7 Юли, 2014 12:56 927 0

Ботев (Пловдив) разтрогна с Веселин Минев

  • веселин минев-
  • ботев пловдив-
  • левски

Футболистът ще заиграе с екипа на Левски, договорът е за една година

Ботев (Пловдив) разтрогна с Веселин Минев - 1
Снимка: Botevplovdiv.bg

Защитникът на Ботев (Пловдив) Веселин Минев прекрати договора си с клуба в взаимно съгласие. Левият бек предпочете да напусне „жълто-черния” тим и ще продължи кариерата си в друг отбор, а новината бе съобщена официално в сайта на пловдивския тим.

В началото на подготовката националът остана при „канарчетата”, пренебрегвайки оферта от бившия си тим Левски. След финансовите проблеми на Ботев обаче той си тръгна и премина в отбора от „Герена”.

Очаква се в най-скоро време Веселин Минев да се присъедини към лагера на „сините” в Правец, където да започне подготовка под ръководството на Пепе Мурсия. Договорът му с Левски е за срок от една година.

В същото време от Левски обявиха, че полузащитникът на тима Владимир Гаджев е заминал на преглед в София с доктора на отбора, след като бе изритан грубо в глезена на вчерашния мач с Берое, спечелен от „зелените” с 3:0. Информация за състоянието на футболиста ще има след завръщането му в лагера на отбора в Правец.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА