Факти, новини, статии - Да извадим фактите наяве

Черно море успя да надделее над Ботев Пловдив

Публикувана: 18 Май, 2019 17:36
1 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1323

Черно море победи Ботев с 1:0 у дома в мач от 34-ия кръг на Първа лига без особено значение и за двата отбора.

"Моряците" вкараха гол в първия от двата си точни удара в срещата и откриха още в петата минута, когато рикошет в крака на Дани Кики прати топката в мрежата.

Кики имаше възможност за втори гол в края на първата част, останал сам срещу вратаря на гостите, но не успя да отбележи. Ботев се отчете с няколко шута на звездата Тодор Неделев, но и той не успя да донесе поне точка за тима си.

Черно море изпревари Ботев с точка в класирането, а два кръга преди края "канарчетата" са последни в първата шестица с три поредни загуби в елита.