• лозана-
  • йънг бойс

Тимът на нападателя има едва една точка от началото на сезона

Нов резил за Божинов и Лозана - 1

Головата машина Валери Божинов започна като титуляр при поражението на Лозана като гост с 0:3 срещу един от фаворитите за титлата Йънг Бойс в среща от третия кръг на швейцарското първенство.
Генерал Божигол остана на терена до 58-ата минута на двубоя, когато беше заменен от Франческо Марджота. Голове на Леонардо Бертоне в 16-ата и в 22-ата минута на мача дадоха солиден аванс в полза на столичани още преди почивката.

Гийом Оаро от дузпа в 67-ата минута оформи класическия успех в полза на Йънг Бойс. Това е второто поредно поражение за тима на Лозана, който има едва една спечелена точка и заема осмото място във временното класиране.

Отборът от Берн има пълен актив от 9 точки на първата позиция.