Ибрахимович се завърна, но Милан не победи

• сампдория-
  • равенство

"Росонерите" завършиха 0:0 със Сампдория

Ибрахимович се завърна, но Милан не победи - 1

С неособено добро представяне ще се запомни повторният дебют на Златан Ибрахимович в Милан. Шведът се появи в игра в 55-ата минута на домакинството на Сампдория (0:0) от 18-ия кръг на италианското първенство, но не впечатли.

Най-запомнящ беше моментът на смятаната и появата му в игра, когато целият стадион стана на крака, за да го приветства. Иначе участието му ще се запомни с две положения в 60-ата 63-ата минута, когато първо стреля извън рамката, а след това вратарят спаси удара му.

Милан остава на незавидната 12-а позиция с 22 точки, като е на 7 от право да играе в евротурнирите.