От Реал Мадрид пуснаха изключително атрактивно видео в YouTube, с което промотират мача си с българския Лудогорец.
Актуалните европейски шампиони ще срещнат Лудогорец в мач от груповата фаза на Шампионската лига на стадион „Васил Левски“ от 21:45 ч. днес. От „белия балет“ са изготвили специален клип по случая, на който звездите на Реал позират на фона на някои от основните улици и забележителности на София.
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Българин
00:57 02.10.2014
2 Гостът
07:19 02.10.2014
3 rew
09:17 02.10.2014
4 Shmeker
Коментиран от #11
10:16 02.10.2014
5 Симеон Тасев
иначе поздравления за Лудогорец голям отбор са
12:11 02.10.2014
6 Българин
20:04 02.10.2014
7 Autohouse Randm
21:07 02.10.2014
8 da go
23:15 02.10.2014
9 дилара
Коментиран от #10
23:53 02.10.2014
10 gost
До коментар #9 от "дилара":
ходи си вземи дозата09:55 03.10.2014
11 гост
До коментар #4 от "Shmeker":
карикатурата е много добра :)09:58 03.10.2014