Треньорът на ЦСКА: Накрая бяхме като 12-годишни

Отборът бил на прав път

Публикувана: 5 Декември, 2019 16:19
2 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 746

Треньорът на ЦСКА Милош Крушчич говори след победата над Арда с 1:0 като гост за купата на България

"Изключително труден мач, но най-важното днес е резултатът. Играта попада на втори план, знам как трябва да играем, но не показахме тази игра. Тук се играе много трудно, изненадаха ни с агресия. Когато вкарахме гол във втората минута, нашите играчи като че ли се успокоиха. Футболистите на Арда играха много добре и не спираха да атакуват. В такъв мач е важен резултатът. Много труден мач се получи, още веднъж ще кажа.

Евандро не влезе добре в мача, не игра добре и затова го замених. Труден мач, труден терен, атмосфера, но не може постоянно да играеш добре и да печелиш резултати. Сега взехме нужния резултат, това е специфично в турнирите за Купата на България - няма втори мач. В последната минута попаднахме в капан, вкараха ни на контраатака, изиграхме ситуацията като деца на 12 години, трябваше да задържим топката.

В Пловдив може би ще ни по-лесно срещу Арда, защото не играем тук. Ще има време да мислим за този мач. На нула да победим винаги е хубаво, шести пореден мач без допуснат гол е добре. Това е показател, че отборът върви на прав път", каза Крушчич.