Музикантите Никол Ризова и Цветан Маринов от София са новите шампиони в романтичното телевизионно приключение “Един за друг”, предаде dariknews.bg.
След като успяха да се класират за финалния етап от надпреварата, те спечелиха сърцата на 76% от зрителите и се поздравиха с победата в най-позитивното любовно риалити. Техни опоненти за любовта на публиката бяха инфлуенсърите Ивелина и Герман, които получиха 24% от гласовете.
Последната вечер на трите двойки финалисти във Вилата на любовта беше повече от емоционална. Семействата на Залия и Деян, Ивелина и Герман и Ники и Цецо ги поздравиха със специални видео послания. Изненадите обаче не спряха дотук, защото трите двойки бяха посетени както от своите най-близки приятели, така и от шампионите от пети сезон на “Един за друг” Михаела и Венцислав и техните подгласници Галена и Петър. Ветерани дадоха на финалистите ценни съвети преди най-важната игра за тях.
Последното препятствие пред влюбените съквартиранти и мечтаната победа беше “Трасето на любовта”. Многокомпонентното предизвикателство изпита бързината, съобразителността и логическата мисъл на участниците, поставяйки ги в редица трудни и комични ситуации. Най-бързо с изпитанието се справиха Ивелина и Герман. Двойките на Залия и Деян и Ники и Цецо стигнаха заедно до финалния пъзел, но музикантите успяха по-бързо да решат логическата задача и се класираха за решаващия етап в предаването.
За първи път в историята на “Един за друг” зрителите определиха крайния победител в незабравимото любовно приключение чрез гласуване в приложението NOVA PLAY. След спиращо дъха и изпълнено с напрегнати моменти очакване, водещите Емил Чолаков и Мария Игнатова обявиха, че симпатичните музиканти Ники и Цецо са получили по-голяма зрителска подкрепа и са новите шампиони на Вилата на любовта. Техните съперници Ивелина и Герман пък се поздравиха с титлата “Любима двойка на зрителите” и получиха специална награда.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Най после
05:10 17.05.2025
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 Ура ура
05:40 17.05.2025
4 шам фъстък
06:20 17.05.2025
5 Дааа
Рекламират без да им гледаме тъпите реклами, предавания с аудитория само от продуцентите и роднините на "артистите". Системата е гнила.
Плащаме такса на операторите, а ни пробутват "рекламно време"
Трябва да сепреразгледа мисиркишкия закон
Стойностни предавания: ЕвроДиков, Честно казано, Хистори, Хистори 2, НатГео, НатГеоУилд, Дискавъри, ВаясатХистори, Ваясат Експлорер, Анимал планет., евентуално някой филм и тук имат реклами, но се научават много нещо за минало, настояще, бъдеще.
Коментиран от #6
07:11 17.05.2025
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 Бай онзи
08:19 17.05.2025
8 Браво
12:21 17.05.2025