6 Март, 2012 14:08 1 067 0

Ролетката за треньор на Англия се върти

  • англия-
  • треньор-
  • фабио капело

Рой Ходжсън е един от фаворитите за национален селекционер на Англия, разкри президентът на английската Футболна асоциация Дейвид Бърнстийн пред вестник "Сън".

Хари Реднап е основен фаворит за заместник на Фабио Капело, но Бърнстийн намекна днес, че мениджърът на Уест Бромич Албиън има шанс да застане начело на тима след края на сезона в Англия.

"Ние набелязахме няколко имена", каза Бърнстийн за таблоида.

"Спокойно мога да кажа, че това е динамичен списък, защото нищо не е сигурно и ще действаме според ситуацията.

Основната ни цел ще бъде да намалим списъка до няколко имена, които според нас могат да свършат работа.

Повече от хората работят в момента, така че ще изчакаме края на сезона, за да не нарушаваме работата им", добави още президентът на ФА.

 


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА