24 Април, 2023 07:44 8 616 16

Геро с нецензурна изцепка в "Като две капки вода"

  • като две капки вода-
  • геро-
  • димитър рачков

Рачков замаза гафа на Геро

Предаването „Като две капки вода“ се завърна на екран след едноседмична пауза заради Великден. Голямото шоу бе открито от Димитър Рачков и Герасим Георгиев – Геро, които веднага блеснаха с бисер.

Изцепката бе от Геро, който без да се съобразява с аудиторията изстреля нецензурна дума, а след това си запуши устата, съзнавайки какво е изцепил.

„Гледам цяла седмица снимки на яйца. То шарени, то лъскави, все едно не са излезли от кокоши гъз“, изцепи той и дори самият Рачков онемя за момент.

„Така, като говориш, се сещам за парламента, заради шареното, нали..“, пошегува се Рачков и замаза гафа на Геро.

Не стана ясно дали изцепката е по сценарий или пък спонтанна, а предаването продължи с много шеги и представяне на журито.


Поставете оценка:
Оценка 3 от 19 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 ПСР

    30 9 Отговор
    Лигльовци и двамата."Като две хапки халва".Или две глътки боза.

    Коментиран от #4

  • 2 Бачо Киро

    37 7 Отговор
    Въобще не ми е ясно кой гледа тея тъпотии и защо въобще са на екран тея селтаци... Отдавна са минали всяка граница на глупостите...
  • 3 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 4 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 5 ПСР

    11 5 Отговор

    До коментар #4 от "Механик":

    Абсолютно точно сте го формулирал.
  • 6 Нормален зрител.

    11 4 Отговор
    Какво толкова е станало? Няма изцепка.
  • 7 Капковер

    16 1 Отговор
    Че какво, шарените яйца да не би великденският заек да ги е снесъл?
  • 8 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 9 майстор

    4 2 Отговор
    Като две шапки вода.Кокоше дупе се казва.

    Коментиран от #12

  • 10 Гост

    6 2 Отговор
    Много дебел стана Геро

    Коментиран от #15

  • 11 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 12 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 13 Механично

    6 0 Отговор

    До коментар #4 от "Механик":

    ама откъде да се намерят майстори на тънак и фин хумор, като опростачването тече с пълна сила вече тридесет години...И да има такъв, кой ли ще го схване. Бира и кебачета и оркестъра да свири. Хората с финно чувство за хумор се броят на пръсти и на тях им викат "задръстеняци"

    Коментиран от #16

  • 14 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 15 Възможно

    2 0 Отговор

    До коментар #10 от "Гост":

    е да има проблем с хипофизата. Хормонален дисбаланс, ама явно не му пречи
  • 16 Копипасте

    5 0 Отговор

    До коментар #13 от "Механично":

    Всичко изтънчено е в затритите коментари! Ако Хашек пишеше сега - никой нямаше да му публикува "Приключенията на храбрия войник Швейк през световната война"!