Треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти коментира играта на Атлетико Мадрид, която много хора определят като груба.
В събота Реал ще се срещне срещу Атлетико Мадрид, което ще е повторение на финала на последното издание на Шампионската лига. Италианският специалист коментира и думите на Диего Симеоне, който заяви, че Атлетико е отборът на хората.
„Не смятам, че Атлетико е груб отбор. Те имат свой стил на игра, който е много интензивен и агресивен. Това им носи и успехи. Това все пак е футбол. Футболът не е игра за госпожици, а за истински мъже. Утре ще се срещнат два отбора с различни стилове и ние ще видим кой ще спечели. Мисля, че футболът е игра на хората, а не само на един отбор. Всички отбори могат да се похвалят с много фенове по света.“
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА