• лудогорец-
  • лига европа

"Не правете трагедии", призова Виктор Гончаренко

Треньорът на ЦСКА Москва: Не е страшно! - 1

Треньорът на ЦСКА (Москва) Виктор Гончаренко призова да не се правят трагедии след загубата с 1:5 от Лудогорец в Разград. Московчани водеха с 1:0 в края на първото полувреме в двубоя от груповата фаза на Лига Европа, но през втората час получиха пет безответни попадения, три от тях в рамките на 4 минути.

"Загубихме, но не трябва да го приемаме като трагедия. Такива мачове трябва да се забравят. Трудно е да го приемем, но трябва. Когато играеш със 17-годишен защитник е нормално нещо да се пропука. Отборът ни е млад. Загубихме бързината в играта си през втората част и това ни се отрази.

Определено получихме студен душ, но и натрупахме ценен опит. Ясно е, че не мога да бъда доволен от защитата, но все пак имахме и добри моменти", обясни Гончаренко след загубата в Разград.