и нуждите на друг човек. Вместо да бързате с реакциите, дайте си време да чуете и другата гледна точка. Следобедът носи приятни изненади и възможност за по-леко и искрено общуване. Вечерта е подходяща за спокойни разговори и възстановяване на вътрешния баланс.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Ъъъ
Коментиран от #37, #60, #68, #72
15:35 10.12.2019
2 Последния софиянец
Коментиран от #48
15:35 10.12.2019
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 Аноним
15:37 10.12.2019
5 ГРАД КОЗЛОДУЙ
15:37 10.12.2019
6 Гост
Не е луд този който яде баницата...
15:40 10.12.2019
7 бравос
15:42 10.12.2019
8 Соломон
Коментиран от #17
15:50 10.12.2019
9 Радо
15:52 10.12.2019
10 фотий
Коментиран от #53
15:57 10.12.2019
11 Boby
Коментиран от #31
16:03 10.12.2019
12 мен
16:09 10.12.2019
13 Бако
16:20 10.12.2019
14 митака
16:24 10.12.2019
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 ФРАНСЕ
Коментиран от #23
16:33 10.12.2019
17 Wang
До коментар #8 от "Соломон":
Така е16:35 10.12.2019
18 ооооооо
16:43 10.12.2019
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 321
До коментар #16 от "ФРАНСЕ":
Ти пък. Тази е свежарка. Трябва още 1-2 десетилетия и тогава ще топ за него.17:24 10.12.2019
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 Барон
18:23 10.12.2019
27 Франкенщайн...!
18:23 10.12.2019
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 observer
18:56 10.12.2019
30 Майсторка
18:57 10.12.2019
31 Сандокан
До коментар #11 от "Boby":
Верно и на мен ми прилича на траверса, и всеки които го е установил е казал на приятелите си, че е страшна в леглото😂 (за да не се е минал само той).😂😂😂😂😂😂19:05 10.12.2019
32 ддд
19:13 10.12.2019
33 развеселен
Беше мърчандайзер в екипа на Магърдич, но шефа не му вдигна заплатата и той изчезна. Сега разбирам с какво се е захванал - станал е Гуинет.
19:16 10.12.2019
34 Тодор
19:19 10.12.2019
35 hond
19:41 10.12.2019
36 Знам те
И
Хайде със здраве и весели празници!
19:50 10.12.2019
37 тошко
До коментар #1 от "Ъъъ":
Добре твоята жена сигурно е по хубава ,я дай снимка да я коментират20:10 10.12.2019
38 Мъже
20:17 10.12.2019
39 Газ 66
20:52 10.12.2019
40 Гост
Коментиран от #46, #52
21:24 10.12.2019
41 qwerty
21:28 10.12.2019
42 Господин
21:33 10.12.2019
43 дявола
21:36 10.12.2019
44 Ужас
21:40 10.12.2019
45 Тук има ли някой...?!
22:24 10.12.2019
46 Глупости
До коментар #40 от "Гост":
И защо трябва да ми е омръзнала за да си чукам понякога нещо друго. На мен просто ми се еве чуждо. Това не значи че моята ми е омръзнала. Напротив , помпя си я и нея редовно и си я обичам все още. Грижа се за нея , глезя я и бачкам като идиот за да не и липсва нищо на нея и децата. Какво повече трябва да направя. Може би като някои мъже които не изневеряват но дават на жените си по 300лв с които да карат месеца. Понеже другите 300лв от голямата му заплата са за цигари , ракия и билетчета. Но понеже той не изневерява е блестящ съпруг а аз съм гаден предател....нали?Коментиран от #49
22:35 10.12.2019
47 Сандо
22:38 10.12.2019
48 Еретика
До коментар #2 от "Последния софиянец":
Брей какво чудо не виждано.Била преспала съд 100 мъже.А ми преспала.А ми спала жената и какво толкова.Само е спала.22:53 10.12.2019
49 За гилотината си
До коментар #46 от "Глупости":
Такъф, мерсисам...! (за да изневеряваш или е стара или е грозна, все има някакъв кусур...!)22:53 10.12.2019
50 Глупости
23:14 10.12.2019
51 Свиньо ти ли ще ми кажеш
23:24 10.12.2019
52 Съгласен
До коментар #40 от "Гост":
Абсолютно точно,ценност,която на днешен ден много хора грешат , дето не я зачитат !23:25 10.12.2019
53 PlimP
До коментар #10 от "фотий":
не е на 57, просто е доста ползвана23:30 10.12.2019
54 кючук чобан Калитко
23:56 10.12.2019
55 Стефан
05:12 11.12.2019
56 Шаран БГ
05:14 11.12.2019
57 47 г
05:29 11.12.2019
58 Жоро
07:50 11.12.2019
59 hater
07:59 11.12.2019
60 Батис
До коментар #1 от "Ъъъ":
Ела до острова да видиш жените на кво приличат и ше видиш що са пиндели и педофили само08:02 11.12.2019
61 На това
09:00 11.12.2019
62 Този коментар е премахнат от модератор.
63 Коректор
09:10 11.12.2019
64 pantata
09:26 11.12.2019
65 pantata
09:29 11.12.2019
66 Лорчето
Коментиран от #79
09:35 11.12.2019
67 Бай Хой
09:37 11.12.2019
68 Чети
До коментар #1 от "Ъъъ":
В статията пише че спи с мъже които имат 25-30 години брак. Сметни средно да са се женили на 25-30г и още толкова брак с какви си ляга, така че нормално тия пенсионери да имат вече бизнес и пари и да си плащат и да не им пука. И като е доста по млада от тях вече виждаш, че всичко се връзва.10:12 11.12.2019
69 Нестинарка с паламарка
Или просто тя е една неспасяема романтичка, със сексуален нагон на разгонена свиня, на световно турне.
10:27 11.12.2019
70 Age
Оставете ги такива като тази да се заблуждават, реалността рано или късно ще им отвори очите за себе си, но дано това късно не се окаже твърде късно.
Амин.
10:38 11.12.2019
71 Този коментар е премахнат от модератор.
72 мачо
До коментар #1 от "Ъъъ":
Жена ти да не е по хубава бе, а си плащаш от години, смотльо10:39 11.12.2019
73 Еее!!!
12:09 11.12.2019
74 Баю
13:58 11.12.2019
75 Танас
14:14 11.12.2019
76 сноу
14:53 11.12.2019
77 100
15:32 11.12.2019
78 Старо Куче
15:40 11.12.2019
79 Блазе ти развратницо(от село)
До коментар #66 от "Лорчето":
Ти и секси..!15:55 11.12.2019
80 Човек
16:07 11.12.2019
81 123
17:51 11.12.2019
82 qqq
20:02 11.12.2019
83 qqq
20:06 11.12.2019