Григор Димитров разби Жил Симон в Синсинати

Българинът с едва трети успех над французина в осмия мач помежду им

Публикувана: 16 Август, 2016 07:12
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1092

Григор Димитров продължи ударно сезона след загубата си на старта на Олимпиадата в Рио. Българинът победи Жил Симон с 6:1, 6:3 на старта на надпреварата в Синсинати и постигна трети успех над французина (втори пореден) в осмия мач помежду им.

34-ият в света Димитров се справи за час и 20 минути с 31-ия в ранглистата, след като го проби цели три пъти в първия сет, а във втория му бе достатъчен само един пробив.

Следващият съперник на Димитров на Мастърса в Синсинати е победителят от мача между Фелисиано Лопес и Миша Зверев, които играят днес от 19:30 часа наше време.