Голово реми между Милан и Торино

• милан-
  • торино-
  • серия "а"

Отборите на Милан и Торино завършиха при зрелищно 2:2 в срещата помежду си от 20-ия кръг на италианската Серия "А".

Андреа Белоти откри резултата още в 21-ата минута. Четири минути по-късно Бенаси покачи на 2:0 в полза на домакините.

Второто полувреме започна много силно за гранда от Милано. В 55-ата минута резултатът бе намален чрез Андреа Бертолачи. Само 5 минути след това и равенството бе възстановено от голаджията Карлос Бака, който вкара от дузпа.

Две минути преди края на редовните 90 минути Милан остана с човек по-малко, след като Романьоли получи втори жълт картон за закъсняло действие срещу Белоти.

До края липсваха интересни положения пред двете врати и така двата тима се оттеглиха без да излъчат победител.

В предишните 19 мача "росонерите" бяха с 12 победи и 7 равенства срещу този опонент, но днес не успяха да стигнат до тринадесетия успех.

След ремито Милан остава на 5-ото място във временното класиране, докато Торино се изравни с Фиорентина на 8-ата позиция.