Актьорът Орландо Блум и супер-моделът Миранда Кер се разделиха след тригодишен брак, съобщава Дейли Нюз.
Новината за раздялата между звездната двойка е била оповестена от представител на Блум.
Според него във взаимно изявление те са признали, че са разделени от няколко месеца. След шестгодишна връзка двамата са решили да официализират раздялата си. Въпреки края на брака си, те са решили да запазят добрите взаимоотношения и обичта помежду си, като ще продължат взаимно да се грижат за сина си.
Актьорът нашумял покрай ролята си на Леголас в хитовата поредица „Властелинът на пръстените“ и супер-моделът на Виктория Сикрет започнаха връзката си през 2007г. През 2010 г. сключиха брак, а на следващата година се роди сина им Флин.
Слуховете за раздялата на двойката започнаха в края на 2012г., когато Миранда Кер беше забелязана на официални събития без да носи брачната си халка. Официалното съобщение за раздялата им дойде след като дълго време двамата се опитваха да поддържат реномето си на щастливо семейство.
В края на миналата година майката на актьора - Соня Копланд-Блум дори даде интервю за „Дейли Мейл“, в което определи брака на сина си като сполучлив и много щастлив.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА