Наставникът на българския шампион Лудогорец Ивайло Петев гледа оптимистично преди срещата-реванш на тима му с Динамо Загреб от Шампионската лига.
Първият двубой на българска земя в Разград завърши без победител - 1:1, но голът който гостите отбелязаха в добавеното време може да се окаже безценен за продължаването им.
Въпреки всичко, старши-треньорът на "орлите' вярва в отбора си и смята, че Лудогорец има всички възможности да продължи в третия квалификационен кръг на надпреварата.
"Тръгваме с добро настроение и очаквам да елиминираме Динамо. Нямаме никакви притеснение, нито основания за притеснение. Тренираме с настроение и се надявам, че ще играем по начин, който ще удоволетвори всички.
Нямаме преднина от 3-0, за да се браним. Резултатът е 1-1. При всички положения ще търсим да отбележим гол, два. Ще играем така, както можем", заяви Петев.
Аз лично нямам притеснения за моя отбор. Нямам и поводи да имам такива. Ние никога не променяме стила си и няма да му изневерим дори в този толкова важен мач", сподели още Петев.
Мачът на стадион "Максимир" е в сряда от 21:45 часа
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА