5 Август, 2014 11:26 1 212 0

Георги Дерменджиев: Лудогорец трябва да отстрани Партизан, независимо как

  • георги дерменджиев-
  • лудогорец-
  • партизан

Мачът в Белград ще се играе в тази сряда

Георги Дерменджиев: Лудогорец трябва да отстрани Партизан, независимо как - 1
Снимка: БТА

Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев заяви, че единствената му цел към този момент е да отстрани отбора на Партизан Белград в квалификационната фаза на турнира за Шампионската лига. За него не е важно как това ще стане, като най-важното е отборът от Разград да достигне до финалния плейофен мач от квалификациите.

„Очаквам да преодолеем Партизан. Няма значение как, важното е да ги преодолеем. Подготвени сме за всичко – и за продължения, и за дузпи. Мисля, че ще преодолеем Партизан. Резултатът е равен и за двата отбора. Единствено домакинството може да помогне на Партизан. Мисля, че нашите футболисти вече имат нужната рутина и няма да бъдат стреснати от атмосферата.

При всички положения футболистите на Партизан трябва да бъдат и предпазливи. Смятам, че финансовите проблеми няма да повлияят на техните играчи, а дори ще ги мотивира, защото за тях този мач е изключително важен. Всички, които ще пътуват за Белград  са здрави и нямаме притеснения.“

Първият мач между двата отбора се игра в Разград и завърши при резултат от 0:0. Реваншът ще се играе в Белград в тази сряда. Ако Лудогорец преодолее Партизан ще си гарантира участие в груповата фаза на Лига Европа.
 


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА