• серия "а"

Това е втори пореден успех за тима на Еузебио Ди Франческо

Сасуоло живна след обрат над Емполи - 1
Снимка: БТА/АП

Отборът на Сасуоло записа втора поредна победа и трети мач без загуба на сметката си, като обърна Емполи с 3:1 в първия двубой от междинния 9-ти кръг.

Гостите първи откриха резултата в 18-ата минута чрез Даниеле Кроче, но Симоне Мисироли в 56-ата, Серджо Флокари в 61-ата и Доменико Берарди в 73-ата минута донесоха обрата на домакините.

След успеха пък, поне временно Сасуоло се изкачи до 12-ата позиция в класирането с актив от 10 точки. Емполи пък падна до 15-ото място със 7 точки.