19 Септември, 2012 17:40 2 183 0

Датско списание ще публикува голите снимки на Кейт

  • кейт миделтон-
  • topless

Датското списание "Se og Hoer" планира да публикува голите снимки на херцогиня Катрин в утрешното си издание.

Пикантните снимки на бъдещата кралица на Англия ще бъдат публикувани утре, съобщава списанието на своя уебсайт.

Снимките вбесиха кралското семейство на Великобритания ще бъдат достъпни само в печатното издание и няма да се публикуват в онлайн версията на списанието.

Вчера френски съд забрани на сп. "Клоусър" по-нататъшното разпространение или препродаване на голите снимки на съпругата на принц Уилям.

Съдът нареди също така на списанието да предостави всички притежавани от него файлове на снимките на представители на кралската двойка в рамките на 24 часа, като за всеки ден отлагане то ще бъде глобявано с 10 000 евро. 


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.



Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА